Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Реконструюємо басейни, модернізуємо шкільні їдальні, оновлюємо заклади культури

Зе!Місцеві в боротьбі: Реконструюємо басейни, модернізуємо шкільні їдальні, оновлюємо заклади культури

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють реконструкцію басейнів, модернізацію обладнання у шкільних їдальнях, працюють над ремонтом закладів культури і відновленням пільгових маршрутів.

Рівненщина: Завершуємо реконструкцію басейну

Завершується зведення басейну школи №7 у місті Дубно. Наразі він готовий на  98%. Проєкт реалізують у межах програми «Велике будівництво».

«Понад 8 років будівля басейну перебувала в аварійному стані. А вже зовсім скоро там зможуть займатися плаванням усі охочі. 25-метровий басейн матиме 5 доріжок для плавання, а також розвантажувальну відпочивальну сходинку», – розповів народний депутат від «Слуги Народу» Олександр Аліксійчук.

За словами голови Рівненської ОДА Віталія Коваля, підрядники провели повну реконструкцію басейну. Тут утеплили приміщення, замінили покрівлю та вікна, облаштували фасад та пандуси. На завершальному етапі – внутрішнє оздоблення, облицювання плиткою та монтаж технологічного обладнання.

В чаші басейну встановлять спеціальний автоматичний пристрій, що дозволить опускати у воду дітей з інвалідністю.

«Спортивний заклад матиме два басейни – для дітей та дорослих. У приміщенні будуть тренерські, гардеробні та душові кімнати», – наголосив Віталій Коваль.

Житомирщина: Модернізуємо шкільні їдальні

Чотири школи Бердичівщини отримають сучасне обладнання для харчоблоків у межах національної  програми «Здорове харчування».

Нові їдальні будуть у Хажинському ліцеї, Мирославській школі ім. О. Онишка, Андрушівському ліцеї №2, Ружинській гімназії.

Голова фракції «Слуга Народу» в Житомирській облраді Людмила Кицак наголосила, що приготування корисної їжі неможливе без якісного сучасного обладнання в шкільних харчоблоках.

«Майже рік працюю над цим питанням. Для мене як для депутатки обласної ради і просто мами трьох дітей здорове харчування у школах було, є і завжди буде пріоритетним», – зазначила вона.

Чернігівщина: Висаджуємо ліси

Городнянський лісгосп поповнився молодими насадженнями сосни. Долучився до акції депутат облради від «Слуги Народу» Дмитро Іванов.

«Значна частина екологічних проблем – відсутність води, ерозійні процеси ґрунту, стан повітря – пов’язана саме із знищенням зелених насаджень. Сьогодні ми здійснюємо історичну місію – робимо внесок у створення екологічного комфорту для прийдешніх поколінь. Адже висаджений ліс дозріє мінімум через років 40-50. Важливо привчати дітей не лише використовувати природний ресурс, а цінувати та відновлювати його», – наголосив Дмитро Іванов.

Запоріжжя: Оновлюємо Василівський центр культури

За ініціативи депутатів Запорізької облради від «Слуги Народу» Наталії Кругляк та Олександра Білого 730 тис. грн спрямували на капітальний ремонт ґанку Василівського центру культури і дозвілля.

Центр вже багато років є осередком культурного життя усього району. Тут проводять урочисті події та концерти, конкурси для місцевих талантів, у гуртках займається обдарована молодь.

Але будівля потребує ремонту та модернізації.

За виділені кошти повністю реконструювали сходи та поклали тротуарну плитку.

Також облаштували пандус. Це зробило культурне життя Василівки доступнішим людям з інвалідністю.

«Опікуємося своїми округами. Працюємо активно і системно. Консолідуємо зусилля, щоб здійснити якомога більше важливих соціальних проєктів», – підкреслюють депутати від «Слуги Народу».

Полтавщина: Відновлюємо пільговий автобус до села Гожули

Депутати Полтавської райради від «Слуги Народу» спільно з місцевою владою допомогли жителям села Гожули відновити роботу транспорту за пільговою ціною.

За словами депутатки райради Анжеліни Прушковської, місцевих жителів обурило зростання вартості проїзду в громадському транспорті.

«На звернення жительки села Гожули, що недавно увійшло до Полтавської громади, відновили курсування автобусу з пільговою ціною 8 гривень, коли інші аналогічні маршрути коштують 15 гривень», – розповіла про успішний досвід депутатка фракції.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy