Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: ремонтуємо проблемні дороги, створюємо «Карту змін», вирішуємо питання з питною водою

Зе!Місцеві в боротьбі: ремонтуємо проблемні дороги, створюємо «Карту змін», вирішуємо питання з питною водою

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють вирішення найгостріших проблем у регіонах, серед яких – ремонт доріг, забезпечення мешканців чистою питною водою, а також дбають про корисне дозвілля для громадян.

Дніпропетровщина: Дбаємо про корисне дозвілля

В Новокодацькому районі з’явилася програма безоплатного прокату байдарок і сапів. За ініціативи депутатки фракції «Слуга Народу» в Дніпровській міській раді Світлани Бедлецької тепер можна прогулятися Дніпром абсолютно безкоштовно. Здійснити прогулянку річкою можна на двох новісіньких байдарках або сапах, виготовлених місцевим виробником. Їх Світлана Бедлецька закупила за власні кошти, спеціально для free-прокату.

Мета ініціативи – підтримати мешканців міста, для яких подібне дозвілля було фінансово недоступним. Якщо проєкт матиме попит, незабаром у Дніпрі програма запрацює ще на двох подібних локаціях.

Міські депутати від фракції «Слуга Народу» впевнені – активний відпочинок та спортивне дозвілля має бути доступним для кожного дніпрянина! Адже надважливою є підтримка сімейних цінностей та здорового способу життя.

Скористатися програмою Світлани Бедлецької free-прокат можна на локації SUP Station Dnipro в Новокодацьких плавнях, попередньо забронювавши одну з двох безкоштовних байдарок або сапів.

Полтавщина: Створюємо «Карту змін» для громади


Депутати фракції партії «Слуга Народу» у Полтавській міській раді вирішують нагальні проблеми місцевих мешканців. Для швидкої і ефективної комунікації створена віртуальна «Карта змін», на якій полтавці можуть залишити повідомлення про проблемну ситуацію, аби потім депутати її розглянули і запропонували шляхи вирішення.

Одне із крайніх – облаштування квітника біля багатоповерхової будівлі по вулиці Маршала Бірюзова. Місцеві мешканці зізнаються, не очікували такої реакції з боку влади.
«Не думали, що буде така швидка реакція. Тепер тут буде красива клумба, і будинок матиме зовсім інший вигляд», — кажуть вони.

Депутат Полтавської міської ради від «Слуги Народу» Сергій Іващенко розповідає: щочетверга у його приймальні – аншлаг.

«Приходять переважно пенсіонери, розповідають про проблеми та про те, як вони їх роками намагаються розв’язати. На жаль, люди не дочекалися рішень від міського голови. Але ми не залишимо громадян сам на сам з проблемами», – коментує Сергій Іващенко.

За час існування такої платформи депутати виконали більше 10 прохань. Повідомити про проблемне питання полтавчани можуть за посиланням: www.zazminy.poltava.ua/#proekt

Тернопільщина: Ремонтуємо проблемні дороги

Один кілометр дороги відремонтують у Хоростківській громаді неподалік села Сорока. Вона з’єднує населений пункт із центром громади містом Хоростків. Як зазначає староста села Марія Волох, ця дорога не ремонтувалась більше 30 років.

Наразі вже готова проєктно-кошторисна документація. На ремонт дороги із державного бюджету спрямували 4 мільйони гривень. Роботи розпочнуться уже найближчим часом.

«Ми приїхали у громаду після звернень жителів села Сорока, щоб подивитись на стан дорожнього покриття. Ця дорога не ремонтувалась вже багато років і давно потребує оновлення. Саме цим шляхом  щодня їдуть на роботу мешканці громади, а діти прямують до школи. Наш обов’язок зробити все можливе, щоб відремонтувати цю важливу дорогу», – зазначив депутат тернопільської обласної ради від партії «Слуга Народу» Ігор Сопель.

Житомирщина: Забезпечуємо мешканців чистою водою

Виділення коштів на капітальнийремонт вузла знезараження питної води на фільтрувальній станції по вулиці Ашербекова, 27 у Бердичеві – одне з найважливіших рішень, які прийняли депутати Бердичівської міської ради.

За словами секретаря міськради, представника «Слуги Народу» Богдана Коляди, проблема води у цій ділянці та у цілому в громаді є дуже давньою та найбільш відчутною. Тож для детального та наглядного вивчення, перед прийняттям рішення, депутати ініціювали виїзну комісію на фільтрувальну станцію.

«Про загальну проблематику та про необхідність відновлення вузла знезараження розповіли керівник МКП «Бердичівводоканал» та головний інженер. Передусім, ознайомились з нещодавнім оновленням обладнання, для покращення щоденної промивки фільтрувального матеріалу та для покращення якості води на насосній станції №3 це повітряна система для промивання фільтруючого матеріалу – цеоліту в 5-ти фільтрувальних басейнах», – розповів Богдан Коляда.

Для цього були придбані та встановлені шафи з електрообладнанням, необхідне обладнання та проведений монтаж із запуском обладнання.

«Звісно очікуваний результат після виконаних робіт – це часткове, але все ж таки покращення якості питної води. Але мушу зізнатися, що з приводу визначеної та затвердженої стратегії рішення щодо питання води буде організовано не одну нараду та робочі зустрічі із залученням фахівців та спеціалістів! Адже забезпечення населення якісною, питною водою – це одне із завдань органів місцевого самоврядування!» – резюмує партієць.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy