Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Реконструюємо аеропорти, забезпечуємо лікарні обладнанням, допомагаємо постраждалим від насильства

  • 8223
Зе!Місцеві в боротьбі: Реконструюємо аеропорти, забезпечуємо лікарні обладнанням, допомагаємо постраждалим від насильства

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють реконструкцію аеропорту «Житомир», виділяють кошти на закупівлю нового обладнання для медичних закладів, працюють над створенням кризових центрів для постраждалих від насильства та відновленням стадіонів у навчальних закладах.

Житомирщина: Розпочинаємо реконструкцію аеропорту «Житомир»

У міжнародному аеропорту «Житомир» ім. С.П.Корольова готуються до початку робіт із реконструкції злітно-посадкової смуги. 

Обʼєкт включили до програми «Велике будівництво» на 2022 рік. Загальна вартість робіт із реконструкції злітно-посадкової смуги – майже 800 млн грн. Із них 50 млн грн – з міського бюджету, а решта – з державного.

«Роботи стартують у травні, але підготовку вже активно розпочато, – сказав голова Житомирської обласної ради від партії «Слуга Народу» Володимир Федоренко. – Переможець тендера проведе демонтаж існуючої смуги і збудує нову, яка зможе приймати міжнародні рейси. Це без перебільшення стане початком нового етапу для області. Повноцінний запуск міжнародного аеропорту є вкрай важливим для Житомирщини, адже це дасть численні можливості для капіталізації економіки області, розвитку логістики та комунікації».

Після реконструкції очікуваний пасажиропотік аеропорту може сягнути 700 тисяч пасажирів на рік.

Сумщина: Забезпечуємо лікарні новим обладнанням 

Зручне, якісне, безпечне пересувне рентгенобладнання з’явилось у Сумській міській клінічній лікарні Святого Пантелеймона.

На придбання сучасного цифрового апарата народна депутатка України від «Слуги Народу» Тетяна Скрипка спрямувала 1,8 млн грн із субвенції на соціально-економічний розвиток територій.

Через велику кількість пацієнтів із запаленням легень відділення потребують пересувної рентгенапаратури, яка дає можливість швидко обстежувати хворих в палатах і операційних. Тому і було прийнято таке рішення.

«Тішуся тим, що апаратура високого рівня з’являється в лікарнях Сум. Минулого року в межах Великого будівництва було оновлено і оснащено приймальні відділення центральної міської і обласної лікарень, за мого сприяння в обласному онкодиспансері встановлено лінійний прискорювач, придбано обладнання для ковідного відділення 4-ї лікарні», – підсумовує Тетяна Скрипка.

Вінниччина: Допомагаємо постраждалим від домашнього насильства 

У Джулинці створили першу на Вінниччині консультативну службу первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Громада обʼєднує 17 сіл, де проживають 14 тис. мешканців. 

«В одному з наших сіл була ситуація, що чоловік виганяв з дому жінку із чотирма дітьми. Вона звернулась до голови. І що робити? Через районну службу у справах дітей знаходили місце, щоб жінку з дітьми десь влаштувати. Це була нагальна проблема, її треба було терміново вирішити. А тепер у Джулинці є гаряча лінія, психолог, – розповів голова громади Петро Швець, представник «Слуги Народу». – І дійсно, ми ту жінку з дітьми забрали в приватний сектор, одна благодійниця надала їй роботу, дітей влаштували у дитячий садочок. Змінили їхнє життя. У село вони не повернулись. 

Голова громади Павло Швець також додає, що людських драм у селах вистачає, тому що у місті є куди звернутись, а в селі люди терплять і живуть. Але тепер є можливість змінити своє життя і не терпіти насильства.

З держбюджету на створення консультативної служби в Джулинці виділили 3 млн грн. 

Голова Вінницької ОДА, представник «Слуги Народу» Сергій Борзов, який узяв участь у відкритті центру, сказав, що це сучасне приміщення із дотриманням усіх норм інклюзії.

«Раніше це була будівля НКВС, потім притулок для бездомних, а останнім часом – складське приміщення, яке розвалювалось. Це теж показово: все може змінити людина. Якщо захоче. Якщо на своєму місці», – підкреслив голова Вінницької ОДА.

Розбудова спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від насильства, відбувається у межах державної програми за підтримки першої леді Олени Зеленської.

Дніпропетровщина: Відновлюємо стадіон у Божедарівці 

У Божедарівці Камʼянського району в межах програми «Велике будівництво» реконструюють стадіон опорного ліцею. 

Там облаштовують футбольне поле із сучасним штучним газоном. 

Будуть на стадіоні й бігові доріжки, майданчики для гри у волейбол, баскетбол, настільний теніс із наливною гумою. Встановлять і трибуни, зведуть зону воркауту та смугу перешкод. Окремо – дитячий майданчик із пісочницею. 

«Завдяки Великому будівництву у Кам’янському районі з’явився не один об’єкт, яким можна пишатися. Невдовзі ми побачимо ще один оновлений спортивний осередок у регіоні – у Божедарівці. Розбудова спортивної інфраструктури – це надважливо для нашої молоді, яка зможе тренуватися на сучасних стадіонах, у гідних умовах та показувати достойні результати на змаганнях різного рівня», – прокоментував депутат Кам’янської міськради від політичної партії «Слуга Народу» Олександр Савченко. 

Коли будівництво завершиться, понад 400 учнів Божедарівського ліцею зможуть займатися спортом у комфортних умовах.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy