Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: ремонтуємо дахи, забезпечуємо житлом дітей-сиріт, облаштовуємо спортивні майданчики

Зе!Місцеві в боротьбі: ремонтуємо дахи, забезпечуємо житлом дітей-сиріт, облаштовуємо спортивні майданчики

Депутати від партії «Слуга Народу» домагаються виділення коштів на ремонт аварійних дахів, забезпечують житлом дітей-сиріт, ініціюють створення молодіжних рад і облаштування сучасних спортивних зон.

Вінниччина: Ремонтуємо дахи

Завдяки депутату Вінницької міської ради від «Слуги Народу» Віталію Плясовиці мешканці житлового будинку на вулиці Келецька, 71 не потерпатимуть через аварійний дах.

Протягом багатьох років люди зверталися до посадовців міської ради щодо ремонту, але у відповідь отримували лише обіцянки.

Віталій Плясовиця звертався до представників профільних департаментів міської ради, надав документи, які підтверджували, що дах у 9-поверхівці в аварійному стані, та домігся, аби з бюджету виділили кошти на ремонт.

«Як голова правління ОСББ “Келецька 71/49”, хочу від імені мешканців подякувати Віталію Юрійовичу за особисту участь у вирішенні нагальної для нас проблеми. Ми створили ОСББ, і відповідно до програми міськвиконкому у нашому будинку мав бути проведений капітальний ремонт аварійного даху. Однак роками отримували тільки обіцянки. Ми, члени правління ОСББ, звернулися до Віталія Юрійовича як до депутата Вінницької міської ради, й нарешті, завдяки його втручанню, питання було винесено на сесію,  зараз у нашому будинку вже розпочатий ремонт», – прокоментував голова ОСББ Андрій Родюк.

Кіровоградщина: Забезпечуємо сиріт житлом

Міський голова Леонід Кравченко вручив молодій мешканці Бобринця Карині Степурській ключі від нового будинку.

За ініціативи Президента України громадам спрямована субвенція з державного бюджету на придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Бобринецька громада отримала з держбюджету гроші на купівлю п’яти квартир цим категоріям дітей. Троє з них вже мають власне житло. На кожну дитину передбачено майже 342 тисячі гривень. Житлові будинки з усіма зручностями раніше отримали Анастасія Минакова та Діана Потніна.

«Квартири для дітей купуються за кошти державного бюджету. У свою чергу представники служби у справах дітей міськради повністю супроводжують цей процес. Беремо на себе оформлення документів, підбір та обстеження житла. Звичайно, на кожному етапі радимось із дітьми. Бо розуміємо, що їм там жити – тож квартири чи будинки мають бути зручними та комфортними. Ми думаємо про майбутнє громади і прагнемо, щоб молодь тут залишалась. Але, насамперед, це має бути їхній вибір» – зазначив міський голова, представник партії «Слуга Народу» Леонід Кравченко.

На черзі придбання ще двох квартир. Нині у Бобринецькій громаді в черзі на житло перебуває 20 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Черкащина: Створюємо молодіжну громадську раду

У Черкасах планують створити молодіжну громадську раду. Про це розказала депутатка від фракції «Слуга Народу» Оксана Мелікова під час свого виступу на сесії Черкаської міської ради.

Під керівництвом заступниці міського голови Анастасії Чубіної було ініційовано процедуру створення молодіжної громадської ради при Черкаській міській раді. Створенню передували широкі громадські обговорення та консультації, тож думка кожного була врахована.

Оксана Мелікова закликала підтримати цю ініціативу, наголосивши на необхідності створення такого консультативно-дорадчого органу.

За словами Оксани Мелікової, проєкт створення молодіжної громадської ради зможе комплексно об’єднати ініціативи учнівства, студентства та решти молоді для ефективної реалізації молодіжної політики у Черкасах.

«Молодіжна рада прививатиме молоді навички пошуку взаєморозуміння в колективі. А створення її при міській раді вказуватиме на відкритий зв’язок між владою та молоддю», – зазначила Оксана Мелікова.

Також вона розповіла про можливість прямої комунікації молодіжного середовища із місцевою радою шляхом консультативно-дорадчого органу. За її словами, подібний досвід мають багато регіонів, зокрема Київська, Львівська, Дніпропетровська, Харківська, Вінницька, Тернопільська, Одеська та інші області.

Запоріжжя: Облаштовуємо скейт-парк

Облаштувати в Токмаку сучасний сертифікований скейт-парк із зоною для воркауту – такий намір висловили народні депутати від «Слуги Народу» Павло Мельник та Геннадій Касай під час візиту до Токмака.

Окрім цього, зі скейтбордистами мають намір укласти соціальний договір, адже діти на скейтбордах та роликових ковзанах катаються у Токмаку деінде, а переважна більшість – на меморіалі «Книга пам`яті».

«Меморіал токмачанам, загиблим у роки Другої світової війни – це священне місце, це наша пам’ять. І  діти, які  катаються на меморіалі, повинні розуміти це і шанувати  пам’ять загиблих. Тому, зі свого боку, ми облаштовуємо у Токмаку сучасний сертифікований скейт-парк із зоною для воркауту.  А  діти, у свою чергу, не будуть іти зі скейтами на меморіал», – сказав Павло Мельник.

Нардепи разом із міським головою Ігорем Котелевським побували у міському сквері, де вже облаштовано  майданчик майбутнього скейт-парку. На черзі – його будівництво.

«Молодь Токмака мріє про сучасний скейт-парк, як у багатьох європейських містечках, де такі майданчики вже стали нормою. Тож я ініціював виділення коштів із державного бюджету для закінчення будівництва  сертифікованого спеціалізованого спортивного майданчику з облаштуванням зони для воркауту та скейтбордингу у Токмаку. Розвиток та  підтримка спорту та молодіжних ініціатив – це важливо», – резюмував Павло Мельник.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy