Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: рятуємо заклади культури, забезпечуємо громади транспортом, дбаємо про спортивну та дорожню інфраструктуру

Зе!Місцеві в боротьбі: рятуємо заклади культури, забезпечуємо громади транспортом, дбаємо про спортивну та дорожню інфраструктуру

Депутати від партії «Слуга Народу» добиваються збереження закладів культури, ініціюють забезпечення територіальних громад транспортом, розбудовують спортивну інфраструктуру та ініціюють ремонт тротуарів.

Вінниччина: Відстояли Будинок культури у Жмеринці

За ініціативи депутатів від «Слуги Народу» Жмеринська міськрада 22 квітня виділила кошти на утримання єдиного в громаді Будинку культури та бібліотеки. Це відбулося після того, як народна депутатка «Слуги Народу» Ірина Борзова спрямувала відповідне звернення до Мінкульту, у якому акцентувала увагу на проблемних питаннях закладу.

Заклад був під загрозою ліквідації, адже фінансування було передбачено лише до 1 травня 2021 року. Працівникам сказали писати заяви на звільнення за угодою сторін.

У Будинку культури – 15 колективів художньої самодіяльності, в яких займаються майже 300 дітей.

Волинь: Забезпечуємо громади транспортом

Луцька райрада передала в Мар’янівську ОТГ автомобіль.

 «Це був службовий автомобіль, вирішив ініціювати його передачу громаді. Є багато ТГ, які не мають матеріального забезпечення, щоб ефективно працювати. Авто, безумовно, — одна із першочергових потреб», — розповів депутат Луцької районної ради від «Слуги Народу» Андрій Лев.

Ключі та документи на авто передали селищному голові Олегу Басалику. За його словами, авто у хорошому стані та готове до використання.

 «Стан задовільний. Будемо використовувати. На ньому можна і до Луцька поїхати, і у віддалені старостинські округи, це дуже полегшить нам роботу. До передачі у нас на всю ТГ було лише одне справне авто. Складно було його «поділити» між усіма. Тепер буде простіше».

Окрім авто, найближчим часом Мар’янівській ОТГ планують передати меблі та оргтехніку. Розподілять їх між земельним відділом та освітнім, які не так давно утворилися і потребують столів, стільців та комп’ютерів.

Одещина: Розбудовуємо спортивну інфраструктуру

У селах Олександрівка та Фонтанка до кінця літа побудують два нові багатофункціональні спортивні майданчики. Це стало можливим завдяки клопотанню депутата від партії «Слуга Народу» Дмитра Ковбасюка, який є членом постійної комісії Одеської облради з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму.

На кожен об’єкт із обласного бюджету виділили по 1, 75 млн. грн. Решту необхідних коштів профінансує Фонтанська сільрада.

Нові спорткомплекси облаштують біля шкіл. Вони матимуть поля для міні-футболу, баскетболу і волейболу, майданчики для занять з воркауту. Асфальтовані та ґрунтові дороги замінять на сучасне штучне покриття та облаштують новим обладнанням і необхідним інвентарем.

 «Ми повинні робити дітей здоровими та активними. У нас вже є секції з футболу, баскетболу, боксу, тхеквондо, боротьби та навіть парусного спорту. І ми налаштовані на розвиток цих напрямів та покращення умов для наших спортсменів. Під час обговорення проєкту нових багатофункціональних спортивних майданчиків побажання тренерів підтримали, а це дуже важливо, адже об’єкти повинні відповідати всім нормам», — говорить Віктор Павлик, тренер з футболу.

Харківщина: Облаштовуємо пішохідні зони

У Пісочинській громаді ремонтують тротуари та облаштовують нові пішохідні зони вздовж доріг, де велика інтенсивність руху авто. Наразі триває оновлення довгоочікуваної тротуарної доріжки по вулиці Транспортній. Згодом нові тротуари з’являться й на інших ділянках доріг, розповів пісочинський селищний голова Олег Чернобай.

«До мене неодноразово зверталися мешканці громади та депутати з відповідними запитами. Ми намагаємось невідкладно реагувати та створювати належні умови для кожного. Для нас важливо, аби комфортно і безпечно на дорозі було не тільки водіям, а й пішоходам. Тому й розпочали роботи з капітального та поточного ремонту тротуарів на територій всієї громади. Це лише перші проєкти, далі в планах ремонт тротуарів ще в двох старостинських округах – Коротичанському та Березівському», – підкреслив Олег Чернобай.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy