Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: робимо медицину доступнішою, дбаємо про вихованців дитсадків і підтримуємо спортсменів

Зе!Місцеві в боротьбі: робимо медицину доступнішою, дбаємо про вихованців дитсадків і підтримуємо спортсменів

Депутати від партії «Слуга Народу» добиваються, аби мешканці могли отримувати безкоштовні медичні послуги, діти – навчалися у комфортних умовах, спортсмени могли проводити змагання, а люди похилого віку отримували продукти, не виходячи з дому.

Донеччина: Робимо стоматологічні послуги доступнішими

Депутати від «Слуги Народу» Костянтинівської міської ради домоглися збільшення переліку пільгових категорій громадян, які тепер зможуть отримати безкоштовну допомогу в міській стоматології.

«До мене як до лікаря та керівника міської стоматології по допомогу неодноразово звертались пенсіонери, люди з інвалідністю, переміщені особи. Але ми не мали змоги надавати її саме безкоштовно через те, що ці категорії громадян не були включені до переліку тих, хто має на це право згідно з міською програмою. Саме тому я подав проєкт рішення міської ради, щодо розширення переліку категорій, які б мали право отримувати безкоштовну стоматологічну допомогу. Цей проєкт рада підтримала», – розповідає депутат Костянтинівської міської ради від партії «Слуга Народу» Олександр Золотенко. 

Після рішення Костянтинівської міської ради до переліку пільгових категорій додалися: інваліди 3 групи, чорнобильці, люди похилого віку (75-90 років); тимчасово переміщені особи.

Як і раніше, безкоштовно обслуговують дітей до 16 років, інвалідів 1 та 2 груп, ветеранів АТО та членів їхніх сімей, ветеранів служби МВС та військової служби, вагітних жінок, почесних донорів.

Крім того, за підтримки депутатського корпусу Костянтинівської міської ради та представників бізнесу міська стоматологічна лікарня отримала дві новітні стоматологічні установки.

«Це допомога насамперед громаді, допомога лікарям, допомога всьому колективу стоматологічної поліклініки. Це прямий доказ того, що і бізнесу, і новій міській владі не байдужа доля муніципальної стоматології міста. Приємно, коли бізнес допомагає, коли він чує тих, хто до нього звертається, а не прикривається власними проблемами. Ще раз дякую за допомогу тим, хто відгукнувся і простягнув руку допомоги», – зазначив Олександр Золотенко.

Отримати безкоштовні стоматологічні послуги мешканці можуть у КНП Костянтинівської міської ради «Стоматологічна поліклініка». Адреса: вул. Бурденко, 14. Запис на прийом за тел.: +38 (099) 193-00-03 або +38 (06272) 6-18-14.

Сумщина: Дбаємо про комфорт дітей

Новий спортивний інвентар і відремонтоване освітлення з’явиться у Сумському санаторному дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №24 «Оленка». Завдяки ініціативі депутата Сумської міської ради від «Слуги Народу» Артема Кобзаря на це були виділені кошти з бюджету громади.

Дошкільний заклад працює в місті з 1963 року. Його вихованці – діти з ранніми проявами туберкульозної інфекції, з малими і згасаючими формами туберкульозу. Тому головний  напрямок роботи закладу – лікувально-оздоровчий. А традиційна  проблема – недофінансування.

«Дирекція закладу, вихователі, технічні працівники і батьки наших вихованців – всі докладають  зусилля для комфортного  перебування дітей у  садочку. Але ж є глобальні речі, які ми не в змозі вирішити самостійно», – говорить  директорка  закладу Алла Горошко.

Тому дякує представникам «Слуги Народу», зокрема депутату Артему Кобзарю, за рішення виділити кошти обсягом 6 тисяч гривень, передбачених у бюджеті Сумської міської територіальної громади, на виконання виборчих програм і доручень виборців, на придбання гімнастичного боксу, фарби та влаштування освітлення у кімнатах.

Волинь: Організовуємо спортивні змагання

Депутат Ковельської міської ради від «Слуги народу» Олег Уніга взяв участь в організації товариських змагань з дзюдо.

У турнірі змагалися понад 60 дітей віком від 7 до 10 років: команди з Луцька (ДЮСШ «Колос», СК «Гарт», СК «Самбіст»), смт. Шацька (СК «Торнадо») та м. Ковеля.

Турнір відбувся в Ковелі на базі спортивного клубу «Апперкот».

 «Я сам захоплююсь спортом, тому намагаюся підтримувати спортсменів та активних тренерів. Цього разу посприяли організаційно та фінансово, саме тому вдалося залучити таку велику кількість учасників з різних населених пунктів. У 2021-му році це перший наш спортивний захід і вдалий старт. На травень запланований ще один турнір за нашого сприяння – вже на рівні області», – розповів Олег Уніга.

Про організацію спортивних змагань розповідає тренерка з дзюдо Інна Герело. За її словами, товариські змагання нині практично не фінансуються з бюджету міста, тому відбуваються за ініціативи самих тренерів та спонсорів.

 «Є такі напрямки спорту, які практично не підтримують у місті, серед них і дзюдо. Ми звернулися до Олега Уніги із проханням підтримати спортивний захід та напрямок в цілому. Приємно, що він сам виступив з ініціативою, прийшов і підтримав дітей. В подальшому також сподіваюся на співпрацю. Насправді тих, хто підтримує тренерів і цих малих дітей, не так багато. Але для нас увага, можливість відзначити юних спортсменів – дуже важливі».

Отримали нагороди та стали чемпіонами турніру спортсмени з Луцька: Тимчук Назар, Столярчук Єлизавета, Євтушик Артур, Блащук Дмитро, Зимонін Ілля, Карпук Уляна, Горощук Артем.

З Ковеля перемогу вибороли Абрамчук Захар, Ковальчук Артем, з Шацька  – Трофимук Владислав.

Київ: Підтримуємо літніх людей

Депутат Київської міської ради від партії «Слуга Народу» Владислав Трубіцин започаткував благодійну акцію для підтримки літніх людей у період карантину. Разом з однодумцями депутат організував збір продуктових наборів з усім необхідним для стареньких мешканців столиці.

«Бодай у такий спосіб кожен з нас може приєднатись до боротьби з вірусом і допомогти у захисті найуразливіших членів нашої громади. Долучайтесь до ініціативи! В темні часи важливо робити світлі справи! Разом ми все подолаємо!», – заявив Владислав Трубіцин.

Доєднатися до акції можуть усі охочі, а це вкрай потрібно, адже літнім людям особливо ризиковано відвідувати громадські місця. Для тих, хто хоче долучитися, контакти громадської приймальні Владислава Трубіцина:

email: [email protected], тел.: (063) 102 08 24.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy