Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Ремонтуємо лікарні, відстоюємо заклади культури, розвиваємо спорт

Зе!Місцеві в боротьбі: Ремонтуємо лікарні, відстоюємо заклади культури, розвиваємо спорт

Депутати від партії «Слуга Народу» борються проти закриття важливих закладів культури, сприяють ремонту приймальних відділень у лікарнях, ініціюють відкриття нових транспортних маршрутів та дбають про розвиток спорту.

Вінниччина: Відстоюємо Будинок культури

Народна депутатка від «Слуги Народу» Ірина Борзова готує звернення до Міністерства культури, аби не допустити закриття єдиного у Жмеринській громаді Будинку культури.

Наразі заклад опинився під загрозою ліквідації, з власності районної ради він перейшов до територіальної громади цілісним майновим комплексом. У міському бюджеті кошти на утримання Будинку культури заклали лише до 1 травня, а працівникам повідомили про скорочення штату.

«Людям, які там працюють, пропонують писати заяви на звільнення за згодою сторін. Але ж у Будинку культури – 15 колективів художньої самодіяльності, до яких залучені майже триста учасників. З цих колективів 9 – дитячі, у них займається 197 дітей. Куди підуть діти? Хто буде займатись розвитком їхньої творчості?» – обурюється Ірина Борзова.

Депутатка наголошує: представникам органів місцевого самоврядування важливо розуміти, що при бажанні ліквідувати або реорганізувати заклад культури, необхідно звернутись до Міністерства культури та інформаційної політики. Тільки за погодженням може прийматись відповідне рішення. У Жмеринській громаді Будинок культури – один, і знаходиться він у центрі міста. Тому його ліквідація – недопустима.

«Колектив Будинку культури організовує культурні заходи не лише в місті, а й у населених пунктах, які приєднались до міської громади. Працівники Будинку культури знають, як працювати з сільськими територіями, знають про їх проблеми. Тому ми спільно повинні вирішити це питання», – говорить депутатка обласної ради від «Слуги Народу» Інна Цимбал.

Крім того, депутати Жмеринської міської ради від «Слуги Народу» ініціювали проведення позачергової сесії, їх підтримали колеги з інших фракцій. Вони розглянуть питання щодо виділення коштів на утримання Будинку культури в 2021 році.

Чернігівщина: Ремонтуємо приймальні лікарень

Приймальні відділення дев’яти опорних лікарень Чернігівщини відкриються цьогоріч після капітального ремонту та модернізації, виконаних в рамках програми Президента України «Велике будівництво». Серед них – у Бахмацькій центральній районній лікарні.

Ремонтні роботи тут наближаються до завершення, готують до відкриття кабінет комп’ютерної томографії.

Оновлене приймальне відділення розташовуватиметься на 1 поверсі будівлі. Тут оновили віконні блоки, утеплили стіни, для зручності заїзду авто швидкої допомоги влаштовано під’їзну естакаду, оновлено мережі електро-, водо- та теплопостачання.

«Додатково на завершення ремонтних робіт було спрямовано 4 млн гривень із місцевого бюджету. Також очікуємо, що лікарня отримає сучасний комп’ютерний томограф. Все це дасть змогу лікувальному закладу претендувати на укладання договорів з НСЗУ на додатковий пакет – на допомогу пацієнтам з інсультами», – коментує депутатка від «Слуги Народу» Бахмацької міської ради Світлана Мельник.

Одночасно у громаді залучають молодих спеціалістів-лікарів. У грудні 2020 року на прохання Бахмацької центральної районної лікарні придбали двокімнатну квартиру для молодих спеціалістів-медиків (ортопед-травматолог, невропатолог). Тоді ж закупили унікальне як для районної лікарні обладнання для малоінвазивних артроскопічних операцій під відеоконтролем (подібне є тільки у Чернігові).

Закарпаття: Плануємо нові маршрути

Депутати Закарпатської обласної ради від політичної партії «Слуга Народу» Едгар Токар та Федір Шандор ініціюють відкриття нового залізничного маршруту. Він має об’єднати два обласних центри Західної України – Луцьк та Ужгород, та дві області – Волинську і Закарпатську.

Депутати зазначають, що на сьогодні відсутність прямого залізничного сполучення не дозволяє в повній мірі реалізувати туристичний потенціал Закарпатської області.

«Транспортне сполучення між Закарпатською та Волинською областями на сьогодні обмежується одним автобусним маршрутом, який не покриває потребу в пасажирських перевезеннях між цими областями. Окрім цього, Волинська область межує із двома країнами: Білоруссю та Польщею. Значна частина туристів із цих країн може потрапити на територію Закарпатської області саме транзитом через Волинську область. Тобто забезпечення прямого залізничного сполучення із Волинською областю створюватиме передумови для розвитку туристичної галузі у Закарпатській області», – розповідає Едгар Токар.

Про це депутати написали у зверненні на ім’я директора Департаменту інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства Закарпатської обласної державної адміністрації Едуарда Маляра.

Також депутати сподіваються, що це питання вирішуватиметься на міністерському рівні.

Черкащина: Дбаємо про розвиток спорту

Із державного бюджету буде виділено 3,8 млн грн. на будівництво футбольного поля у Тальнівському НВК № 1. Проєкт увійшов до програми Президента України «Велике будівництво». Про це повідомив депутат обласної ради від фракції «Слуга Народу», один з ініціаторів проєкту Ігор Новицький.

За його словами, футбольне поле буде збудовано із поліуретановим покриттям розміром 60 х 40 метрів, з легкоатлетичними доріжками, трибунами та сучасним освітленням. Пропускна спроможність об’єкту становитиме 100 осіб в день.

«Цей соціально-важливий проєкт вдасться втілити завдяки ефективній співпраці всіх гілок влади. Дякуючи активній позиції нардепа Сергія Нагорняка та голови Черкаської ОДА Олександра Скічка, було виділено кошти з Державного фонду регіонального розвитку, а 20% від загальної вартості об’єкту дала Тальнівська громада», – зазначив Ігор Новицький.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy