Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: ремонтуємо аварійні дороги, відстоюємо право громад на землю, перетворюємо бібліотеки на цифрові хаби

Зе!Місцеві в боротьбі: ремонтуємо аварійні дороги, відстоюємо право громад на землю, перетворюємо бібліотеки на цифрові хаби

Депутати від «Слуги Народу» ініціюють ремонт проблемних ділянок доріг, напрацьовують шляхи підтримки ветеранів, перетворюють бібліотеки на цифрові хаби та відстоюють права людей у суді.

Луганщина: Оновлюємо дороги

За ініціативи голови Старобільської районної державної адміністрації, представника «Слуги Народу»  Віталія Кононова наприкінці травня розпочалися планові тимчасові заходи з усунення аварійно-небезпечних ділянок автодороги Т 13-02 на ділянці Новопсков-Старобільськ.

Наразі проводиться грейдерування узбіччя та засипка ям.

«Дорога між Новопсковом та Старобільськом тривалий час була лише напрямком на мапі, а подолання відстані між двома населеними пунктами займало декілька годин. Тепер, після відновлення дорожнього полотна, нашим людям буде комфортніше їздити у справах», – зазначив Віталій Кононов.

Посадовець акцентував, що вдячний за всебічну підтримку ініціативи громади обласній військово-цивільній адміністрації та Службі автомобільних доріг Луганщини. На старті робіт, безпосередньо на місці їхнього проведення відбулась робоча зустріч голови Старобільської райдержадміністрації Віталія Кононова, Старобільського міського голови Яни Літвінової та Чмирівського сільського голови Сергія Яришева.

«Дорожня інфраструктура нашого району та сполучення із сусідніми населеними пунктами роками викликали тільки обурення та розпач. Завдяки програмі Президента «Велике будівництво» та всебічному розумінню проблемних питань з боку обласної влади ми бачимо зміни вже зараз і знаємо: амбітні плани на цей рік – не лише обіцянки», – прокоментував робочий процес Сергій Яришев, сільський голова Чмирівки.

Зокрема, посадовці обговорили подальші дії з покращення умов користування аварійною дорогою протягом часу перебігу тендерних процедур на виконання капітального ремонту дороги Т-13-02 на ділянці між Старобільськом та Новопсковом.

Вінниччина: Підтримуємо ветеранів

Питання пенсійного забезпечення, пільг та оплати комунальних послуг для ветеранів, медичного забезпечення та допомоги ветеранам в умовах пандемії COVID-19 обговорювали під час «круглого столу» ветеранських організацій Вінниччини. Активну участь у заході взяв депутат обласної ради від партії «Слуга Народу» Володимир Мазуренко.

Ветеранські організації напрацювали, ухвалили та скерували резолюцію до державної влади, місцевого самоврядування і громадських ветеранських організацій.

За словами Володимира Мазуренка, резолюція передбачає більш тісну співпрацю та взаємодію в реалізації соціальної політики.

«Вважаємо, що жоден ветеран не повинен залишитись сам на сам з питаннями, які можуть його турбувати в умовах змін, що відбуваються як в Україні, так і у світі. Саме тому є необхідність координації, співпраці та допомоги ветеранським організаціям в новоутворених територіальних громадах», – сказав депутат.

Він розповів, що в засіданні  взяли участь 33 учасники, й через Zoom приєдналось понад 70. Долучилися також голова пенсійного фонду у Вінницькій області Олена Корчака, заступниця начальника департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Тетяна Бондаренко,  місцеві депутати від політичної партії «Слуга Народу», заступник начальника департаменту інформаційної політики Вінницької ОДА Іван Педорук.

Обласна організація ветеранів об’єднує понад 400 тисяч осіб: учасників бойових дій, інвалідів війни, вдів та інших членів сімей загиблих, померлих ветеранів війни, пенсіонерів, найвразливіші прошарки населення, що загалом становить третину населення області.

Львівщина: Відстоюємо права громади

Голова Дрогобицької РДА, депутат Дрогобицької міської ради від партії «Слуга Народу»  Степан Кулиняк відстоює інтереси жителів Дрогобицької ОТГ у суді. Річ у тім, що сесія Дрогобицької міської ради ухвалила рішення, що повністю обмежило законні права людей – затверджувати проєкти землеустрою з відведення земельних ділянок на території сільських населених пунктів.

До Степана Кулиняка неодноразово зверталися люди, які постраждали внаслідок ухвалення цього рішення. Вони цілими селами збирали підписи, таким чином висловлюючи своє обурення.

За словами Степана Кулиняка, він неодноразово закликав керівництво міської ради та депутатів дотримуватись закону України та не створювати конфлікти між владою та громадою. Він подавав заяву з відповідним проєктом рішення про втрату чинності цього рішення.

 «Незважаючи на всі мої намагання, досудово врегулювати цей конфлікт не вдалося. Іншого виходу, аніж звернутись до суду задля захисту прав та інтересів наших мешканців, я не бачу. Саме тому Дрогобицька РДА підготувала позовну заяву в Львівський окружний адміністративний суд про скасування цього рішення. Сьогодні особисто її подав і надалі особисто відстоюватиму інтереси громади в суді», – зазначив очільник Дрогобицького району.

Полтавщина: Перетворюємо бібліотеки на цифрові хаби

Завдяки сприянню депутатки від фракції партії «Слуга Народу» у Полтавській обласній раді Юлії Цибульської Полтавщина долучилася до проєкту Міністерства цифрової трансформації «Дія. Цифрова освіта для створення на базі бібліотек цифрових хабів», партнерами якої є Асоціація бібліотечної мережі. Вісім громад Полтавської області отримають техніку для подальшої трансформації бібліотек у цифрові хаби.

 «Це частина масштабної ініціативи з передачі 5000 комп’ютерів бібліотекам по всій країні. Вона стала можливою завдяки об’єднанню зусиль держави, приватного бізнесу та місцевої влади, за сприяння Української бібліотечної асоціації», – зауважує Юлія Цибульська.

150 комп’ютерів «поїдуть» у громади Полтавщини.

До списку увійшли:

Глобинська, Козельщинська, Оболонська і Семенівська територіальні громади Кременчуцького району;

Оржицька і Гребінківська ТГ Лубенського району;

Лохвицька ТГ Миргородського району;

Котелевська ТГ Полтавського району.

Створення цифрових хабів на базі бібліотек в цілому дасть можливість громадам насамперед генерувати прибутки та наповнювати бюджети, сформувати нові сучасні професії жителям громад, оскільки цифрова грамотність і безкоштовна онлайн-освіта, завдяки 95% покриттю інтернетом території країни, надасть можливості з розвитку в населення нових навичок, отримання послуг онлайн і пошуку роботи віддалено.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy