Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Реконструюємо медзаклади, обладнуємо спецшколи ліфтами, підтримуємо обдарованих дітей

Зе!Місцеві в боротьбі: Реконструюємо медзаклади, обладнуємо спецшколи ліфтами, підтримуємо обдарованих дітей

Депутати від партії «Слуга Народу» працюють над модернізацією відділень у лікарнях, дбають про дітей з обмеженими можливостями, започатковують освітні програми, сприяють реконструкції спортивних закладів.

Полтавщина: Реконструюємо відділення екстреної медичної допомоги

У Полтаві після реконструкції відкрили відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги у Першій міській клінічній лікарні. Як розповіла під час відкриття директорка закладу Ганна Селькіна, проєкт реконструкції включили до програми «Велике будівництво».

У процесі реконструкції об’єднали і оновили існуючі пульмонологічне і приймальне відділення, а також міський травматологічний пункт. Із 73 кв. м відділення розширилося до більше 1000 кв. м із своєю логістикою і облаштуванням для пересування маломобільних груп населення.

Голова ОДА Дмитро Лунін зауважив, що таке відділення – одне із найтехнологічніших в місті і області завдяки сучасному оснащенню, зокрема томографу, апарату КТ, УЗД, рентгену й ендоскопу.

«Перша лікарня обслуговує до 500 тисяч осіб, які проживають у Полтаві і прилеглих населених пунктах. За рік заклад проводить 10 тисяч госпіталізацій та близько 4 тисяч втручань», – додав Дмитро Лунін.

Ректор Полтавського державного медуніверситету, депутат Полтавської облради від «Слуги Народу» Вячеслав Ждан підкреслив, що прерогатива діяльності влади міста і області – розвиток галузі охорони здоров’я регіону, і сьогоднішня подія це підтверджує.

«Відкриття ще одного оновленого медзакладу за програмою «Велике будівництво» – показник того, що держава турбується про своїх громадян і робить все можливе, аби покращити умови надання меддопомоги, зробити їх максимально комфортними і якісними», – резюмував він.

Зауважимо, фінансування реконструкції забезпечували з державного й міського бюджетів, повна вартість – понад 75 млн гривень.

Житомирщина: Посилюємо медичну допомогу для дітей

У смт Гуйва на Житомирщині триває реконструкція корпусу обласного протитуберкульозного диспансеру під дитяче інфекційне відділення в межах програми «Велике будівництво». Тут будуть надавати спеціалізовану медичну допомогу маленьким пацієнтам.

Сучасне дитяче інфекційне відділення розраховане на 40 пацієнтів. Воно буде забезпечене новітнім обладнанням, лікувальною та діагностичною апаратурою.

У закладі передбачається наявність спеціалізованих майданчиків для дезінфекції транспортних засобів приймального відділення і майданчик для кисневого пункту. Для доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями та організації внутрішньолікарняних перевезень запроєктовано спеціальний ліфт.

Загальна вартість проєкту – понад 48 млн грн.

Харківщина: Встановлюємо ліфти у спеціальній школі

У Харківській спеціальній школі № 8 незабаром будуть встановлені ліфти для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату. За клопотанням народного депутата від «Слуги Народу» Павла Сушка держава виділила на цей проєкт 4 млн грн субвенції.

Додатково сприяють виділенню коштів з обласного бюджету на облаштування доступної інфраструктури в повному обсязі голова фракції партії «Слуга Народу» у Харківській обласній раді Ігор Захарченко разом з головою обласної ради від «Слуги Народу» Тетяною Єгоровою-Луценко.

«У цьому унікальному навчальному закладі, де здобуває освіту 320 дітей з порушеннями опорно-рухового апарату та на базі якого проводить тренування наша паралімпійська збірна з фехтування, тренери та вчителі вимушені роками щодня піднімати вихованців сходами на третій поверх, оскільки саме там розташована тренувальна зала», – прокоментував важливість проєкту Павло Сушко.

Закарпаття: Підтримуємо обдарованих дітей

За ініціативи народного депутата України від «Слуги Народу» Михайла Лаби та за підтримки голови Закарпатської обласної організації партії Миколи Тищенка на Закарпатті започаткували освітню програму «Все можливо». Вона покликана заохочувати учнів до навчання.

«Ми як народні депутати працюємо над змінами у місцевих громадах та мотивацією до зростання. Поїздки в ТГ наштовхнули на ідею додатково мотивувати і вчителів, і учнів для якісного розвитку освітнього простору. Закарпатська ОДА видала наказ про проведення третього етапу учнівських олімпіад у січні-лютому. Я ж запропонував мотивуючу програму для переможців та їхніх наставників», – зазначив Михайло Лаба.

Переможці третього етапу олімпіад, а також учителі, які їх готували, отримають із депутатського фонду Михайла Лаби грошові премії.

Також нардеп додав, що у найближчому майбутньому за підтримки голови Закарпатської обласної організації партії «Слуга Народу» Миколи Тищенка такі мотиваційні програми планують реалізувати в усіх районах області.

«Мотивація спонукати дітей до кращого навчання та розвитку дуже доречна, це дасть їм хороший поштовх. Якщо школярі перемагатимуть не один раз, вони зможуть навіть накопичити собі певну суму грошей, щоб оплатити навчання (за потреби) в університеті», – розповів голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець.

Чернігівщина: Модернізуємо тир в обласному центрі

Чернігівський тир по вулиці Жабинського за останні кілька місяців утеплили, відремонтували частину приміщення, встановили якісне освітлення, забезпечили дровами на всю зиму і навіть почали впорядковувати дорогу. Посприяв цьому депутат обласної ради від партії «Слуга Народу» Віталій Свириденко.

«Важливо: уперше за довгий час взимку тут можна комфортно тренуватись і змагатись. Робити це потрібно щодня, без перерви, а новий сучасний палац спорту ще тільки у планах. Найкращий подарунок під ялинку для мене як очільника Чернігівської обласної федерації стрілецького спорту – задоволені та результативні спортсмени», – наголосив Віталій Свириденко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy