Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Ремонтуємо дороги, сприяємо закупівлі шкільних автобусів, ініціюємо придбання медобладнання

Зе!Місцеві в боротьбі: Ремонтуємо дороги, сприяємо закупівлі шкільних автобусів, ініціюємо придбання медобладнання

Депутати від партії «Слуга Народу» добиваються ремонтів доріг у невеликих населених пунктах і відновлення місцевих автошляхів, ініціюють придбання шкільних автобусів для навчальних закладів та закупівлю медичного обладнання.

Сумщина: Ремонтуємо дороги у Кролевці

За розпорядженням голови Сумської ОДА Дмитра Живицького, у Кролевці на ремонт вулиць Жаркова та Гвардійська спрямували 3 млн грн з обласного бюджету. Ці дороги ведуть до дитсадка № 7.

Таке рішення ухвалили після клопотання депутата Сумської облради Олександра Слюсаря. З проханням вирішити проблему якості доріг на цих вулицях до депутата зверталися багато батьків вихованців дитсадка № 7.

«Питання порушував і перед керівництвом Кролевецької громади, проте у міському бюджеті коштів на такі роботи немає. Завдяки працівникам Кролевецької міськради вдалося швидко підготувати необхідну документацію для ремонту доріг на цих вулицях», – розповів Олександр Слюсар.

Депутат облради подякував за підтримку та розуміння народному депутатові від «Слуги Народу» Михайлу Ананченку та голові Сумської ОДА Дмитру Живицькому за підтримку. Він впевнений, що першочергово потрібно відновлювати дороги, що ведуть до шкіл, садочків, лікарень. Це забезпечуватиме вільний та безпечний доступ до об’єктів соціальної інфраструктури.

Херсонщина: Забезпечуємо навчальні заклади шкільними автобусами.

У ліцеї у Нижніх Сірогозах з’явився новий шкільний автобус. Ключі від новенького транспорту голова Херсонської облдержадміністрації Сергій Козир разом із народним депутатом від «Слуги Народу» Павлом Павлішем передали селищному голові від «Слуги Народу» Дмитру Такаджи.

За словами селищного голови, автобус придбали за 630 тис. грн. Гроші на закупівлю виділяли з кількох джерел: у межах держпрограми «Шкільний автобус», із залишку освітньої субвенції з держбюджету місцевим бюджетам та за селищні кошти.

«Отримання новенького автобуса стало для закладу довгоочікуваним подарунком, адже у планах педагогічного колективу використання його не тільки для підвозу дітей на навчання, а й для проведення екскурсій, участі у культурно-масових заходах району та області. Тож такий подарунок забезпечить дітям активне шкільне життя», – розповів він.

Черкащина: Відновлюємо автошлях

На Жашківщині розпочався ремонт дороги Т-24-03.

Це питання особисто контролює народний депутат від «Слуги Народу» від 200 округу Артем Нагаєвський.

За його словами, оновлення цієї дороги неодноразово відтягувалося – через бюрократію та затримку фінансування. А недобросовісні підрядники штучно блокували тендери.

Нардепу довелося звернутися особисто до міністра транспорту та інфраструктури Олександра Кубракова. За три дні після клопотання на ділянці від Шуляк до Жашкова почалися роботи.

«Доки Укравтодор займається розблокуванням тендерів, я попросив міністра дозволити за рахунок коштів на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання провести ямковий ремонт і зробити шляхопровід проїзним та безпечним», – розповів Артем Нагаєвський.

Полтавщина: Ініціюємо придбання медобладнання

Представники фракції «Слуга Народу» в Полтавській облраді запропонували придбати сучасне медобладнання для Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру.

Депутати Олександр Лемешко, Ольга Величко, Юлія Цибульська та Марина Грекова хочуть реалізувати цей проєкт коштом Фонду розвитку територій завдяки підтримки керівництва області.

«Ми плануємо покращити якість і доступність медичних послуг в обласному онкодиспансері, придбавши медичне обладнання для проведення гастроскопічних досліджень на суму 4,25 млн грн», – повідомив Олександр Лемешко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy