Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Споруджуємо нові спортивні локації, забезпечуємо освітян технікою, закуповуємо обладнання для медичних закладів

Зе!Місцеві в боротьбі: Споруджуємо нові спортивні локації, забезпечуємо освітян технікою, закуповуємо обладнання для медичних закладів

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють будівництво нових спортивних об’єктів, передають учителям ноутбуки, дбають про благоустрій у містах, сприяють забезпеченню лікарень сучасним обладнанням, допомагають підприємцям та створюють свято для дітей.

Запоріжжя: Споруджуємо нові спортивні локації

До кінця року у місті Приморськ Запорізької області будуть завершені роботи з облаштування збудованого з нуля футбольного поля.

Це стало можливим завдяки ініціативі та за сприяння народного депутата від «Слуги Народу» Павла Мельника, який спрямував у спортивну інфраструктуру міста понад 6 млн грн, виділених з державного бюджету.

Повний перелік робіт, запланованих для осучаснення спортивної інфраструктури Приморська, включає: будівництво футбольного майданчика зі штучним покриттям на стадіоні «Олімпієць», будівництво нового скейт-парку, капітальний ремонт покрівлі Дитячої юнацько-спортивної школи.

Роботи з заміни покрівлі у спортивній школі були швидко завершені, а облаштування футбольного поля та скейт-парку  триває.

На стадіоні «Олімпієць» вже зроблена основа та розкатані рулони зі штучною травою, встановлені футбольні ворота.

«Будівництво футбольного майданчика та скейт-парку стане поштовхом для розвитку сучасної спортивної інфраструктури в громаді, започаткує новий рівень проведення змагань, покращить якість проведення матчів та чемпіонатів, збільшить кількість молоді, яка веде здоровий спосіб життя», – переконаний Павло Мельник.

Сумщина: Забезпечуємо вчителів ноутбуками

У межах національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю» на умовах співфінансування, зокрема з місцевими громадами, в Сумську область доставлено 1 524 ноутбуки для 45 територіальних громад.

Техніку отримали громади Конотопського, Охтирського, Роменського, Сумського і Шосткинського районів.  Заклади обласного підпорядкування також отримали 68 ноутбуків.

В обласному Департаменті освіти та науки в присутності народних депутатів від «Слуги Народу» Тетяни Скрипки, Михайла Ананченка, Антона Швачка, Миколи Задорожнього техніку передали майбутнім користувачам.

«У час інформаційних технологій, коли всі почали звикати до on-line освіти, ця техніка допоможе долати нові виклики, сприятиме підвищенню якості дистанційного навчання», – зазначив нардеп,  голова Сумської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Михайло Ананченко.

Волинь: Прикрашаємо приміщення поліклініки в Ковелі

За ініціативи депутата Ковельської міської ради від «Слуги Народу» Андрія Миронюка на будівлі міської поліклініки у Ковелі на вулиці Незалежності встановили підсвітку.

Цей проєкт став одним з переможців громадського бюджету Ковельської територіальної громади у 2021 році у сфері туризму.

Вартість підсвітки понад 140 тисяч гривень. Реалізація проєкту здійснилась за підтримки громадської організації «LoveКовельNow».

«Спасибі всім, що проголосували за мою ідею в межахах громадського бюджету міста Ковель! Надзвичайно приємно, коли ініціативи мають підтримку та довіру громади! І тим паче приємно цю довіру виправдовувати!» – прокоментував Андрій Миронюк.

Прикарпаття: Закуповуємо обладнання для медичних закладів

Народний депутат від «Слуги Народу» Василь Вірастюк залучив майже 20 млн грн із коштів Фонду соціально-економічного розвитку для 87-го округу. Одним із пріоритетних напрямів стало придбання медичного обладнання. Зокрема, для КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня закупили наркозно-дихальний апарат за 615 тис. грн  та операційну лампу за понад 197 тис. грн.

«Саме про ці першочергові потреби медичного закладу говорив мені керівник Сергій Ємельянчук ще влітку. І ми разом із директором лікарні та головою Надвірнянська РДА Володимиром Паськом це зробили!» – зазначив народний депутат України Василь Вірастюк.

Полтавщина: Підтримуємо підприємців Кременчука

У Кременчуці запрацював центр підтримки підприємців «Дія. Бізнес». Проєкт реалізували за сприяння міської влади, локального бізнесу та меценатів. Ініціаторкою створення центру та його керівницею стала депутатка Полтавської обласної ради від «Слуги Народу» Юлія Цибульська.

«Основна мета центру – розвиток культури підприємництва в Україні. Наша команда у Кременчуці зосередиться на консультуванні щодо цифрової економіки, втілення бізнес-ініціатив жінок, креативних індустрій. Розвиваючи підприємництво в регіоні, ми масштабуємо наші спільні перемоги і можливості, масштабуємо країну», – резюмувала Цибульська.  

Луганщина: Створюємо свято для дітей

За ініціативи народних депутатів від фракції «Слуга Народу» Максима Ткаченка та Руслана Горбенка, до новорічних свят понад 1 тис. дітей з Луганщини отримали святкові подарунки.

Депутати привезли їх до Сєверодонецька та передали дітям, які перебувають в обласному Будинку малюка, в обласному туберкульозному диспансері, а також учням ДЮСШ № 4.

Не залишилися без уваги й діти у громадах поблизу лінії розмежування. Святкові новорічні набори отримали вихованці спецшколи у Гірському, а також вихованці дитячого будинку сімейного типу сім’ї Стрижаченко у Станиці Луганській.

«У дітей обов’язково має бути свято, особливо в тих, хто не має батьків або ж живе з родиною поблизу лінії розмежування не в кращих умовах. Ми намагаємося створити для них святковий новорічний настрій, підтримати та показати, що вони важливі», – сказав Максим Ткаченко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy