Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Розвиваємо телемедицину, ремонтуємо систему водовідведення, відкриваємо приймальні відділення в лікарнях

Зе!Місцеві в боротьбі: Розвиваємо телемедицину, ремонтуємо систему водовідведення, відкриваємо приймальні відділення в лікарнях

Депутати від партії «Слуга Народу» працюють над розвитком сучасних медичних технологій, ініціюють вирішення комунальних проблем, оновлюють лікувальні установи, долучаються до спортивних турнірів.

Житомирщина: Розвиваємо телемедицину

Житомирські лікарі готові до впровадження телемедицини. Про перспективи її розвитку йшлося під час круглого столу в Обласній клінічній лікарні ім. О.Ф.Гербачевського.

Участь у ньому взяли народний депутат від «Слуги Народу» Сергій Кузьміних, голова обласної ради Володимир Федоренко, депутати обласної ради, керівники кількох медзакладів, представники НСЗУ в області, представники громад.

Як зазначив Сергій Кузьміних, подібний проєкт уже працює в Одеській області, що першою в Україні запровадила практику телемедицини. Завдяки їй можна забезпечити високоякісною медичною допомогою населення у найвіддаленіших куточках області.

Директори КНП «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» Юрій Довгополий і КНП «Чуднівська лікарня» Ігор Лукашенко, генеральний директор КНП «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» Богдан Леськів загалом підтримали проєкт, до того ж комп’ютерною технікою нині забезпечені практично всі медзаклади.

Головні проблеми, що вирішує телемедицина, це забезпечення високоякісною меддопомогою населення віддалених населених пунктів; можливість отримати висококваліфіковану консультацію, в тому числі – вузьких спеціалістів. Зокрема є можливість проведення операцій під керівництвом хірургів з обласної чи столичної лікарень. Передбачене дистанційне навчання лікарів.

Звичайно, є й чимало питань. Приміром, не у всіх куточках області є швидкісний інтернет. Потрібне й високоякісне сучасне обладнання, що дозволить забезпечити конференц-зв’язок із можливістю перегляду результатів МРТ-обстеження, КТ тощо.

Володимир Федоренко зазначив, що у Житомирщини є всі шанси стати меккою медичного туризму в Україні. Та для запуску телемедицини в області потрібні значні кошти. Вирішено провести круглі столи з медичними працівниками і представниками громад, аби ретельніше вивчити це питання. Експерти ж матимуть змогу продемонструвати, як працює телемедицина на практиці. А Сергія Кузьміних, народного депутата від Житомирщини, знають як парламентаря, який багато робить для розвитку сфери охорони здоров’я в області. Тому телемедицині на Житомирщині бути!

Полтавщина: Ремонтуємо систему водовідведення

Голова фракції «Слуга Народу» в Диканській селищній раді Віталій Дяківнич ініціював фінансування ремонту системи водовідведення в селі Діброва на Диканщині. Ініціативу підтримали депутати під час сесії селищної ради.

Йдеться про внесення змін до програми «Питна вода Диканщини», а саме доповнення розділом програми «Проведення капітального ремонту системи водовідведення в с. Діброва» на суму 750 тис. гривень. Зміни ухвалили одноголосно.

«Завдяки фінансуванню з’явиться можливість провести капітальний ремонт системи водовідведення в селі Діброва. Таким чином у місцевих жителів буде якісна і безперебійна вода», – прокоментував Віталій Дяківнич.

Буковина: Проводимо турніри у громадах

Інтелектуальна гра та цікаве спілкування: у Карапчівський територіальній громаді провели турнір із шашок. У ньому взяли участь представники 7 територіальних громад Чернівецького району. Організував захід голова громади Георгій Лютик, долучилися до ініціативи депутати Карапчівської територіальної громади від політичної партії «Слуга Народу».

Ініціативу  підтримала голова Чернівецької обласної організації політичної партії «Слуга Народу», народна депутатка України Олена Лис та її однопартієць, народний депутат Георгій Мазурашу.

Поборотись за призові місця з’їхались представники Карапчівської, Петрівецької, Сучевенської, Кам’янецької, Глибоцької, Велико-Кучерівської та Чернівецької територіальних громад.

Змагання провели у приміщенні Йорданештської школи. Свою майстерність у шашках продемонстрували 25 учасників.

Все відбувалося за чіткими правилами турніру, проте без часового обмеження.

Після декількох партій запеклої боротьби перше місце здобув Іван Багнян, представник Петрівецької ТГ, друге місце виборов Олександр Шапка, представник Чернівецької ТГ, третє почесне місце дісталось Миколі Гнатюку з Велико-Кучурівської ТГ, четверте – Андрію Костиняну з Карапчівської ТГ.

Сумщина: Відкриваємо приймальні відділення в лікарнях

Оновлені приміщення, нові апарати УЗД і КТ та інше сучасне обладнання. На Сумщині відкрили друге сучасне приймальне відділення, відремонтоване в межах програми «Велике будівництво». Цього разу – в  Шосткинській  районній лікарні.

«Велике будівництво» – окрім доріг, дитячих садочків, шкіл, це ще й приймальні відділення. І це надважливо, адже такі сучасні умови в лікарнях дають можливість рятувати життя», – сказав під час відкриття голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький і подякував Шосткинській міській раді за виділені кошти на співфінансування ремонту відділення.

Загальна вартість об’єкта становить 6,1 млн грн. Це кошти державного та місцевого бюджетів. Також у березні 2021 року за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам було закуплене та змонтоване обладнання УЗД.

Усього на Сумщині в межах програми «Велике будівництво» оновлюється 7 приймальних відділень: два в Сумах, в Шостці, Конотопі, Охтирці, Ромнах та Глухові.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy