Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Підтримуємо мешканців Херсона, забезпечуємо військових транспортом і спорядженням, оснащуємо лікарні

  • 190
Зе!Місцеві в боротьбі: Підтримуємо мешканців Херсона, забезпечуємо військових транспортом і спорядженням, оснащуємо лікарні

Депутати та голови громад від «Слуги Народу» ініціюють гуманітарні акції для підтримки мешканців деокупованих територій, передають на фронт позашляховики і необхідне спорядження, залучають міжнародну допомогу для розвитку медичних закладів.

Полтавщина: Підтримуємо мешканців Херсона

Депутати Горішньоплавнівської міської ради від «Слуги Народу» організували передачу гуманітарної допомоги мешканцям Херсона, які постраждали внаслідок збройної агресії росії.

Волонтери місцевого Штабу національного спротиву також долучилися до доброї справи.

«Приблизно дві тонни речей для дітей та дорослих передали на Херсонщину. Мешканцям області зараз дуже непросто, ворог нещадно обстрілює своїми ракетами будинки, цивільну інфраструктуру. Люди живуть у підвалах, багато з них залишилося без даху над головою, без речей. Тому їм вкрай необхідна наша підтримка», – каже депутат Горішньоплавнівської міської ради від «Слуга Народу» Андрій Павленко.

Кіровоградщина: Передаємо позашляховики на фронт

Добровеличківська селищна рада продовжує підтримувати воїнів-захисників і за ініціативи голови громади, представника «Слуги Народу» Володимира Осієвського, працівники селищної ради зібрали кошти і придбали три позашляховики.

Ці автомобілі передані воїнам-землякам, які мужньо боронять нашу Батьківщину.

«Добрі справи робити легко, коли вони робляться разом! Не втомлюємося працювати задля наближення Перемоги і тільки спільними зусиллями здолаємо окупантів. Вдячні кожному, хто долучився до збору коштів», – зазначив Володимир Осієвський.

Сумщина: Модернізуємо медичні заклади

Сумський обласний перинатальний центр отримав закордонне обладнання, яке допоможе медикам виходжувати й доглядати немовлят.

За словами керівника закладу Марини Нечипоренко, через війну, стреси, нервові зриви у майбутніх мам почастішали випадки передчасного народження дітей. Тому це сучасне обладнання загальною вартістю 8 млн грн, саме на часі.

Уже в поточному році обласна рада запланувала трансформувати відділення закладу, докупити обладнання, зробити капітальний ремонт приміщень, облаштувати територію перед перинатальним центром, центральний вхід, утеплити фасад.

«Ми визначили для себе першочергові три етапи: оновити відділення патології, операційний блок, вхідну групу, до якої входить фасад будівлі, вхід і територія. Наразі розробляється технічна документація», – зазначив голова облради від «Слуги Народу» Віктор Федорченко.

Сумський обласний клінічний перинатальний центр єдиний в області надає висококваліфіковану спеціалізовану медичну допомогу жінкам із тяжкою екстрагенітальною патологією, передчасними пологами, з високим перинатальним та материнським ризиком.

«Перинатальний центр зможе сміливо розвиватися як надкластерний заклад і укладати нові угоди з НСЗУ, заробляти кошти і підійматися на новий рівень надання послуг», – сказав заступник голови ради, представник «Слуги Народу» Микита Баня.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy