Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Ремонтуємо шкільні їдальні, будуємо сучасні спортивні центри, проводимо реконструкцію фонтанів

Зе!Місцеві в боротьбі: Ремонтуємо шкільні їдальні, будуємо сучасні спортивні центри, проводимо реконструкцію фонтанів

Народні депутати від партії «Слуга Народу» добиваються виділення фінансування на ремонт їдалень у навчальних закладах, ініціюють будівництво сучасних спортивних центрів, повертають друге життя зонам відпочинку та започатковують спортивні турніри.

Харківщина: Ремонтуємо шкільні їдальні

У школах Харківщини відремонтують приміщення їдалень. Депутати «Слуги Народу» Харківської обласної ради підтримали відповідне рішення на сесії.

Кошти на ремонт спрямують у заклади Липецької, Циркунівської та Нововодолазької громад.

Зокрема 52,4 тис. грн виділили на ремонт та придбання обладнання для харчоблоку Слобожанського ліцею Липецької громади. 62,1 тис. грн спрямують на ремонт та придбання обладнання для шкільних їдалень Нововодолазької громади. Ще 247 тис. грн – для Циркунівської громади.

«Питання харчування в навчальних закладах у нас в пріоритеті, адже від цього залежить і здоров’я малечі. Тому ми як депутати відстоюємо право школярів на якісне харчування у навчальних закладах», – відзначила заступниця голови фракції «Слуга Народу» у Харківській обласній раді Тетяна Єгорова-Луценко.

Херсонщина: Розпочинаємо будівництво сучасного спортивного центру

Міський голова Нової Каховки, представник команди «Слуга Народу» Володимир Коваленко презентував проєкт «Н2О Нова Каховка» на форумі «Південна стратегія розвитку», що відбувся 10-11 червня у с. Стрілковому.

«Н2О Нова Каховка» – центр олімпійських видів спорту, який входить в проєкт «25 спортивних магнітів», та є частиною великої інфраструктурної програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». Будівництво центру вже розпочалося минулого тижня в Новій Каховці.

Центр передбачає працевлаштування 80 працівників та зможе обслуговувати 380 людей на годину. Там передбачено повний комплекс спортивних послуг – від міжнародних змагань до реабілітації.

«Такий об’єкт вже багато років планували створити керівники Херсонщини різних рівнів. Повірте, не один десяток міст претендував на захист і впровадження подібного проєкту. Ми пройшли цей етап гідно», – повідомив Володимир Коваленко.

Міський голова Нової Каховки додав, що перші 100 млн грн, необхідні для будівництва центру, надає держава. А місцевий бюджет у співфінансуванні виділяє 10 млн грн.

За його словами, «Н2О Нова Каховка» буде комерційною структурою. Утримання центру потребуватиме значних коштів. Зокрема енергоносії та комунальні послуги. Проте в Новій Каховці впевнені в його окупності.

«Частково ми фінансуватимемо центр з місцевого бюджету. Приміром, за програмою по фізкультурі для наших діточок. Загалом, це дуже важлива справа. Ми маємо мету і маємо потужну команду досвідчених професіоналів для її досягнення», – додав Володимир Коваленко.

Вінниччина: Започатковуємо турніри з настільного тенісу

У Вінницькій області за ініціативи народної депутатки від «Слуги Народу», голови підкомітету молоді та спорту ВРУ Ірини Борзової до Дня молоді стартував турнір з настільного тенісу між депутатами та молоддю.

Перший етап змагань відбувся 14 червня в спортивному комплексі «Здоров’я» у Вінниці.

Учасниця змагань, депутатка, голова фракції політичної партії «Слуга Народу» у Вінницькій обласній раді Тетяна Каменщук розповіла, що участь у змаганнях взяв 41 представник різних громад Вінницького району, серед них 11 депутатів місцевих рад. Активними учасниками стали й 7 депутатів партії «Слуга Народу».

Переможцями ж першого туру обласного тенісного турніру стала молодь – Ілля Парнивода (Вінницька громада), Олег Фурман (Іллінецька громада) та Дмитро Беланчик (Гніванська громада).

Активністю молоді та чудовою грою вражений депутат, заступник голови фракції «Слуга Народу» Вінницької міської ради Дмитро Сидоренко.

Депутатка облради «Слуги Народу» Наталя Заболотна відзначила комфортні умови зали СК «Здоров‘я», який є наочним прикладом реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Впевнена, що цей турнір стане гарною літньою традицією спортивної зустрічі депутатів з молоддю!» – сказала депутатка.

Наступні тури тенісного турніру відбудуться в Могилеві-Подільському, Гайсині, Чернятині, Тульчині і Козятині. Фінал – 25 червня у Вінниці в СКА «Здоров’я».

Сумщина:  Проводимо реконструкцію фонтану

З ініціативи депутата Сумської міської ради від «Слуги Народу» Сергія Дмитренка цьогоріч планують провести реконструкцію фонтану на вул. Харківській в обласному центрі. Депутатський корпус підтримав запит Сергія Дмитренка на виділення коштів для розробки відповідної проєктно-кошторисної документації.

Водограй створили ще у 80-х роках минулого століття, щоб відокремити житлову забудову від проїжджої частини. Кулі і труби, з яких була складена декоративна композиція, виготовили на місцевому заводі «Центроліт». Утім, більше 20 років територія перебуває в занедбаному стані.

«Дуже хочеться зробити це місце охайним. Встановити лавки, урни, зробити освітлення, тротуарне покриття, аби біля фонтану гралися діти, проводила час молодь та відпочивали сумчани», – говорить депутат.

За його словами, зараз ведуться роботи над корегуванням проєкту ремонту фонтану та проходять необхідні експертизи.

Допомагатиме реалізувати проєкт сучасного громадського простору народний депутат України від «Слуги Народу» Ігор Васильєв, який пообіцяв спрямувати на проведення робіт субвенцію з державного бюджету в розмірі 1,5 млн грн.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy