Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: ремонтуємо мости, відстоюємо летовища, провадимо цифровізацію

Зе!Місцеві в боротьбі: ремонтуємо мости, відстоюємо летовища, провадимо цифровізацію

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють ремонт важливих інфраструктурних об’єктів, сприяють розвиткові підприємництва та малої авіації.

Прикарпаття: Відстоюємо Коломийське летовище

Депутати від «Слуги Народу» Коломийської міської ради Віктор Фітьо, Максим Мензатюк, Віталія Лукавська виступають проти передачі в оренду приватній структурі земель Коломийського летовища.

Воно розташоване у передмісті Коломиї, раніше функціонувало як аеродром, а від часів незалежності занепало через брак фінансування.

Згодом на території летовища громадські організації відкрили тренувальну базу для літаків малої авіації, де всі охочі можуть вивчати теорію й отримувати льотну практику. Тут також працює дитячо-юнацька спортивна асоціація малої авіації. Приватні організації одержують прибуток, проте за землю державі не сплачують. Аргументують тим, що й так зробили внесок у розвиток малої авіації.

Після зміни правил ліцензування представники організацій звернулися до міської ради з проханням приватизувати ці землі. Але депутати міської ради від «Слуги Народу» виступають проти передачі земель Коломийського летовища й підтримують рішення про інвентаризацію 50 гектарів землі.

За словами депутата міської ради Максима Мензатюка, фракція наполягає, щоб цей об’єкт додали до комунального підприємства, що вже існує, й на базі якого громада та ентузіасти зможуть розвивати малу авіацію.

«Фракція “Слуги Народу” наголошує, що земля має приносити прибуток громаді. Тож громадські організації можуть і далі користуватися землями летовища, але сплачувати державі за це кошти», – наголосив Максим Мензатюк.

Одещина: Ремонтуємо мости

На Одещині капітально відремонтований міст через Хаджибейський лиман.

Попри обіцянки про розширення мосту, що лунали ще з 2000-х років, реальну підтримку для завершення цього проєкту було отримано лише зараз. У межах президентської програми «Велике будівництво» в Укравтодорі не просто успішно завершили міст, а й змогли випередити графік на 15 місяців.

Замість двох смуг (у період ремонтів) чи чотирьох (як було побудовано у 1997-му), міст має їх шість  –  по три у напрямках Києва та Одеси. Сучасний проєкт витримуватиме потік навіть у 40 і 60 тисяч автомобілів на добу.

Облаштовано тротуари з обох боків мосту, а також металеве бар’єрне огородження. На розподільчій смузі мосту встановлена двобічна металева бар’єрна огорожа Vario Guard, а на підходах до мосту змонтовано збірну залізобетонну  типу «Нью Джерсі».

Невдовзі почнеться монтаж майданчика Weigh-in-Motion. До завершення робіт  має запрацювати система автоматичного стягнення штрафів із перевантажених вантажівок.

Полтавщина: Провадимо цифровізацію

Депутатка від фракції «Слуга Народу» в Полтавській обласній раді Юлія Цибульська й надалі впроваджує  цифрові  інновації у  регіоні.

Так, депутатка зустрілася з керівником з цифрової трансформації (CDTO) у Полтавській області Ігорем Панченком, аби обговорити реалізацію проєктів за напрямком.

Юлія Цибульська зауважує: вона готова реалізовувати на місцях політику наймолодшого та найпрогресивнішого Міністерства цифрової трансформації України. Вже окреслені напрямки роботи: технічне оснащення територіальних громад області, покриття інтернетом закладів критичної та соціальної інфраструктури. Передбачено також відкриття центру підтримки підприємництва «Дія.Бізнес» у Кременчуці. У  Полтаві такий центр з’явиться в приміщенні новозбудованого ЦНАПу. А ще  – відкриття  цифрових хабів та популяризація цифрових навичок.

З цього напряму депутатка має значний досвід, оскільки за її ініціативи вже проводяться навчання з комп’ютерної грамотності дітей і дорослих.
«Курс комп’ютерної грамотності закінчили мої батьки – вони були одними з перших слухачів курсу, структуру якого я розробила для освітнього центру, де я є керівницею. Маємо безкоштовні соціальні місця в групах, періодично, під час COVID-19 в тому числі, навчаємо цифровій грамотності людей літнього віку безкоштовно», – додає Цибульська.

Чернігівщина: Сприяємо розвиткові підприємництва

Депутат Чернігівської обласної ради від «Слуги Народу» Дмитро Іванов обраний головою наглядової ради Агенції регіонального розвитку. Завданням агенції, серед засновників якої – облрада,  є співпраця між державним, приватним та громадським секторами з питань розвитку регіонів і громад.

 «Серед завдань агенції – планувати й реалізовувати політику регіонального розвитку, поєднувати державні, регіональні та місцеві ініціативи влади, бізнесу й громадськості», – розповідає Дмитро Іванов, керівник фракції «Слуга Народу» в Чернігівській обласній раді.

АРР у Чернігівській області найактивніша щодо проведення навчальних тренінгів для малого та середнього бізнесу в громадах, сприяє залученню інвестицій, долучається до розроблення інвестиційних паспортів для громад. До речі, на базі агенції діє Центр підтримки підприємництва, інновацій та стартапів.

 «Одне із завдань, яке ставимо перед агенцією – забезпечення розвиткового складника проєктів, їхню спрямованість на підтримку реального сектору економіки в громадах. Для цього має бути співпраця громад, їхня участь у фінансуванні ремонтів та будівництва об’єктів інфраструктури. Приміром, проєкт «Підвищення туристичної привабливості м. Новгород-Сіверський Чернігівської області» (розробник – Новгород-Сіверська міська рада) буде набагато ефективнішим за умови наявності всього комплексу туристичної інфраструктури. І тут може долучитися до фінансування й обласна рада, і місцева громада (якщо говоримо про пам’ятки архітектури, що перебувають у них на балансі), і Чернігівська ОДА та служба автодоріг (якщо говоримо про дороги). Як депутат обласної ради також братиму участь у реалізації проєктів та співпрацюватиму з громадами», – прокоментував Дмитро Іванов.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy