Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Ремонтуємо проблемні ліфти, контролюємо питання озеленення, ініціюємо відновлення місцевих доріг

Зе!Місцеві в боротьбі: Ремонтуємо проблемні ліфти, контролюємо питання озеленення, ініціюємо відновлення місцевих доріг

Депутати від партії «Слуга Народу» вирішують проблеми з ліфтами, які не ремонтувалися понад десятиліття, ініціюють публічне оприлюднення планів на озеленення і вирубки дерев, відстоюють ремонт доріг місцевого значення та допомагають пасічникам.

Вінниччина: Ремонтуємо проблемні ліфти

У місті Гайсин, в житловому будинку по вул. Жовтнева, 2, запустили ліфти, які не працювали 14 років. Завдяки втручанню представників «Слуги Народу» нарешті люди з інвалідністю можуть виходити на вулицю.

Серед мешканців 9-поверхівки – багато військових, які брали участь в Операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.

На дев’ятому поверсі у цьому ж будинку живе військовий пенсіонер Володимир Бойко. Чоловік кілька разів був в АТО, отримав поранення. Пересувається на милицях. Каже, із квартири майже не виходив, тому що піднятись по сходах практично неможливо.

«Після чергової операції спускався на милицях і впав. Крик почули сусіди, знесли на руках, бо ж ліфт не працює, викликали «швидку», – розповів Володимир Бойко.

Запуску ліфтів містяни очікували із 2007 року. Роками оббивали пороги усіх можливих установ. Восени минулого року з проблемним питанням звернулись до голови Вінницької облдержадміністрації Сергія Борзова, члена партії «Слуга Народу».

З’ясувалося, що дев’ятиповерхівка нікому не була передана на баланс. Хоча 73% квартир – службове житло, яке належить Міноборони, а 17% – міська власність.

«Спочатку шукали власника будинку, аби зрозуміти: на кого оформлювати ліфти? Первинну документацію знайшли. Але ж це не вирішувало проблеми із ліфтами. Пояснюю. Якщо ініціювати передачу будинку з балансу Міністерства оборони до міської влади, тоді напряму, без подальшого втручання Києва, мешканці зможуть вирішувати наболілі питання з міським головою. А зі створенням ОСББ з’являється право самим вирішувати проблеми будинку. Не лише з ліфтом. За моїм дорученням облдержадміністрація виготовила технічну документацію на реконструкцію ліфтів. Знайшли 400 тисяч на ремонтні роботи: з районного бюджету – 282,1 тис. грн та міського бюджету – 117,9 тис. грн», – зазначив голова ОДА Сергій Борзов.

Відтак, було проведено необхідні роботи, аби ліфти запрацювали.

Депутатка Гайсинської районної ради від «Слуги Народу» Людмила Головашич зазначає, що проблемне питання вирішили саме завдяки втручанню Сергія Борзова.

«Два дні тому ми знову все перевірили. Ліфти працюють. Прикро, що всі ці роки проблеми людей були байдужі представникам влади. Зараз мешканцям багатоповерхівки потрібно організуватись, створити ОСББ. Будинок потрібно утримувати і за експлуатацією ліфтів потрібно стежити», – говорить Людмила Головашич.

Київ: Контролюємо роботи з озеленення

Депутатка Київської міської ради Євгенія Кулеба ініціювала публічне оприлюднення інформації про проведення обстеження зелених насаджень, а також про роботи з обрізки чи видалення дерев у Києві. Вона звернулася з проханням дати відповідне протокольне доручення управлінню екології та природних ресурсів, яке й має надавати таку інформацію спільно з «Київзеленбудом», УЗН районів та керуючими компаніями.

«Для чого це потрібно? Щоб кияни могли заздалегідь знати, яке саме дерево, чому і коли буде обрізатися. Чому це важливо? У містян викликає занепокоєння, коли вони бачать, як поруч з їхніми будинками зрізають дерева. Причина – люди не проінформовані про визнання дерев сухостійними або аварійними, а тим паче про дату та час проведення робіт з обрізки чи видалення зелених насаджень. Як наслідок – постійно виникають конфліктні ситуації», – зазначила Євгенія Кулеба.

За словами депутатки, на сьогоднішній день у Києві відсутні належні механізми та інструменти комунікації з громадськістю щодо проведення робіт з обстеження, обрізки та видалення зелених насаджень, що в свою чергу призводить до виникнення значного суспільного резонансу в питанні належного утримання зелених насаджень.

«Скоро ця вимога буде закріплена рішенням Київради. Вже зареєструвала проєкт рішення про оприлюднення інформації щодо проведення обстеження, обрізки та видалення зелених насаджень Києва», – підсумувала Євгенія Кулеба.

Рівненщина: Ініціюємо відновлення автодоріг 

Автошляхи Соснове – Маринин (Т–18–19) та Т–18–14 Рокитне – М07 будуть відновлені. Депутати від «Слуги Народу» ініціюють включення їх у перелік об’єктів, які потребують першочергового ремонту.

Щодо дороги Соснове – Маринин (Т–18–19) мешканці громади звернулися до депутата Рівненської районної ради від «Слуги Народу» Василя Жабчика. Цей автошлях місцевого значення зв’язує половину сіл громади з її адмінцентром – смт Соснове, із сусідніми Березнівською та Великомежиріцькою громадами, а також з трасою «Київ – Чоп» і, відповідно, обласним центром. Дорога перебуває у вкрай занедбаному стані. Понад 8 кілометрів дорожнього покриття впродовж останніх п’яти років не ремонтувалися.

Депутат надіслав звернення голові Рівненської РДА з проханням включити автошлях Соснове – Маринин (Т–18–19) до переліку доріг, які потребують негайного ремонту.

«Вважаю, що, заручившись підтримкою з боку Рівненської РДА, зможемо оперативно вирішити це питання. Адже дороги в громадах мають бути не лише комфортними, але й безпечними для жителів громади», – зазначив Василь Жабчик.

А от депутат «Слуги Народу» Рокитнівської селищної ради від «Слуги Народу» Андрій Мосейчук порушує питання щодо безпеки руху по автодорозі Т–18–14 Рокитне – М07. Капітальний ремонт тут не проводили більше 30 років.

Депутати звернулись до голови Рокитнівської селищної громади з проханням замовити розробку проєктно-кошторисної документації для поточного середнього ремонту автодороги Т–18–14 Рокитне – М07.

Депутати «Слуги Народу» наголошують, що ремонт цієї дороги надасть можливість налагодити сполучення між селами та районним центром, сприятиме швидкому реагуванню екстреної медичної допомоги та інших служб, а також зацікавить інвесторів.

Луганщина: Підтримуємо пасічників

Понад півтисячі бджолиних родин було доставлено пасічникам Троїцької громади за ініціативи депутата Троїцької селищної ради від політичної партії «Слуга Народу» Олександра Лукашова. Бджіл привезли з Чернігівської області. Річ у тім, що після зимівлі у Троїцькому загинули майже всі бджоли, якими займалися місцеві пасічники.

 «Я сам пасічник і боляче дивитись на колег, які втратили своїх медоносних трудівниць. Тож, порадившись із однодумцями, ми вирішили зробити добру справу і закупити карпатську бджолу у Чернівецькій області», – поділився Олександр Лукашов.

Бджіл придбали за низькою ціною, а транспортування Олександр Лукашов узяв на себе.

«Окрім солодкого задоволення, бджоли дарують нам врожаї. Без смугастих трудівниць на овочі, фрукти та злаки в аграрному районі годі чекати. Тож ми щиро вдячні земляку за допомогу», – сказали бджолярі громади про вчинок депутата Лукашова.

Наступного року заплановано придбати ще близько 800 бджолиних родин.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy