Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Ремонтуємо дороги, оновлюємо лікарні, забезпечуємо громади швидкісним інтернетом

Зе!Місцеві в боротьбі: Ремонтуємо дороги, оновлюємо лікарні, забезпечуємо громади швидкісним інтернетом

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють ремонти доріг державного та місцевого значень, працюють над модернізацією місцевих лікарень, дбають про забезпечення громад інтернетом та впроваджують важливі для освітніх закладів проєкти.

Хмельниччина: Ремонтуємо дорогу поблизу села Шатава

На території Хмельницької області триває реконструкція важливої дороги державного значення H 03 Житомир – Чернівці. Роботи ведуться в межах програми «Велике будівництво». У 2020 році було оновлено 60 км, від Хмельницького у напрямку Кам’янця-Подільського. Цьогоріч її ремонтують ще на 95 км в напрямку від Хмельницького до межі із Житомирською областю.

На сьогодні працівники дорожнього підприємства наносять горизонтальну дорожню розмітку, встановлюють нові дорожні знаки та влаштовують однобічне бар’єрне огородження. Також оновлюють автопавільйони та посадкові майданчики.

Велике будівництво активно триває, дорога Житомир – Чернівці, що пролягає через нашу область, сполучає два важливі регіони. Впевнений, що відновлення інфраструктури дасть новий економічний поштовх Хмельниччині», – зазначив народний депутат від партії «Слуга Народу» Сергій Мандзій.

Вінниччина: Проводимо високошвидкісний інтернет у громади

Майже 100 тисяч жителів Вінниччини цього року будуть забезпечені високошвидкісним інтернетом. Громади області отримають на ці цілі 25,5 млн грн. Керівник Вінницької області Сергій Борзов постійно порушував це питання під час зустрічей з очільником уряду, міністрами та Президентом України Володимиром Зеленським.

Сергій Борзов повідомив, що субвенцію з держбюджету на під’єднання до інтернету отримають 235 сіл із 42 громад області. «Дякую Президенту Володимиру Зеленському, уряду та депутатському корпусу партії «Слуга Народу» за це необхідне для Вінниччини рішення. Інтернет-зв’язком будуть забезпечені переважно невеликі села, куди проведення оптоволоконної мережі було економічно невигідним для провайдерів або потребувало тривалого часу окупності робіт», – зазначив очільник області.

Загальна протяжність збудованих оптичних мереж становитиме 1 437 кілометрів.

У 235 селах, де передбачений інтернет, розташовано 732 соціальних заклади, зокрема: 98 шкіл та 82 дошкільні заклади; 185 будинків культури, 153 бібліотеки та 1 мистецька школа; 179 фельдшерсько-акушерських пунктів; 2 поліційні дільниці та 2 пожежні частини; 7 закладів Мінсоцполітики та 23 центри надання адмінпослуг і віддалених робочих місця.

Кількість населення, яка мешкає у 42 громадах, де передбачено інтернет-зв’язок, становить близько 100 тисяч осіб.

Прикарпаття: Оновлюємо лікарню у Надвірній

У Надвірнянській центральній районній лікарні запрацювало приймальне відділення екстреної медичної допомоги європейського рівня, оновлене за програмою «Велике будівництво».

У відділенні зробили низку масштабних ремонтних та монтажних робіт, придбали сучасне дороговартісне медичне обладнання (комп’ютерний томограф, апарати ультразвукової діагностики, штучної вентиляції легень, рентген-апарат, комплект ендоскопічного обладнання, лабораторне обладнання), втричі збільшено площу приміщення.

«Програма “Велике будівництво” стала великим поштовхом для оновлення важливих інфраструктурних об’єктів по всій країні. А ще вона є яскравим прикладом ефективної взаємодії різних гілок влади, коли пріоритетом є інтереси людей та подальший розвиток громад. Один з конкретних прикладів такої вдалої співпраці – реконструйоване приймальне відділення лікарні в Надвірній», – підкреслила депутатка Надвірнянської районної ради від «Слуги Народу» Олександра Костирко.

Сьогодні мета пацієнта та лікаря – якісна медична послуга, неможлива без створення належних умов та належного обладнання. Завдяки появі відділення пацієнти Надвірнянської громади мають змогу проходити діагностику на новітньому обладнанні та отримувати висококваліфіковану екстрену медичну допомогу у комфортних умовах.

Черкащина: Впроваджуємо проєкт «Безпечна школа»

У двох освітніх закладах Золотоноші – гімназії ім. С.Д.Скляренка та спеціалізованій школі інформаційних технологій – випробовуватимуть пілотний проєкт «Безпечна школа». Тут встановлюють нову пропускну систему. Вона надає дозвіл або забороняє заходити до закладу, вимірює температуру та вимагає одягнути маску. Ідентифікувати дітей і дорослих можна буде і за відбитком пальця.

Проєкт «Безпечна школа» було запроваджено в межах програми «Інноваційні школи Черкащини». Його вже протестувала Черкаська гімназія №9.

Начальник управління освіти і науки Черкаської ОДА та депутат облради від фракції «Слуга Народу» Валерій Данилевський розповідає: «Коли ми його запроваджували, саме розпочалася друга хвиля пандемії, і ця система, по-перше, допомагала нам виявляти відвідувачів з підвищеною температурою і таким чином убезпечувати інших учнів і педагогів від захворювання, а по-друге, батьки завжди знали, що їхня дитина у школі, про що вони отримували СМС-повідомлення».

Обладнання та програмне забезпечення для однієї школи вартує в межах 68 тис. грн. Випробувати проєкт «Безпечна школа» на умовах співфінансування погодилося 29 освітніх закладів, які увійшли до програми «Інноваційні школи Черкащини».

«Ми впевнені, що цей проєкт вартий уваги, тому підхопили ініціативу управління освіти і науки Черкаської ОДА і виділили з місцевого бюджету 50% коштів, – зазначила заступниця Золотоніського міського голови від «Слуги Народу» Мар’яна Ніщенко. – Ще 50% нам надали з обласного. Плануємо обладнати такою сучасною пропускною системою усі школи громади».

До слова, до цього проєкту також долучать електронний журнал, електронний щоденник та СМС-інформування батьків.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy