Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Розвиваємо громади, ремонтуємо спортивні школи, відстоюємо право на освіту

Зе!Місцеві в боротьбі: Розвиваємо громади, ремонтуємо спортивні школи, відстоюємо право на освіту

Депутати від партії «Слуга Народу» виграють гранти для розвитку місцевих пожежних частин, перевіряють стандарти видобутку бурштину, відстоюють право на освіту та добиваються ремонтів спортивних шкіл.

Дніпро: Виграємо гранти для розвитку громад

Перещепинська громада виграла грант для місцевих пожежників. Відповідна ініціатива належить Ярославу Цвіркуну – наймолодшому міському голові на Дніпропетровщині, обраному від партії «Слуга Народу».

Ярослав Цвіркун разом із однопартійцями Перещепинської міської ради уже досягли прозорості та відкритості у діяльності місцевої влади, приділяють увагу активізації та об’єднанню жителів кожного із 21 населеного пункту громади.

Коштів бюджету на задоволення всіх потреб, звісно, не вистачає. Тому голова Перещепиного створив інвестиційний відділ та активно працює над пошуком грантових програм для розвитку громади. Громада отримала перші результати.

«До мене звернувся Євген Сенчук, начальник 49-ї пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у місті Перещепине із проханням підтримати наших пожежників. Він запропонував нашим рятувальникам розробити спільну програму та спробувати знайти донора», – розповідає Ярослав Цвіркун.

Команда Перещепинського інвестиційного відділу спільно з Євгеном Сенчуком розробили проєкт та стали переможцями конкурсу Нафтогазу, вигравши грант на 100 000 гривень!

Перещепинцям вручили диплом переможця конкурсу грантів «Енергія розвитку» та кошти на реалізацію проєкту «Забезпечення сталого розвитку Перещепинської територіальної громади у сфері організації системи безпеки населення та запобігання виникнення надзвичайних ситуацій».

«Було надзвичайно приємно, що Перещепинську громаду відзначили. Спробували, ризикнули та перемогли. Всім дуже вдячний за участь. Йдемо маленькими, проте впевненими кроками у краще й безпечніше майбутнє», – поділився своїми емоціями Ярослав Цвіркун.

Волинь: Перевіряємо стандарти видобутку бурштину

Депутат Маневицької селищної ради від «Слуги Народу» Іван Смітюх взяв участь у перевірці комунального підприємства Волинської обласної ради «Волиньприродресурс», яке займається видобутком та продажем бурштину. Народні обранці оглянули територію підприємства та процес видобутку цінного каменя.

 «Ми перевірили, як миється бурштин, як проходить сортування та зважування, чи дотримуються усіх стандартів. Поспілкувалися також з працівниками заводу, який розташований у селі Прилісне, розпитали про умови роботи. З’їздили на лісовий масив, де раніше видобували “сонячне каміння”. Приємно, що про території дбають і там уже висадили сіянці молодої сосни», – розповів депутат Іван Смітюх.

На території Маневицької ОТГ компанія планує створити філію. Це дозволить збільшити надходження до місцевого бюджету. За попередніми підрахунками – до півмільйона гривень на місяць.

Миколаївщина: Ремонтуємо спортивні школи

На Миколаївщині відремонтували приміщення Казанківської дитячо-юнацької спортивної школи. З нагоди відкриття ДЮСШ юні спортсмени отримали подарунки від народного депутата України, представника «Слуги Народу» Ігоря Негулевського – волейбольні та футбольні м’ячі.

«Гарний приклад для сусідніх громад, спільними зусиллями місцевої влади та державного бюджету реалізовано такий важливий проєкт! Казанківці, пишаюсь вами! Не зупиняйтесь на досягнутому!» – коментує депутат облради від «Слуги Народу» Віталій Гомерський.

Варто зазначити, що загальна вартість проєкту після капітального ремонту ДЮСШ з впровадженням енергозберігаючих заходів склала 6,1 мільйона гривень, з котрих коштів держбюджету – 3,2 мільйона гривень, кошти бюджету селищної ради – 2,9 мільйона гривень. За ці кошти було проведено ремонт та утеплення фасаду й цоколю, заміна дерев’яних вікон та дверей на металопластикові, заміна покрівлі, монтаж системи водопостачання, утеплення перекриття, заміна підлоги на спортивний лінолеум, оздоблення стін, заміна розеток, вимикачів та світильників, улаштування теплої підлоги, заміна радіаторів та трубопроводів опалення.

Черкащина: Захищаємо право дітей на освіту

Депутат Черкаської облради від фракції «Слуга Народу» Валерій Данилевський закликав підтримати звернення до Верховної Ради України щодо скасування норми про утворення ліцеїв лише в обласному центрі та містах обласного значення з населенням понад 50 тисяч осіб.

«Норма закону «Про повну загальну середню освіту» звужує права дітей на освіту за місцем проживання, оскільки за таких умов ліцеї на Черкащині мають бути створені лише в декількох великих містах, а в територіальних громадах не буде закладів, що надають повну середню освіту. Вважаю це неприпустимим», – зазначив Валерій Данилевський під час виступу.

Тож депутат запропонував підтримати звернення до ВРУ та внести зміни до пункту 1 статті 32 ЗУ «Про повну загальну середню освіту», скасувавши норму щодо створення ліцеїв лише в обласному центрі та містах обласного значення з населенням 50 тисяч осіб.

Депутатською більшістю звернення було підтримано. За – 47 голосів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy