Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Реставруємо медичні заклади, ремонтуємо дороги, оновлюємо харчоблоки в школах

Зе!Місцеві в боротьбі: Реставруємо медичні заклади, ремонтуємо дороги, оновлюємо харчоблоки в школах

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють ремонтні роботи в лікарнях та на важливих автошляхах, працюють над оновленням харчоблоків у школах та спортивних локацій у громадах.

Харківщина: Реконструюємо обласну дитячу лікарню

У обласній дитячій лікарні № 1 в межах програми «Велике будівництво» ведуться роботи з реконструкції фасаду, ремонту покрівлі, гідроізоляції фундаменту тощо.

«Лікарня в цілодобовому режимі надає і планову, і екстрену медичну допомогу дітям міста та області. Грудне, педіатричне відділення у нас для дітей молодшого віку. У педіатричному відділенні отримують лікування діти з захворюваннями бронхолегеневої системи, органів шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи, серцево-судинної системи, нервової системи, діти з цукровим діабетом, інфекційними захворюваннями. Діти можуть бути у палатах в теплі по кілька тижнів, поки є потреба перебувати на стаціонарі», – зазначила депутатка Харківської обласної ради від партії «Слуга Народу» Любов Канцедал.

Загалом передбачено проведення робіт з утеплення загальною площею 8500 кв. м. Це два корпуси закладу – головний та грудний, – перехід між корпусами та облаштування покрівлі.

«Роботи з утеплення мають завершити вже незабаром. Будівля буде енергоощадною, повністю утеплено фасад, фундамент, покрівлю. Окрім цього, встановлено енергоощадні вікна. Втрати тепла для лікарні не буде. Це дуже важливо, адже це одразу економить витрати на опалення. І коли зараз температура повітря знижується, то, звичайно, відчутно. Досягти цього вдалось завдяки програмі «Велике будівництво». З допомогою цієї програми ми ремонтуємо ті об’єкти, фінансування яких було відсутнє впродовж десятків років», – зазначив заступник голови фракції у Верховній Раді, голова Харківської обласної організації «Слуга Народу» Павло Сушко.

Планується заміна вхідних груп та ремонт сходів, відкосів, теплогідроізоляція фундаменту, робота з облаштування парапетів. Зокрема буде облаштовано приблизно 4000 кв. м покрівлі: заміна старої на нову з мембранним покриттям. Асфальтування біля корпусу планується наступного року, адже монтаж має вистояти зиму.

У 2020 році у лікарні відремонтували внутрішні приміщення на другому поверсі, де знаходиться біохімічна лабораторія, фізіотерапевтичне відділення, УЗД-відділення, реанімація та четверте багатопрофільне відділення.

Донеччина: Ремонтуємо дороги до туристичних локацій

Швидкими темпами капітально ремонтують автомобільну дорогу загального користування державного значення Т-05-21 /М-03/. Ця дорога є під’їздом до туристичного містечка Святогірськ. Це перлина Донеччини, популярне місце для відпочинку, а також для вірян, які відвідують Святогірську лавру.

Протяжність ділянки, що ремонтується, близько 9 км. Роботи проводять в рамках програми «Велике будівництво».

«Дорога до Святогірська потребувала капітального ремонту вже багато років та була у вкрай незадовільному стані. Наше місто дуже популярне серед мешканців Донеччини. Також часто нас відвідують гості з Харківщини, Київщини, тому проїзд має бути комфортним та безпечним. На ділянці, що зараз капітально ремонтується, раніше інколи проводився лише ямковий ремонт. Але через велику кількість транспорту з часом вона дуже пошкодилась. Очікуємо, що після завершення робіт поїздки до Святогірська будуть для туристів ще приємнішими», – наголосив депутат Святогірської міської ради від політичної партії «Слуга Народу» Дмитро Климович.

Ділянку очікує заміна всього дорожнього покриття. На частині автомобільної дороги вже виконане фрезерування зношеного шару та покладена органо-мінеральна суміш. Крім того, влаштовується нижній шар асфальтобетону товщиною 7 см.

У планах облаштування в селі Богородичне тротуарів, водовідводів, бар’єрного огородження та освітлення.

Черкащина: Оновлюємо харчоблоки в дитячих садках

У закладах дошкілля Черкас уже оновлено 5 харчоблоків із 7-ми, запланованих на цей рік. На це Програма соціально-економічного та культурного розвитку Черкас виділила 7,8 млн грн.

«Це рекордна кількість об’єктів – сім харчоблоків за один рік, – зауважує заступник міського голови Черкас, представниця «Слуги Народу» Анастасія Чубіна. – До цього знадобилося 5 років, щоб у стількох же дитсадках відбувся довгоочікуваний ремонт».

Закінчено роботи у дитячому навчальному закладі № 74 «Лісова пісня»: оновлено підлогу, стіни та стелю, встановлено нові двері, проведено електротехнічні роботи, замінено прилади опалення, інженерні мережі водопостачання та водовідведення. Загальна вартість робіт склала більше 1 млн грн.

Також відремонтовано харчоблок садочка №76 «Золотий півник». Виконано роботи на суму понад 900 тис. грн. Окрім цього, тут також встановили картоплеочисну машину, м’ясорубку та кондиціонер.

«На сьогодні ми паралельно проводимо капітальні ремонти в декількох садочках і плануємо це зробити в усіх дошкільних закладах, які цього потребують», – зазначила заступник міського голови Анастасія Чубіна.

Львівщина: Відроджуємо спортивні об’єкти

У межах програми «Велике будівництво» у Буську на Львівщині оновили стадіон.

Зокрема тут замінили покриття на футбольному полі, спорудили 6 легкоатлетичних доріжок та яму для стрибків, облаштували комфортні трибуни з пластиковими сидіннями та адміністративні приміщення. Загальна вартість реконструкції спортивного поля — майже 14 мільйонів.

«Оновлений стадіон — велика радість для громади Буська. Тепер тут будуть зростати юні спортсмени, активно відпочивати дорослі мешканці та відстоювати честь свого міста футбольні команди», — зазначив депутат від фракції «Слуга Народу» у Буській міськраді Богдан Гринишин.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy