Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Ремонтуємо аварійні дороги, наближаємо медичну допомогу для людей, оснащуємо школи технікою

Зе!Місцеві в боротьбі: Ремонтуємо аварійні дороги, наближаємо медичну допомогу для людей, оснащуємо школи технікою

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють проведення ремонтів доріг місцевого значення, працюють над тим, аби полегшити громадянам доступ до медицини, забезпечують школи ноутбуками, ініціюють облаштування майданчиків для вигулу тварин.

Полтавщина: Ремонтуємо аварійні ділянки доріг

Виділення додаткових коштів у сумі 1 млн грн на ремонт дорогизагального користування О-17-25-344 «Шишаки – ст. Яреськи»  домоглися депутати від «Слуги Народу» Шишацької територіальної громади. Голова фракції «Слуга Народу» Віктор Іваненко вніс відповідну пропозицію про зміни до бюджету ТГ, аби на умовах співфінансування з ДП «Агентство місцевих доріг» Полтавської ОДА відремонтувати дорогу.

За словами Віктора Іваненка, пропозиція була необхідна, оскільки коштів у розмірі 1 млн грн недостатньо, аби якісно відремонтувати всю аварійну ділянку. Крім цього, чим більше виділить ОТГ, тим більше профінансує Агентство місцевих доріг. Необхідність дофінансування підтверджував і дефектний акт, виготовлений внаслідок обстеження стану автодороги фахівцями інженерно-технічної групи агентства.

Пропозицію було винесено на розгляд сесійного засідання 17 травня. Питання депутатський корпус підтримав.

Таким чином тепер на відновлення ділянки дороги спрямують 2 млн грн. До слова, загальна потреба коштів на ремонт – 6,4 млн грн, решту – в розмірі 4,4 млн грн – має надати агентство.

Житомирщина: Наближаємо медичну допомогу до людей

Три лікарні Житомирщини отримали статус опорних – це Малинська, Олевська та Центральна міська лікарня № 2 обласного центру. Відповідне рішення ухвалив Кабінет Міністрів України за ініціативою народних депутатів від «Слуги Народу».

«Це дозволить рятувати найцінніше – людські життя! Лікарні будуть доукомплектовані та як опорні зможуть ширше й системніше надавати медичну допомогу. Я відвідував ці лікарні та бачив, як хворих змушені були везти в інші заклади, бо вони не могли надати повноцінну медичну допомогу відповідно до своїх повноважень», – прокоментував подію народний депутат України від «Слуги Народу» Арсеній Пушкаренко.

Він подякував принциповій позиції Житомирської ОДА, Міністерству охорони здоров’я та уряду.

«Понад рік ми разом із колегами-депутатами відстоювали те, щоб жахлива помилка, яку допустило колишнє керівництво департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА, була виправлена. Керівник департаменту на власний розсуд, не враховуючи критерії опорних лікарень, норми децентралізації, не включив ці лікарні до списку опорних. На жаль, ця помилка могла вартувати людських життів», – сказав Арсеній Пушкаренко.

Одещина: Забезпечуємо школи технікою

Для шкіл Одеської області придбають ноутбуки. Відповідне рішення ухвалила бюджетна комісія обласної ради, до якої входять депутатки від «Слуги Народу» Ірина Коваліш і Наталія Данилко.

Йдеться про перерозподіл субвенції з державного бюджету у розмірі 65 мільйонів гривень на антиковідні заходи у сфері освіти. Ця сума частково піде на закупівлю засобів індивідуального захисту та дезінфекції, що будуть використовуватися під час проведення основної та додаткової сесій ЗНО.

«Більша ж частина — 63 мільйони — в рамках антиковідних заходів виділена з держбюджету на закупівлю комп’ютерів. Департамент освіти підрахував, що для викладачів всіх шкіл районів та ОТГ потрібно щонайменше 4-4,5 тисячі ноутбуків, аби забезпечити якісне дистанційне навчання», — прокоментувала рішення депутатка обласної ради від партії «Слуга Народу», заступниця голови комісії Ірина Коваліш.

За її словами, наразі департамент оперативно проводе моніторинг тієї оргтехніки, яка вже є та у робочому стані, обробить заявки та запропонує депутатам проєкт розподілу коштів.

«Придбані ноутбуки будуть закріплюватися за навчальними кабінетами відповідних шкіл та надаватимуться педпрацівникам виключно для належної організації освітнього процесу у період карантинних обмежень у разі, якщо учням буде заборонено відвідувати заклади освіти», — пояснив директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександр Лончак.

Закарпаття: Облаштовуємо вигульні майданчики для тварин

Ірина Азізян, депутатка «Слуги Народу» в Ужгородській міській раді, стала ініціаторкою проєкту про вигульні майданчики для тварин. За словами авторки, це must have для сучасного, прогресивного міста.

«На жаль, не все так просто та легко, адже існує ряд норм та обмежень щодо місць розташування таких майданчиків, які, звісно, мають бути дотримані під час проєктування. Але ж все можливо, якщо дуже захотіти. Відтак, за моєї ініціативи та, звичайно, за участі представників департаменту міського господарства та управління містобудування й архітектури сьогодні вже навіть обстежили ряд імовірних місць у мікрорайоні Новий», – зазначає депутатка Ірина Азізян

Наступним етапом стане затвердження розташування та проєктування таких майданчиків. Над цим процесом потрібно ще деякий час попрацювати.

«Такі майданчики у майбутньому, на мою думку, мали б функціонувати по всьому місту. Важко посперечатися з тим, що подібні місця для вигулу потрібні не тільки для власників тварин, а й задля уникнення частих суперечок між «собачниками» та мешканцями, яким не дуже подобається, коли собак вигулюють на дитячих майданчиках або під вікнами. Крім цього, власникам тварин слід також пам’ятати про прибирання за своїми улюбленцями під час прогулянок», – наголосила депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy