Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Ремонтуємо дороги, оновлюємо дитсадки, підтримуємо людей з інвалідністю

  • 4838
Зе!Місцеві в боротьбі: Ремонтуємо дороги, оновлюємо дитсадки, підтримуємо людей з інвалідністю

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють ремонти доріг у громадах, працюють над оновленням дитячих садочків, реалізовують проєкти для підтримки людей з інвалідністю.

Тернопільщина: Ремонтуємо дорогу у Хоростківській громаді

У Хоростківській громаді ремонтують місцеву дорогу. Зараз роботи ведуться на вулиці Івасюка. Хід виконання робіт оглянув народний депутат України, голова обласної організації партії «Слуга Народу» Володимир Гевко, заступник голови Тернопільської обласної ради, депутат Ігор Сопель та голова фракції «Слуга Народу» у Тернопільській обласній раді, депутат Ярослав Захарків.

«Ця дорога є дуже важливою для громади, адже з’єднує залізничний вокзал, школу, дитячий садочок, місцевий храм та будинок культури, – розповів Ігор Сопель. – Наша команда в Тернопільській обласній раді продовжує працювати і робити усе, щоб покращувати життя громадян».

Як зазначив нардеп Володимир Гевко, якісні дороги – це безпека та комфорт мешканців Тернопільщини. Також це сприяє розвитку туристичної галузі.

«Поряд із державними дорогами в межах програми «Велике будівництво» в області ремонтуються місцеві дороги. Зараз ми бачимо, як це відбувається у Хоросткові та інших громадах Тернопільщини. Завдяки реальним результатам змінюємо сприйняття українців про те, як мають будуватися дороги», – підсумував Володимир Гевко.

Київ: Оновлюємо дитсадок у Дарницькому районі

Завдяки активній позиції народної депутатки, голови організації політичної партії «Слуга Народу» в Києві Лесі Забуранної з державного бюджету було виділено субвенцію на ремонт дошкільного навчального закладу №138 (вул. Ревуцького, 7Б).

«До мене в особистому порядку звертались і батьки діток, які відвідують заклад, і педагогічний колектив з проханням про оновлення матеріально-технічної бази садочку. Я одразу включилась у ситуацію, – розповідає Леся Забуранна. – У закладі провели роботи і ззовні, і всередині. Що стосується внутрішніх робіт, то зроблено ремонт харчового блоку та пральної кімнати».

Ззовні утеплелили фасад, відремонтували відмостки та дах, відновили вхідні групи. Наразі триває заміна огорожі.

Леся Забуранна підсумовує: «Діти – це наше найбільше надбання та скарб, тому покращення умов для їхнього розвитку та навчання є одним з моїх пріоритетів».

Вінниччина: Відновлюємо автошлях в обласному центрі

Завершено ремонт дороги по провулку Гонти, про який просили люди в депутатки Вінницької міськради від політичної партії «Слуга Народу» Юлії Головчук.

«Перед виборами я взяла на контроль питання щодо ремонту дороги по провулку Гонти, 14. Ще одну обіцянку виконано», – повідомила депутатка.

Юлія Головчук зазначила, що в провулку зробили поточний ремонт дорожнього покриття. Мешканці прилеглих багатоквартирних будинків радіють новій дорозі, яка до ремонту мала суцільні ями та вибоїни.

Депутатка закликає мешканців Вінниці приходити до неї на прийом та закликає не мовчати про питання, які їх турбують.

«Я як депутат завжди докладаю максимум зусиль для того, аби усі ваші пропозиції були враховані», – сказала Юлія Головчук.

Рівненщина: Допомагаємо людям з інвалідністю

У Рівному завершився перший етап унікального проєкту для людей з інвалідністю «Іди і роби», який ініціювали народний депутат від «Слуги Народу» Олександр Ковальчук та депутатка міської ради Олександра Коваленко. Проєкт тривав пів року, і ось рівненська молодь з особливими потребами отримала свідоцтва про здобуття професії «Кондитер».

Особливість проєкту не лише у навчанні, а й у проходженні виробничої практики на підприємстві. Одними із перших відгукнулися на це прохання медики Центральної міської лікарні на чолі з головним лікарем Євгеном Кучеруком. Тому три місяці юнаки і дівчата проходили практику на базі лікарняного харчоблоку. Аналогів такому немає в Україні.

«Суть нашого проєкту досить проста – ми сформували групу із шести студентів, що вивчали спеціальність кухаря-кондитера в Рівненському центрі зайнятості протягом трьох місяців. Потім – стільки ж часу проходили виробничу практику, пекли булочки та хліб для усього персоналу лікарні та пацієнтів. Це дало шанс молоді 18+ з особливими потребами здобути професію, реалізувати себе в суспільстві. Найголовніше – цей проєкт матиме продовження. І не лише у Рівному, а  й в інших містах України, бо ним уже цікавляться в інших областях», – розповідає Олександр Ковальчук.

Усі стажери після отримання дипломів залишаться офіційно працювати в харчоблоці Центральної міської лікарні.

«Сьогодні учасникам проєкту «Іди й роби» вручено сертифікати, тепер це не учні, а професійні пекарі-кондитери! Проєкт триває, готуємо сили до наступного етапу і наближаємося до пекарні своєї мрії», – прокоментувала Олександра Коваленко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy