Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Ремонтуємо дороги, поліпшуємо медзаклади, відновлюємо центри культури

Зе!Місцеві в боротьбі: Ремонтуємо дороги, поліпшуємо медзаклади, відновлюємо центри культури

Народні депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють ремонти доріг у громадах, ухвалюють важливі програми підтримки медичних закладів, працюють над відновленням центрів культури та наближенням до мешканців сіл необхідних послуг.

Вінниччина: Ремонтуємо дороги у Брацлавській громаді

12 км дороги, що проходить через місто Брацлав, село Грабовець та село Семенки, готують здати в експлуатацію. Ремонт траси провели в межах програми «Велике будівництво».

«Дорогу почали ремонтувати у серпні 2020 року, а у квітні цього року роботи продовжили. Підрядник дає 10 років гарантії на полотно, 5 років – на огородження, 2 роки – на напрямні стовпчики та дорожні знаки. Якщо з’являться недоліки, він їх зобов’язується усунути за свої гроші», – розповіла народна депутатка та голова Вінницької обласної організації «Слуга Народу» Ірина Борзова.

Один із жителів Тульчина Дмитро Мельник, який постійно їздить дорогами Вінниччини, відзначає якість відремонтованої ділянки. Каже, таких добротних доріг у невеличких містечках та селах ще не бачив з 90-х, коли ці дороги вперше зводили.

«В мене робота пов’язана із постійними переїздами по області. Раніше розбитими дорогами я їхав годинами. Зараз же час доїзду якісними дорогами скоротився більш ніж удвічі», – розповів він.

Завдяки ремонту дороги та мосту, що був відновлений минулого року, тепер є надійне транспортне сполучення з сусідніми територіальними громадами. Також – до виїзду на дорогу «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка», що є частиною міжнародного коридору Go Highway.

Черкащина: Підтримуємо медичні заклади

У Золотоніському районі ухвалили програму розвитку та підтримки медзакладів на найближчі чотири роки.

Її розробили під керівництвом голови Золотоніської РДА та депутатки від «Слуги Народу» Ірини Тернової.

Відтепер за наявності у районному бюджеті коштів їх виділятимуть на роботу медустанов району.

За словами заступника Золотоніського міського голови від «Слуги Народу» та керівниці медкомісії в райраді Мар’яни Ніщенко, районна влада надала 400 тис. грн для Центру первинної медико-санітарної допомоги Гельмязівської сільради. Ще 150 тис. грн підуть Вознесенській громаді, де діє будинок пристарілих.

Миколаївщина: Відновлюємо центр культури

У селі Вільне Запоріжжя в межах програми «Велике будівництво» триває капітальний ремонт Центру культури та дозвілля. Передбачається капітальний ремонт приміщень, покрівлі, санвузла, термосанацію будівлі, благоустрій прилеглої території, встановлення системи пожежної безпеки.

Відремонтований Центр культури буде повністю доступний для маломобільних людей.

Бюджет оновлення складає 13,5 млн грн. З них 5 млн грн — кошти соціально-економічної субвенції, яку спрямував народний депутат України від «Слуги Народу» Ігор Негулевський. 2,26 млн грн — це кошти територіальної громади.

Як зауважує депутат Миколаївської облради від «Слуги Народу» Віталій Гомерський, важливо створити комфортні умови для культурного розвитку молоді.

«Культура дуже важлива, оскільки зокрема молоді у селі немає, де розвиватися. Дуже важливо приділяти цьому увагу, створювати такі осередки», – каже Віталій Гомерський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy