Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: підтримуємо військових, стаємо донорами та піклуємося про людей з особливими потребами

Зе!Місцеві в боротьбі: підтримуємо військових, стаємо донорами та піклуємося про людей з особливими потребами

Представники політичної партії «Слуга Народу» створюють комфортні умови для сімей військовослужбовців, рятують життя, здаючи кров, та підтримують людей з особливими потребами.

Тернопільщина: Створюємо комфортні умови для військовослужбовців

У Копичинцях планують розташувати військову частину. Таку ініціативу депутатів Копичинецької громади від партії «Слуга Народу» підтримала Тернопільська обласна рада. 

«На території нашої громади розташований майновий комплекс колишньої виправної колонії. Зараз ми боремося, щоб розмістити на її території військову частину. Адже історично на цій території знаходився військовий гарнізон», – сказав очільник Копичинецької громади Богдан Келічавий під час сесії облради.

Комісія Міністерства оборони України погодила розміщення військової частини інженерних військ оперативного командування «Захід» у майновому комплексі виправної колонії №112. На її території обладнано незалежну систему водопостачання, житловий фонд  дозволяє розмістити достатню кількість сімей військовослужбовців, а у технічних приміщеннях можливо безперешкодно розташувати військову техніку та обладнання.

Інфраструктура міста, система освіти та охорони здоров’я готові до збільшення навантаження в зв’язку зі збільшенням населення. На території громади розташований Яблунівський обласний центр для лікування і реабілітації учасників АТО, за сприяння обласної влади його можна переобладнати для потреб військовослужбовців.

Територія центру становить 18 гектарів (+90 гектарів у селі Лосяч Чортківського району Тернопільської області), що надає можливість використовувати її як навчальний полігон.

Рівненщина:  Підтримуємо людей з особливими потребами

Депутатка Рівненської міської ради від «Слуги Народу» Олександра Коваленко зі своєю помічницею Тетяною Сладковською  започаткували унікальний  соціальний проєкт «ІДИ І РОБИ». Суть полягає в організації та проведенні професійних навчань для молодих людей з інвалідністю.

Ідею про навчання професії пекаря-кондитера (саме її обрали учасники) позитивно сприйняли в Рівненському міському центрі зайнятості.

Нещодавно ті, хто по-справжньому вирішив навчатися новому та започаткувати свою справу,  успішно пройшли профорієнтаційні тестування та готові приступати до навчання.

«За лаштунками залишилась величезна кількість перемовин, зустрічей та дискусій. Мені як людині, яка 25 років працює з людьми з інвалідністю, справді не байдуже, як живуть і житимуть ті, кому потрібна наша допомога. Дякую всім, хто підтримує, хто йде поруч, хто допомагає втілювати цю ідею в життя. Вже 1 квітня плануємо розпочати шестимісячне навчання», – наголосила Олександра Коваленко.

Організатори підкреслюють, що люди з інвалідністю – найізольованіша соціальна категорія за даними ВООЗ, тому так важливо успішно реалізувати цей проєкт.

«Так, учасникам важко, бо кожен має страх, чи зможе. Кожен із них знає і добре усвідомлює, який складний шлях чекає попереду. Але вони всі бійці!», – зазначила Тетяна Сладковська.

За словами Олександри Коваленко, в майбутньому ці молоді люди стануть підприємцями, а депутатка планує долучитися до того, аби міська влада виділила їм в оренду приміщення.

«Вже зараз ми докладаємо зусиль до пошуку спонсорів для облаштування майбутньої пекарні. Молоді люди з особливими потребами матимуть змогу відчути себе роботодавцями, залучивши у свій проєкт усіх охочих», – сказала вона.

Сумщина:  Здаємо кров, рятуючи життя

Представники партії «Слуга Народу» Сумщини оголосили старт всеукраїнського партійного  донорського челенджу. Депутати  Сумської районної ради  Яна Романенко, Руслан Сіренко та депутат Сумської міської ради Артем Кобзар перейняли естафету від  колег із Шостки. Днями партійці  зробили благодійну донацію.

Для  заступниці голови фракції «Слуги Народу» в Сумській районній раді Яни Романенко візит до  центру служби крові не перший. З 2017 року вона  здає кров і її компоненти. Говорить, тоді все сталося випадково.

«Колезі  робили операцію, і потрібно було переливання крові. Часу було обмаль, тому рішення було швидким. Організувалися з колегами і поїхали здавати кров. Відтоді почала активно відвідувати Сумський обласний центр крові. Це – найменше, чим ми можемо допомогти тим, хто цього потребує», – розповідає депутатка.

Кров як лікувальний засіб у багатьох випадках нічим замінити не можна, а єдиним її джерелом є тільки здорова людина-донор.

«Всі ми різні, але здаємо кров заради однієї мети – аби пацієнти вчасно отримували безпечні компоненти та препарати крові, від яких залежить їхнє життя, і якнайшвидше поверталися до своїх сімей, улюбленої роботи і всього, що для них важливе»,  – говорить депутат Сумської міської ради Артем Кобзар.

Сумщина – лідер донорського руху в Україні. У місті на 1000 мешканців припадають 232 донації. При цьому середній показник по Україні не перевищує 20 донацій.  Партійці «Слуги Народу» Сумщини  оголошують всеукраїнський  донорський челендж. І передають естафету колегам із сусідньої Харківщини. Підсумки такого благодійного змагання пропонують  підбити у Всесвітній  день донора  14 червня.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy