Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: ремонтуємо дороги в громадах, піклуємося про дозвілля дітей та закуповуємо шкільне обладнання

Зе!Місцеві в боротьбі: ремонтуємо дороги в громадах, піклуємося про дозвілля дітей та закуповуємо шкільне обладнання

Народні депутати від «Слуги Народу» не припиняють роботу та допомагають вирішувати нагальні проблеми жителів громад. Активізують ремонти автошляхів та об’єктів, піклуються про дозвілля дітей із інвалідністю та ініціюють технічні оновлення в освітніх закладах.

Черкащина: ініціюємо екскурсії для дітей з інвалідністю

Депутат Черкаської міськради від «Слуги Народу», ветеран АТО та засновник вітрильної школи Сергій Прядка провів екскурсії човном для переможців міського конкурсу інклюзивного мистецтва.

Учасники насолоджувалися прогулянкою Дніпром та милувалися краєвидами з човна. Така поїздка стала неочікуваним та приємним досвідом.

Як вважає Сергій Прядка, підтримувати дітей з інвалідністю у такий спосіб важливо. Для них бракує у місті розваг та творчих заходів.

«Оскільки я сам маю інвалідність, хочу теж таких дітей підтримати. Розумію, наскільки їм це важливо. Я знаю, як це – сидіти вдома місяцями, коли ти на візку. Оскільки вільне пересування містом недоступне для людей з інвалідністю, то вихід на пляж – це вже подія, а покататись Дніпром – ще й незабутні емоції. Коли щасливі діти йдуть після екскурсії, я, напевно, більше за них радію», – зазначив депутат.

Херсонщина: працюємо над вирішенням проблеми поганих доріг

Голова Нижньосірогозької селищної ради від «Слуги Народу» Дмитро Такаджи разом із місцевими підприємцями вирішують головну проблему громади – погана якість доріг.

З початку створення громади на ремонти автодоріг залучали кошти усіх рівнів. На державних автодорогах провели ямковий ремонт на 5,5 млн грн (обсяг – 8 тис. кв. м). На місцевих дорогах вартість склала – 2,1 млн грн (обсяг – 34,6 тис. кв. м).

«Попереду багато роботи. Вартість робіт з відновлення дорожнього покриття потребує багато коштів. Лише спільно ми досягнемо позитивних зрушень у цьому напрямку, об’єднавши кошти держбюджету, бюджету селищної громади та спонсорську допомогу. Дякую підприємцям, які відгукнулися. І вже за кілька днів після спільної зустрічі провели певні роботи на окремих ділянках вулиць», – сказав Дмитро Такаджи.

Він додав, що це лише початок спільної роботи. Він стане позитивним прикладом для усіх мешканців, підприємців, організацій, сільгосптоваровиробників, перевізників та усіх небайдужих.

Харківщина: закуповуємо нове обладнання в школи

Народні депутати від «Слуги Народу» Павло Сушко, Марія Мезенцева і Дмитро Микиша систематично опікуються спецшколами в країні. Зокрема і школою ім. Короленка у Харкові.

Тут навчаються діти з порушеннями зору і їм потрібне спецобладнання та умови для отримання якісної освіти. Тому депутати спільно шукають додаткові кошти та долучають меценатів.

Народна депутатка Марія Мезенцева домоглась виділити для спецшколи з держбюджету майже 400 тис. грн на закупівлю нового обладнання.

«Дітям в спеціальних школах потрібна наша допомога, і тому ми депутатським корпусом часто відвідуємо такі заклади, аби поспілкуватись із дітьми, проговорити про їхні потреби та за можливості надати таку допомогу. Особливо радію тому, що часто до нас долучаються не тільки депутати, а люди, яким не байдуже», – зазначила народна депутатка.

Водночас заступник голови фракції в парламенті та голова Харківського обласного осередку «Слуги Народу» Павло Сушко особисто знаходить меценатів, які допомагають підопічним школи ім. Короленка.

«Вже 1 вересня для підопічних школи ім. Короленка буде відкрито інклюзивний дитячий майданчик у місці, де раніше був звичайний. Вже невдовзі діти зможуть активно та без будь-яких бар’єрів проводити дозвілля на спеціальному майданчику, де враховані їхні потреби, на території власної школи. Це вдалось втілити в життя з допомогою київського підприємця Дмитра Сніжка, який відгукнувся на наше прохання і допоміг із фінансуванням. Я переконаний, що спільними зусиллями ми дамо дітям гідні умови для навчання», – зазначає Павло Сушко.

За словами директора школи Олександра Білоусова, така техніка як лінзи, сканери та принтер – дуже необхідна для навчання дітей з вадами зору.

«Тут, у лабораторії школи, діти на чолі з викладачами розробляють деталі та фігурки, що допомагають у побуті. Зокрема санітайзер, що реагує на рух і озвучує подяку за прагнення до чистоти, наконечники для тростин, які виходять в рази дешевші звичайних».

Волинь: завершуємо ремонти у школи

У селі Піща новий навчальний заклад почали зводити 2019 року. У 2020 р. об’єкт включили до програми «Велике будівництво».

Керівник фракції «Слуга Народу» у Ковельській райраді Юрій Кондратович розповів, що раніше будівля цього навчального закладу була розташована в старих малопристосованих для освіти приміщеннях. Головний корпус – цегляний, який збудований ще в 1913 році, а решта – дерев’яні.

«Включення цього об’єкту до загальнонаціональної програми “Велике будівництво” дає результат. Тому нова, простора та комфортна школа вже найближчим часом зможе прийняти 200 учнів», – сказав він.

Заклад будують з усіма вимогами інклюзивності.

Всього на будівництво школи необхідно понад 56 млн грн.

Цьогоріч на зведення передбачили 28 млн грн, з них – понад 25 млн грн є коштами держбюджету. 3 млн грн – це місцеві гроші.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy