Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Передаємо на фронт техніку та оснащення, допомагаємо переселенцям, вирішуємо проблеми з водопостачанням у громадах

  • 44
Зе!Місцеві в боротьбі: Передаємо на фронт техніку та оснащення, допомагаємо переселенцям, вирішуємо проблеми з водопостачанням у громадах

Депутати та голови громад від «Слуги Народу» ініціюють закупівлю для військових дронів, авіакомплексів та необхідного оснащення, працюють над вирішенням проблем із водопостачанням у громадах та залучають допомогу для підтримки ВПО.

Львівщина: Підсилили захисників авіакомплексами

Львівщина закупила три безпілотні авіаційні комплекси Валк-1, Galka та Sirko 2М для підрозділів Львівського прикордонного загону. Їх придбали за кошти з обласного бюджету. Вартість обладнання – 4,5 млн грн.

Як розповів в.о. голови Львівської обласної ради від «Слуги Народу» Юрій Холод, купили техніку в межах обласної програми «Безпечна Львівщина», яку ухвалили депутати. Незабаром устаткування передадуть на фронт.

«Захисники будуть використовувати цю техніку для аеророзвідки та коригування вогню артилерії. Як зазначили прикордонники, такі комплекси мають добру дальність та висоту польоту, необхідну якість зображення із камер. У їхньому складі – безпосередньо безпілотники, пункти управління, антени посиленого зв’язку, додаткові батареї, ремонтні комплекти. Уся закуплена і передана техніка – українського виробника, адже нашій державі теж потрібна підтримка», – наголосив Юрій Холод.

Донеччина: Ініціювали підтримку маріупольців

У Центрах «ЯМаріуполь», які працюють у 18 містах України, за сприяння міжнародних партнерів та благодійників, маріупольці можуть отримати всебічну підтримку.

Нещодавно у Києві переселенцям з тимчасово окупованого міста було надано чергову партію допомоги у вигляді засобів гігієни. Як розповів депутат Маріупольської міської ради від політичної партії «Слуга Народу» Ярослав Кільдішов, який координує надходження допомоги, партнери передали гуманітарний вантаж, його вистачить для потреб 3 Центрів «ЯМаріуполь».

А в межах проєкту «Ветеран» на базі центру «ЯМаріуполь. Дніпро», представники фонду Мрія – Дніпропетровське представництво, зустрілися з родиною загиблого захисника, щоб передати техніку для навчання. Про це розповів депутат Маріупольської міської ради від політичної партії «Слуга Народу», керівник Центру «ЯМаріуполь Дніпро» Олександр Халявінський.

«Попереду новий навчальний рік, тож було вирішено підтримати родину загиблого захисника необхідною технікою. Дякую нашим партнерам за увагу до маріупольців та потужну підтримку», – додав Олександр Халявінський.

Івано-Франківщина: Вирішили проблему з водопостачанням 

У селі Оболоння тривають роботи з будівництва водопроводу на вулицях Підзапуст та Шевченка. Відтепер понад 80 домогосподарств отримають довгоочікуване централізоване водопостачання, на яке чекали більш ніж 10 років. Це стало можливим завдяки ініціативі депутатки Долинської міської ради від «Слуги Народу» Аліни Прокіпчин.  

Ініціативу депутатки підтримав депутатський корпус, завдяки чому вдалося спрямувати кошти міського бюджету для проведення водопостачання в Оболонні, враховуючи те, що це об’єкт критичної інфраструктури.

Минулого року водопровід проклали на вул. Бабієва Гора, а цьогоріч роботи вирішено продовжити, адже до централізованого водопостачання необхідно під’єднати дитячий садочок, фельдшерський амбулаторний пункт, будинок культури та бібліотеку. Загальна протяжність цього відрізку водопроводу – близько 1,4 км.

«Важливо зазначити, що новий водопровід будується з використанням сучасних технологій та матеріалів. На будівництво водопроводу мешканці цих вулиць чекали з нетерпінням, адже в посушливі періоди року відсутність води в криницях та свердловинах ставала серйозною проблемою», – коментує Аліна Прокіпчин.

Тернопільщина: Облаштували житло для внутрішньо переміщених осіб

У Коропецькій громаді з’явилось нове житло для внутрішньо переміщених осіб. Будинок-шелтер розрахований на 24 людини, які були змушені покинути свої домівки через війну. Раніше тут була поліклініка. Приміщення відремонтували та оновили за кошти європейських донорів.

«Цей проєкт – яскравий приклад того, як міжнародна підтримка та локальні ініціативи можуть суттєво покращити життя тих, хто постраждав від російської агресії. Висловлю щиру подяку всім, хто долучився до реалізації цього проєкту. Продовжуємо напрацьовувати нові механізми допомоги і стратегії підтримки українців, які покинули свої домівки через війну і зараз мешкають на Тернопільщині», – наголосив народний депутат від «Слуги Народу» Іван Калаур.

Житомирщина: Передали на фронт квадрокоптери

Березівська громада придбала та передала воїнам на передову 5 квадрокоптерів DJI MAVIC 3 PRO.

«Три з них були закуплені за кошти бюджету сільської ради, це понад 200 000 грн. Ще один – за одноденний заробіток апарату управління та освітян сільської ради. У травні сума зібраних коштів становила 121 430 грн. Цього вистачило, аби закупити один квадрокоптер, вартість якого 74 000 грн. Таким чином, це вже був четвертий безпілотник, закуплений і переданий хлопцям у червні», – розповів голова громади від «Слуги Народу» Михайло Яромов.

Ці дрони були передані на Лиманський та Харківський напрямки.

До залишку коштів із одноденного заробітку сільської ради було додано гроші з БФ «Дрони Березівки», що надійшли від проведених у громаді благодійних ярмарків. Таким чином вдалося придбати п’яту «пташку», котру передали своєму земляку на Куп’янський напрямок.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy