Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: ремонтуємо лікарні, рятуємо вулиці від підтоплень, а дітей – від неякісного харчування

Зе!Місцеві в боротьбі: ремонтуємо лікарні, рятуємо вулиці від підтоплень, а дітей – від неякісного харчування

Представники партії «Слуга Народу» борються за якість та доступність медичних послуг на місцях, ремонтують дороги, приміщення лікарень та стежать за харчуванням дітей у садках.

Черкаська область: відстоюємо якісне харчування у дитсадках

Керівник фракції «Слуга Народу» в Черкаській міськраді Араік Мкртчян закликав перевірити укладені угоди між департаментом освіти та підприємством, яке перемогло у тендері, фірмою «Каштан-Плюс», щодо харчування у дитячих садочках.

Таке звернення підтримали колеги з інших фракцій, загалом 36 депутатів проголосували «за».

За його словами, підприємці використовують схему, за якою роками перемагають у тендерах. Суть маніпуляції полягає в тому, що в переліку продуктів харчування деякі групи товарів пропонують за заниженими цінам. Ті ж товари, які справді планували постачати по заявках, мали звичайну ринкову ціну. Таким чином ціна на продукцію, яку купують більше, — звичайна, а продукція, яку майже не купують, — дешевша. Саме цим пояснюється ціна на яловичий язик та яловичину на кістці у 21 грн.

«Не можна годувати дітей однією куркою через те, що на ній планує заробляти підприємство. Пам’ятаймо, немає нічого ціннішого за здоров’я наших дітей! І тут не має бути жодних компромісів!» — зазначив Араік Мкртчян.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=258788805913522&id=100527468406324

Харківська область: ремонтуємо лікарні

Депутати фракції «Слуга Народу» у Харківській обласній раді підтримали фінансування ремонту лікарні на Зміївщині на суму 3 млн грн.

Зокрема кошти спрямують на ремонт приміщень, де будуть розташовані пологове та гінекологічне відділення.

«Це питання гостро стояло для жителів громади протягом багатьох років. Особисто спілкувався з людьми зі Зміївщини під час робочих поїздок. Незручності для людей пов’язані з тим, що такі відділення знаходяться досить далеко від ЦЛР. Це тягне за собою не лише додаткові фінансові витрати на доставку фахівців, компонентів крові, але й може призвести до надзвичайних екстрених ситуацій», – пояснив голова Харківської обласної ради Артур Товмасян.

Відкриття на базі лікарні пологового та гінекологічного відділень дозволить надати населенню громади весь комплекс медичних послуг, а жінкам та майбутнім матусям не доведеться їздити до фахівців за 30 км від центральної районної лікарні.

Дніпропетровська область: боремося проти скорочення лікарень

Депутати партії «Слуга Народу», серед яких Сергій Риженко – генеральний директор Дніпропетровської обласної лікарні ім. І.І. Мечникова, Юрій Скребець – лікар-нейрохірург у Дніпропетровській обласній лікарні ім. І.І. Мечникова, виступають проти реорганізації медичних закладів через їхнє приєднання. Вони боротимуться за право дніпрян отримувати якісні медичні послуги вчасно.

Як відомо, міська рада Дніпра затвердила програму реорганізації медичних закладів шляхом їх приєднання, а фактично – ліквідації. У результаті на мільйонне місто планують залишити лише чотири дорослі міські лікарні, а реорганізацію планують здійснити через приєднання до них десятка інших лікувальних установ.

Депутати «Слуги Народу» переконані, що зміна медичної системи міста має бути чітко та ретельно спланована та обґрунтована фахівцями, чого наразі не відбулося.

«Геноцид по-дніпровськи в період розвиненого феодалізму. Під час епідемії коронавірусу в Дніпрі реорганізовують десяток лікувальних установ. Сьогодні весь світ збільшує кількість лікувальних установ, а у нас навпаки – скорочують. Всі, хто активно виступали за це рішення реорганізації, напевно, отримують медичну допомогу за кордоном, їм дозволяють кошти, а де будуть лікуватися дніпряни, коли ліквідують всі ці лікарні та поліклініки?», – прокоментував реорганізацію депутат Сергій Риженко.

Депутати налаштовані боротися за медичні заклади та здоров’я дніпрян і вимагають відповіді на питання щодо проведення реорганізації.

Ще 19 лютого вони спрямували запит на ім’я міського голови щодо можливої ліквідації лікарень. Однак це питання у міській раді переклали на плечі директорів лікарень. Депутати вважають це неприпустимим, адже рішення про реорганізацію приймали не директори лікарень, а міська рада та голова міста Дніпро. Тому логічні пояснення мають надійти від них.

Рівненська область: рятуємо вулиці від підтоплення

Депутатка Рівненської міської ради від «Слуги Народу» Олександра Коваленко допомагає мешканцям вулиці Медичної вирішити проблему з підтопленнями.

«Через відсутність водовідведення жителі вулиці Медичної потрапляють у фільм жахів щоразу після дощу. Вода заливає подвір’я, затоплює підвали. Мешканці не можуть дістатися до своїх домівок. Вагітні йдуть до пологового будинку по воді. Автомобілі, які проїжджають вулицею, оббризкують пішоходів», – розповіла Олександра Коваленко, пояснивши, що саме ця дорога веде до пологового будинку і жіночих консультацій.

Депутатка ініціювала наради, зокрема й виїзні, з керівниками та відповідальними особами Рівненського ШЕУ, управління ЖКГ, Рівнеоблводоканалу, фахівцями та проектантами щодо напрацювання спільних дій для вирішення проблеми з водовідведенням на вулиці Медичній.

Виявилося, що в управлінні капітального будівництва вже три роки «пилилися» готові проєкти, які в разі втілення допомогли б мешканцям вулиці, пацієнтам та працівникам міського пологового будинку назавжди забути про проблеми з підтопленням. Тож їх вирішили передати в управління ЖКГ для коригування.

«Як депутат міської ради особисто контролюю, аби на виготовлення проєктно-кошторисної документації щодо водовідведення на вулиці Медичній було виділено кошти, щоб проблему нарешті вирішили», – наголосила Олександра Коваленко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy