Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе! Місцеві в боротьбі: Ремонтуємо лікарні, захищаємо ФОПів та відновлюємо інфраструктуру

Зе! Місцеві в боротьбі: Ремонтуємо лікарні, захищаємо ФОПів та відновлюємо інфраструктуру

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють ремонти медзакладів, захищають права малого бізнесу та відстоюють реконструкцію аеропортів.

Чернігівщина: Модернізуємо медичні заклади

У приймальному відділенні Новгород-Сіверської центральної міської лікарні ім. І. Буяльського повністю завершені будівельні роботи. Оновлення відбувалось  у межах програми Президента України «Велике будівництво».

Реконструкцію проводили на першому поверсі лікарні. На цокольному поверсі майже з «нуля» облаштували приміщення для комп’ютерної томографії (КТ). Загальна вартість робіт – 7,2 млн грн, які виділили з держбюджету.

«Робота з модернізації приймального відділення у Новгород-Сіверській лікарні – це не тільки ремонт будівлі. Вже змонтоване сучасне обладнання для комп’ютерного томографа. Лікарня отримала новий рентген-апарат, апарат для проведення УЗД», – пояснює депутат Новгород-Сіверської міської ради від «Слуги Народу» та голова Новгород-Сіверської РДА Тарас Молочко.

Також лікарні за власні кошти закуповують сучасні медичні ліжка, монітори для постійного контролю параметрів життєдіяльності пацієнтів та газовий аналізатор для лікарняної лабораторії.

Рівненщина: Вирішуємо проблеми платників податків

У Рівному перерахують єдиний податок для місцевих підприємців. Це відбулося після відповідної ініціативи депутатки Рівненської міськради від «Слуги Народу» та віце-президентки Асоціації платників податків Олени Хотенко

У 2020-му Рівненська міськрада встановила для платників єдиного податку І та ІІ груп нульову ставку єдиного податку. Оскільки через локдаун підприємці не могил працювати, вони не сплачували податки. Але перерахунку так і не відбулося, бо міськрада не проконтролювала виконання свого рішення.

Як наслідок, особисті кабінети ФОПів інформували про виникнення боргів.

За словами Олени Хотенко, місцеві податківці не змогли вирішити проблему через нібито неможливість втрутитися в загальнодержавну електронну систему.

«Підприємці масово почали до мене звертатися за допомогою. Я провела ефективні комунікації з президентом ВГО «Асоціація платників податків України» Гріголом Катамадзе, головою податкової служби України та народним депутатом України», – розповідає Олена Хотенко.

Після перемовин та втручання усіх гілок влади в ситуацію, проблему вдалося вирішити.

«Нам вдалось врегулювати та привести у відповідність стан розрахунків підприємців до зменшених ставок єдиного податку, що були прийняті міською радою. Нарешті підприємці не тільки нашого міста, а і всієї області змогли скористатися обіцяним правом. Але аж через 10 місяців усіх труднощів», – наголосила депутатка.

Хмельниччина: Відстоюємо реконструкцію аеропорту

Депутати від партії  «Слуга Народу» посприяли наданню коштів на реконструкцію аеропорту в Хмельницькому. На останньому засіданні сесії облради депутати розглянули програму відновлення та розвитку комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» на 2018-2022 роки.

«Аеропорт у Хмельницькому – це стратегічний інфраструктурний об’єкт, який повинен бути у нашому обласному центрі», – наголошує народний депутат від «Слуги народу» Сергій Мандзій.

У керівництві аеропорту кажуть, що найближчим часом планується відновити вантажні повітряні перевезення. Це, своєю чергою, дозволить збільшити надходження до бюджету.

«Ціна питання – 1,4 млрд грн. На першому етапі ці гроші необхідні для реконструкції злітно-посадкової смуги. Ми будемо відстоювати це питання. Наразі ми ухвалили відповідне звернення до Президента і Кабінету міністрів. Насамперед, треба виготовити проєктно-кошторисну документацію, щоб мати чіткі суми видатків на реконструкцію посадкової смуги. Після чого подамо відповідні пропозиції до Міністерства фінансів і Міністерства транспорту», – зазначив Сергій Мандзій.

Нагадаємо, що вже понад два роки аеропорт запускає малу авіацію, з допомогою можна політати над Хмельницьким. А цьогоріч взимку підприємству подовжили термін дії посвідчення на експлуатацію смуги для малої авіації.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy