Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Ремонтуємо лікарні, оновлюємо школи, боремося з незаконними забудовами

Зе!Місцеві в боротьбі: Ремонтуємо лікарні, оновлюємо школи, боремося з незаконними забудовами

Народні депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють ремонти в навчальних та освітніх закладах, борються з незаконними забудовами та відстоюють права мешканців на пільговий проїзд.

Сумщина: Ремонтуємо лікарню в Конотопі

Завершується ремонт приймального відділення Конотопської центральної районної лікарні. Роботи тривають в рамках програми Президента «Велике будівництво» за співфінансування Конотопської міської ради.

За словами генерального директора лікарні Василя Згонника, наразі залишилось дообладнати операційну, закупити меблі. Вже незабаром відділення буде введене в експлуатацію. Тут  розташовані чотири палати на 19 ліжок, 2 операційні з найновішим обладнанням та УЗД-апаратом, маніпуляціна.

«Програма Президента «Велике будівництво» успішно реалізується там, де є підтримка місцевої влади і порозуміння з очільниками громад, адже лише за бажанням обох сторін можна зробити те, що дійсно потрібно людям», – прокоментував народний депутат від «Слуги Народу» Михайло Ананченко.

Очільник Конотопської громади Артем Семенихін подякував представникам політичної партії «Слуга Народу» за підтримку і залучення на Конотопщину необхідних для розвитку соціальної інфраструктури програм, адже вже незабаром і мешканці Конотопа, і жителі громад району зможуть отримати якісні й сучасні медичні послуги у Конотопській центральній районній лікарні.

Житомирщина: Боремося з незаконними забудовами

Депутат Житомирської районної ради від партії «Слуга Народу» Олександр Міщенко ініціював перевірку Держгеокадастру на право забудови біля Богунського кар’єру в Житомирі. Це відома зона відпочинку містян, але віднедавна тут розпочалася забудова, звели паркан, який обмежив доступ людей до води та лісу.

Відповідно до результатів перевірки Держгеокадастру, виявлені численні порушення. Зокрема на земельні ділянки площею 0,086 га відсутні правовстановлюючі документи, тобто фактично відбулося самозахоплення землі лісу та землі запасу Оліївської сільської ради. Про нецільове використання земельних ділянок свідчить також те, що забудова відбувається на землях сільськогосподарського призначення. Крім цього, затверджена містобудівна документація передбачає схему руху транспорту та пішоходів, що не враховано при загорожі земельних ділянок

«На сьогоднішній день є висновки контролюючого органу, який виявив цілий перелік серйозних порушень. Також є припис щодо їх усунення, який власник цих земельних ділянок має виконати. Є встановлений термін – 26 липня», – розповідає Олександр Міщенко.

Поки що дійти до компромісу з власником земельної ділянки не вдається. Депутати будуть тримати ситуацію на контролі.

Тернопільщина: Оновимо школу в Джурині

З ініціативи народного депутата України, голови обласної організації партії «Слуга Народу» в Тернопільській області Володимира Гевка навчальний заклад у Джурині отримає 1 млн 127 тисяч гривень на ремонт. За цю суму буде здійснено заміну вікон на енергозберігаючі та буде проведено часткову реконструкцію системи опалення.

За площею це найбільший навчальний заклад в Білобожницькій громаді. За попередні роки показники температури повітря в школі були незадовільні. Тож сільський голова Віктор Шепета прийняв рішення про необхідність термомодернізації школи, для якої щонайперше потрібна заміна вікон та частковий ремонт опалювальної системи. Володимир Гевко підтримав цю ініціативу, і за його поданням уряд виділив кошти за програмою соціально-економічного розвитку територій.

«Велика Джуринська школа буде з новими вікнами та оновленою системою опалення. Як народний депутат я скерував на цей заклад понад 1 млн грн. Відтепер діткам буде набагато тепліше і комфортніше навчатись», – наголосив Володимир Гевко.

Проведення робіт заплановано протягом літніх канікул.

Київ: Перевіряємо роботу перевізників

Перевізників, які порушують законодавство щодо надання послуг пасажирам, буде притягнуто до відповідальності. Відповідну перевірку Укртрансбезпека провела на вимогу депутата Київської міської ради від партії «Слуга Народу» Миколи Конопелька. 

«Люди похилого віку – це одні з найбільш вразливих верств населення столиці, і у фінансовому, і в емоційному плані. Законодавство надає їм право на безоплатний проїзд у громадському транспорті, в тому числі і у маршрутних таксі. Огидно, що зустрічаються водії маршруток, які мало того, що відмовляють у перевезенні пільгових категорій, та ще дозволяють собі по-хамськи ставитися до літніх людей!» – прокоментував Микола Конопелько.

Депутат наголосив, що мешканці неодноразово зверталися зі скаргами на систематичну неналежну поведінку водіїв на маршрутах №407 та № 545.

«За результатами мого депутатського звернення проведено перевірку та буде притягнуто до відповідальності згідно з законодавством України перевізників-порушників. Закликаю перевізників зробити належні висновки, щоб таких ситуацій більше не виникало», – додав Микола Конопелько.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy