Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: ремонтуємо дороги, допомагаємо медзакладам, піклуємося про людей поважного віку

Зе!Місцеві в боротьбі: ремонтуємо дороги, допомагаємо медзакладам, піклуємося про людей поважного віку

Депутати політичної партії «Слуга Народу» у регіонах зустрічаються із керівниками медичничних та навчальних закладів для вирішення нагальних проблем громади, розвивають інфраструктуру, а також допомагають медзакладам і лікарям в умовах реформування.

Рівненська область: Турбуємося про освітян та медиків

Депутатка Рівненської міської ради від «Слуги Народу» Олександра Коваленко впродовж останніх трьох місяців провела понад 30 зустрічей із керівниками медичних та навчальних закладів.

Про це вона регулярно звітує на своїй сторінці у Facebook під рубрикою #ДайджестДепутата.

Олександра Коваленко цікавиться проблемами, з якими щодня стикаються медики та освітяни Рівного, й інформує про них громадськість.

Зокрема, Олександра Коваленко та нардеп від «Слуги Народу» Олександр Ковальчук зустрілися з директором ЗОШ 16 Олексієм  Шепеленко. Школа щодня відчиняє свої двері для понад 320 дітлахів. Директор навчального закладу поділився з депутатами нагальними проблемами. Одна з них – потреба облаштування приміщень системою протипожежної безпеки.

«Після відвідування школи два дні велися перемовини з управлінням освіти, аби ЗОШ 16 включили до переліку об’єктів на виготовлення проєктно-кошторисної документації на встановлення в закладі системи протипожежної безпеки. У результаті ця та інші школи включені до нього. Незабаром своє слово скажуть колеги-депутати на сесії 31 березня», – повідомляє Коваленко.

Також депутатка на запрошення адміністрації КНП «Центральна міська лікарня» РМР взяла участь у нараді керівників лікувальних закладів міста, начальників управлінь охорони здоров’я міста та області. Центральна міська лікарня є опорною для лікування хворих на ковід у Рівному, і в надскладний час успішно справляється з цим завданням.

Проте заклад ефективно надає допомогу і ургентним хворим – тим, кого потрібно раптово госпіталізувати. Згідно з медичною реформою, медики вже сьогодні борються за право надавати медичні послуги пацієнтам. Проблемою є те, що в процес втручаються чиновники, які нав’язують свої бачення.

«Чиновники деколи втручаються в роботу медиків і намагаються «покерувати».  Так сталося з міською лікарнею. Хтось вирішив, що лікарні достатньо буде приймати ургентних хворих всього 5 днів на тиждень, а тепер взагалі йде мова про 4 дні прийому. Тоді як медики наголошують на тому, що готові приймати хворих всі 7 днів!» – зазначає Коваленко.

Після втручання депутатки було скасовано наказ начальника управління охорони здоров’я області про те, що у КНП «Центральна міська лікарня» РМР заберуть ще й п’ятий день на прийом ургентних хворих. Боротьба за те, аби медпрацівників ніхто не обмежував у праві надавати послуги пацієнтам, триває.

«НП “Центральна міська лікарня” м. Рівне має право приймати ургентних хворих не 5 днів на тиждень, а 7 днів в цілодобовому режимі, бо медики закладу готові до цього. Як депутатка Рівненської міської ради я зроблю все можливе, аби лікарня, що знаходиться на моєму шостому окрузі, не відчувала незручностей в роботі!» – прокоментувала Олександра Коваленко. 

Вінницька область: Створюємо комфортне життя у громадах

Організувати безкоштовне харчування для учнів 1-4 класів, відкрити сучасну медичну амбулаторію у селі Озаринці, взятися за ремонт доріг  – це далеко не повний перелік того, що вдалося досягти новому очільнику Могилів-Подільської громади, представнику партії «Слуга Народу» Геннадію Глухманюку за перші 100 днів роботи.

«Місцева влада, зазвичай, свою неефективність перекладає на вище керівництво держави і не визнає власну безпорадність. А я впевнений, що наводити лад у власній хаті ми маємо самі. Нам тут жити, і ми тут маємо мітлами мести», – переконаний він.

За його словами, у пріоритеті також ремонт доріг у місті та в сільській місцевості:

  • ухвалено рішення про співфінансування робіт із виготовлення проєктно-кошторисної документації на ремонт автомобільної дороги Т-23-08 (ділянка 7 км в межах Могилів-Подільської громади);

– подано 4 об’єкти на обласний конкурс відбору об’єктів вулично-дорожньої мережі населених пунктів;

– надано дозволи на проєкт будівництва мереж вуличного освітлення в селах Озаринці, Карпівка та Нова Григорівка;

– виділено кошти на дооблаштування кардіоцентру та приймального відділення КНЕП «Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування»;

– реорганізовується «Муніципальна варта».

«Перші 100 днів ми з командою розбиралися зі станом справ. Коли я був кандидатом, бачив одні проблеми громади, тепер з’явилось багато інших, непомітних людині, яка в міськраді не працювала. Але я розумію, що на все потрібен час, і все можна вирішити. Тому скажу так: ми лише розпочинаємо свою роботу», – зазначив Геннадій Глухманюк.

Івано-Франківська область: Допомагаємо медзакладам в умовах реформування

Депутат фракції «Слуга Народу»,  медичний директор обласної клінічної лікарні Андрій Яворський наголошує на необхідності вирішити питання фінансової неспроможності обласних медзакладів монопрофільного спрямування в нових умовах контрактування з НСЗУ.

Про це він зазначив на засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

«Аналіз діяльності цих закладів за 2020 рік показав високі ризики можливого недофінансування в 2021 році. Зі свого боку це призведе до заборгованості заробітної плати, відсутності ліків,  зниження якості надання  медичної допомоги та мотивації персоналу. Це питання було головним та болючим на порядку денному засідання комісії. Адже свої корективи в поглиблення проблеми внесла також пандемія COVID-19», – сказав він.

Також розглядалося питання доцільності закупівлі департаментом охорони здоров’я кисневих концентраторів за кошти обласного бюджету та критерії їхнього розподілу закладам охорони здоров’я».

За словами депутата,  медичні установи поставлені в жорсткі умови, тому потрібно шукати механізм для  вирішення цих проблем. За результатами комісії, департамент охорони здоров’я має надати пропозиції  щодо можливих варіантів розвитку, фінансової підтримки та стратегії стабільності закладів монопрофілю.

Донецька область: Піклуємося про людей поважного віку

Депутати Маріупольської міської ради фракції «Слуга Народу» привітали мешканців пансіонату для ветеранів війни та праці  зі святом Масляної та обговорити їхні проблеми.

Наразі тут мешкають 70 людей поважного віку.

«Люди, які проживають в будинках для людей похилого віку,  особливо зараз мають потребу в спілкуванні. У період пандемії ця потреба стає  ще більшою. Тому ми вирішили приїхати до них і привітати зі святом Масляної. Проводити такі заходи дуже важливо для підтримки життєвого тонусу, покращення настрою, а також – для спілкування  поколінь», – зазначив депутат Маріупольської міської ради Олександр Халявінський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy