Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Поліпшуємо якість медичних послуг, оновлюємо харчоблоки в школах, будуємо нові спортивні локації

Зе!Місцеві в боротьбі: Поліпшуємо якість медичних послуг, оновлюємо харчоблоки в школах, будуємо нові спортивні локації

Депутати від партії «Слуга Народу» працюють над встановленням нового обладнання у лікарнях, ініціюють модернізацію приймальних відділень медичних закладів та оновлення харчоблоків у школах, сприяють відкриттю нових спортивних майданчиків.

Донеччина: Поліпшуємо медичні послуги в Костянтинівській громаді

У Костянтинівській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування напередодні Різдва в межах програми «Велике будівництво» встановили рентген-діагностичну систему «Каліпсо». Відтепер завдяки сучасному обладнанню тут можливе проведення рентгену кісток, грудної клітини та інших органів.

Як розповіла голова фракції «Слуга Народу» у Костянтинівській міській раді Ганна Мельничук, багатопрофільна лікарня приймає пацієнтів з міста та прилеглих сіл, тож оновлення обладнання значно полегшить роботу медичного персоналу.

«Дуже важливо, що програма «Велике будівництво» є комплексною та охоплює різні соціально важливі напрями. Сьогодні полегшення та вдосконалення роботи медпрацівників – надважливе  завдання для кожної громади», – наголосила Ганна Мельничук.

Вартість рентген-діагностичної системи становить близько 5 млн гривень. Апарат повністю цифровий та є безпечним і для пацієнтів, і для лікарів.

Черкащина: Оновлюємо харчоблоки в школах

У школі Тальнівської громади – Кривоколінському НВК – запрацював оновлений харчоблок. За 2021-й рік це вже другий на Тальнівщині освітній заклад, де проведено ремонтні роботи та закуплено сучасне обладнання.

У харчовому блоці встановлено сучасне обладнання, пароконвектомати, система водопідготовки й вентиляції, надсучасна холодильно-морозильна камера, зроблено освітлення, двері та система пожежної безпеки, замінено кахлі на стінах та підлозі, яким з пів сотні років.

«Зроблено все з урахуванням норм і вимог щодо подібних об’єктів, аби дітям було комфортно та затишно. Ми попіклувалися, щоб кухарям було зручно та безпечно готувати оновлене меню від Євгенія Клопотенка», – говорить депутат Черкаської обласної ради від «Слуги Народу» Ігор Новицький.

Ремонтні роботи у харчоблокові Кривоколінського НВК проводилися спільними зусиллями місцевої і обласної влад: до 400 тис. грн було виділено з обласного бюджету і майже 700 тис. грн з місцевого. Це стало можливим за сприяння Ігоря Новицького.

«Це лише початок, надалі плануємо реалізувати проєкти щодо ремонту харчоблоків, стадіонів, санвузлів в інших опорних школах громади», – підсумував депутат.

Рівненщина: Будуємо приймальне відділення у Володимирці

У Володимирці триває будівництво приймального відділення багатопрофільної лікарні, готовність становить уже 70%.

«Заклад оновлюють за кошти місцевого, обласного та державного бюджетів. Важливо, що тут не лише проводять реконструкцію будівлі, а й оснащують лікарню сучасним медичним обладнанням. У межах національної програми «Велике будівництво» для закладу закупили КТ, рентген і УЗД апарати», – розповів голова Рівненської обласної організації партії «Слуга Народу» Юрій Ліпський, який відвідав будівництво відділення.

За словами голови Рівненської ОДА Віталія Коваля, на закупівлю новітнього медобладнання з держбюджету виділили 18 млн грн. Наприклад, комп’ютерний томограф робить 32-зрізовий знімок, що суттєво допомагає в точності діагностики. Раніше у Володимирці такої апаратури не було, і пацієнтів змушені були скеровувати у сусідні райони. Але вже незабаром жителі зможуть отримати якісну медичну допомогу в Володимирецькій багатопрофільній лікарні.

Запоріжжя: Облаштовуємо футбольне поле в Приморську

В рекордні терміни були завершені роботи з облаштування збудованого з нуля футбольного поля у Приморську.

За сприяння нардепа від «Слуги Народу» Павла Мельника була виділена субвенція з держбюджету у розмірі 5,5 млн грн на будівництво футбольного майданчика зі штучним покриттям на стадіоні «Олімпієць».

На полі виконані підготовчі роботи на ґрунті, встановлено нове освітлення та футбольні ворота, укладена штучна трава.

Одним із напрямів спортивного розвитку в місті Приморськ є футбол. Футбольні команди громади є неодноразовими переможцями районних та обласних турнірів. Нове поле відповідає всім нормам та дозволяє проводити всеукраїнські та міжнародні змагання.

Павло Мельник додає: «Зараз з міською владою обговорюємо можливість проведення відкритих тренувань для всіх охочих з кваліфікованими тренерами, а також проведення змагань серед аматорських команд міста на цьому полі.

Головна моя мета – популяризація спорту, адже здорова молодь – це майбутнє нашої країни. Тому облаштування сучасного футбольного майданчика є однією з основних складових створення належних умов спортивного розвитку й реалізації дітей та молоді громади».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy