Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: рятуємо парки від забудов, турбуємося про дозвілля дітей і старшого покоління, відстоюємо належну роботу комунальних служб

Зе!Місцеві в боротьбі: рятуємо парки від забудов, турбуємося про дозвілля дітей і старшого покоління, відстоюємо належну роботу комунальних служб

Депутати від партії «Слуга Народу» борються із хаотичними забудовами зон відпочинку, відстоюють роботу бібліотек, знаходять можливості для будівництва дитячих майданчиків і вирішують проблеми з ліфтами у багатоповерхівках.

Рівненщина: Рятуємо парки від забудов

Депутати фракції «Слуга Народу» у Рівненській міській раді ініціюють проведення виїзної тимчасової контрольної комісії з вивчення питання хаотичної забудови території в районі парку Просвіти. До вирішення проблеми долучаться депутати від «Слуги Народу» Олександр Іванов, Юрій Чаборай, Любов Романюк та Олена Хотенко. За результатами проведення виїзної комісії фракція ініціює зібрання позачергової сесії Рівненської міської ради.

Відповідно до наказу управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради від 15 жовтня 2020 року було погоджено будівництво торгово- побутового комплексу з житловим приміщенням на вул. Андрія Мельника в районі парку Просвіти.

Цей парк відноситься до зони Р-2. Це рекреаційна зона для активного відпочинку, але ніяк не місце для забудови багатоповерхівок.

Втім, попередня влада якнайшвидше затвердила вищезазначений наказ, який був підписаний за декілька днів до місцевих виборів 2020 року.

«Чиновники розуміли, що новопризначені депутати такого свавілля не допустять. Тому це все відбувалось «нашвидкоруч», ніхто не брав до уваги закони України, в яких чітко прописано, що на землях рекреаційного призначення забороняється діяльність, що перешкоджає або може перешкоджати їх використанню за призначенням, а також негативно впливає або може вплинути на природний стан цих земель», – коментує Любов Романюк

Депутати від «Слуги Народу» наголошують: вони не допустять порушення законів та забудови території, яка призначена для відпочинку містян.

Волинь: Відстоюємо роботу бібліотек

Чи залишать читачам бібліотеку у Шахтарському мікрорайоні? З таким запитом до міської ради звернулася депутатка Нововолинської міської ради від партії «Слуга Народу» Інна Іщук.

Справа в тому, що нещодавно почали ширитися чутки про можливе закриття цієї філії. А бібліотека користується популярністю серед людей старшого віку. Туди часто ходять пенсіонери, які раніше працювали вчителями.

«До мене звернулася директор бібліотеки з проханням з’ясувати, чи відповідають ці чутки дійсності, і зробити все можливе, щоб філію не закривали. Вони підготували звернення на моє ім’я, де розписали, скільки вартує утримання бібліотеки – яка сума йде на зарплати та комунальні послуги. І ініціювали збір підписів відвідувачів проти закриття», – розповіла депутатка.

Крім того, ініціювали збір підписів серед відвідувачів. За три дні проти закриття підписалися понад півсотні людей різного віку.

У міській раді депутатці дали відповідь, що бібліотеку не закриватимуть. Тож читачі й надалі можуть відвідувати заклад.

Зкарпаття: Створюємо належні умови для дозвілля малечі

Незабаром відбудеться повне відновлення дитячого майданчика на вулиці Бестужева в Ужгороді завдяки ініціативі депутатки Ужгородської міської ради від партії «Слуга Народу» Ірини Азізян.

Наразі виготовляють проєктну документацію.

 «Шість будинків, близько 500 квартир, у яких проживає щонайменше сотня дітлахів – і жодної гойдалки. Я завжди наголошувала, що, будучи депутатом, дбатиму про побудову майданчиків – як дитячих, так і спортивних, та всіляко працюватиму над поліпшенням благоустрою у дворах», – каже Ірина Азізян.

Наразі також планується будівництво нового сучасного майданчика у дворах по вул. Легоцького. Загалом таких дворів ще багато. Депутати наголошують: важливо не тільки відновити технічну базу майданчиків, а й покриття: зробити його гумовим – якісним і безпечним.

Вінниччина: Відновлюємо роботу ліфта в багатоповерхівці

Депутатка від «Слуги Народу» Юлія Головчук разом з мешканцями домоглися заміни аварійного ліфта у вінницькій 9-поверхівці на вул. Шевченка.

«Ще в грудні минулого року під час прийому громадян мешканці багатоповерхівки по вулиці Шевченка звернулись до мене з проблемним питанням щодо заміни ліфта. Кілька років підйомник не працював справно, люди часто застрягали між поверхами і викликали аварійну службу. Мешканцям пропонували здійснити ремонт ліфту на умовах співфінансування. Але в будинку живе багато пенсіонерів, які просто не можуть виділили необхідну суму», – розповіла депутатка.

Юлія Головчук звернулась до міського голови з проханням профінансувати заміну підйомника за рахунок коштів міського бюджету. Це звернення підтримали, і необхідні  роботи провели. 

«Знаю, що дехто був налаштований скептично та не вірив, що ми зможемо це зробити, але нехай ця ситуація стане прикладом: якщо не опускати рук, ми обов‘язково переможемо!» – сказала Юлія Головчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy