Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Розвиваємо спорт, будуємо дороги, ініціюємо збереження пам’яток

  • 4892
Зе!Місцеві в боротьбі: Розвиваємо спорт, будуємо дороги, ініціюємо збереження пам’яток

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють реконструкцію спортивних комплексів та будівництво доріг, працюють над посиленням протипожежних заходів у закладах освіти, добиваються збереження історичних пам’яток.

Волинь: Реконструюємо спортивні комплекси 

У Луцькому національному технічному університеті відкрили реконструйований спорткомплекс. Реалізували проєкт у межах «Великого будівництва».

На території реконструювали басейн, модернізували стадіон, утеплили фасад та перекрили дах. 

«Спорт – запорука міцного здоров’я всієї нації. Щиро радію, що спільними зусиллями, під контролем голови Волинської ОДА Юрія Погуляйка вдалося створити комфортні умови для студентів ЛНТУ, які тепер зможуть тренуватися та проводити змагання на території нового спорткомплексу», – розповів народний депутат, голова Волинської обласної організації «Слуга Народу» Валерій Стернійчук.

Загальна вартість робіт – 21,5 млн гривень, з яких 19,4 млн – кошти ДФРР,  2,1 млн грн – кошти обласного бюджету. Капітальний ремонт приміщення, де розташований басейн, та відновлення стадіону розпочали влітку минулого року.

Черкащина: Будуємо дороги 

На Черкащині з’явиться перша бетонна дорога державного значення. 

Служба автомобільних доріг у Черкаській області розпочала виготовлення проєктно-кошторисної документації для побудови бетонної дороги Т-24-19 Звенигородка – Ватутіне. Її загальна протяжність становитиме 8,3 км. 

На зустрічі голів громад Уманського та Звенигородського району за участі народного депутата України від «Слуги Народу» Сергія Нагорняка йшлося про те, що бетонна дорога із застосуванням композитних матеріалів стане для Черкащини пілотним проєктом.

До слова, звернення щодо капітального ремонту цього відрізку дороги готували депутати Ватутінської міської ради та обранець Звенигородської міської ради від «Слуги Народу» Дмитро Сороченко.  

«Це та проблема, яка вже давно дошкуляла нашій громаді. Я радий, що моє депутатське звернення спрацювало. Роботи стартували, відновлення дороги заплановано на наступний рік. Працюємо далі в інтересах громади», – зазначив Дмитро Сороченко. 

Полтавщина: Працюємо над посиленням протипожежного захисту

2,9 млн гривень закладено в бюджет на 2022 рік на протипожежні заходи у закладах освіти Полтавської громади. Посилення таких заходів ініціювала депутатка Полтавської міської ради від «Слуги Народу» Євгенія Янко. 

Торік депутатка проінспектувала школи і виявила порушення пожежної безпеки: відсутність або непрацездатність систем протипожежного захисту (внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання), недостатня кількість вогнегасників. За словами Євгенії Янко, вказані суми у відповіді – орієнтовні, бо можуть змінюватися залежно від робіт.

«Для кожного закладу, де не було протипожежної сигналізації, вже розроблена проєктна документація, планується дообладнати сигналізацією всі школи. Сума 2,9 млн грн включає всі витрати на техногенну безпеку: обладнання сигналізації, обслуговування вогнегасників, укомплектування протипожежних щитів», – підкреслює депутатка.

Київ: Зберігаємо історичні пам’ятки 

Будинок Вертипороха в Києві — напівзруйнований, але його ще можна врятувати. У цьому переконаний депутат Київської міської ради від політичної партії «Слуга Народу» Владислав Трубіцин. З цією метою він ініціює повернення будівлі до державної власності. 

«Через те, що приватний власник довів історичну пам’ятку до такого стану, вважаю, варто порушувати питання про її повернення до державної власності. Ця історична будівля розташовується на розі вулиць Межигірської та Щекавицької та мала би бути зразком оригінальної забудови Подолу. Але ви самі все бачите по фото» – наголошує Владислав Трубіцин. 

Будинок Вертипороха, колишній прибутковий будинок кінця ХІХ ст., перебуває на обліку як пам’ятка архітектури місцевого значення і внесений до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.

Із відкритих джерел відомо, що з 2007 року пам’ятка перебуває у приватній власності. Згідно із Законом «Про охорону культурної спадщини», усі власники пам’яток зобов’язані укласти з відповідним органом охорони культурної спадщини охоронний договір. 

Владислав Трубіцин наголошує: «Якщо в результаті дій або бездіяльності власника пам’ятки їй загрожує пошкодження або знищення, відповідний орган охорони культурної спадщини робить власнику пам’ятки попередження. Якщо власник пам’ятки не вживе заходів щодо її збереження, суд може постановити рішення про її викуп. Викуплена пам’ятка переходить у власність держави. Тож я звернувся до Департаменту охорони культурної спадщини із закликом здійснити заходи щодо примусового відчуження будівлі». 

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy