Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Передаємо громадам нові реанімобілі, ремонтуємо місцеві дороги, вирішуємо проблеми із питною водою

Зе!Місцеві в боротьбі: Передаємо громадам нові реанімобілі, ремонтуємо місцеві дороги, вирішуємо проблеми із питною водою

Народні депутати від «Слуги Народу» ініціюють забезпечення медзакладів новим обладнанням та реанімобілями, сприяють виділенню фінансування на ремонт автошляхів, шукають можливості із забезпечення мешканців громад питною водою.

Кіровоградщина: Передаємо громадам нові реанімобілі

Новгородківська територіальна громада однією з перших на Кіровоградщині отримала від держави сучасний автомобіль екстреної медичної допомоги Renault.

За словами депутата облради від «Слуги Народу» Максима Собка, перед доставкою автівки персонал навчили користуватися оснащеним обладнання. Це дасть змогу якнайшвидше розпочати використання спецтранспорту за призначенням.

«Пацієнти зможуть ще більш оперативно отримувати медичну допомогу, а лікарі вчасно приїжджатимуть на виклики», — зазначив Максим Собко.

Новий автомобіль громада отримала завдяки скоординованим діям представників від «Слуги Народу»: очільника громади Олександра Сириці, секретаря селищної ради Олега Вєтрова та всіх депутатів, які підтримали цю ініціативу.

Нові реанімобілі оснащені дефібриляторами, кисневими апаратами, приладами для вимірювання глюкози в крові, електрокардіографами, оксиметрами та низкою іншої необхідної апаратури.

Громади, які підготувалися, найближчим часом також отримають нові реанімобілі.

Загалом Кіровоградщина має отримати 43 нові автомобілі екстреної медичної допомоги, загальна вартість яких – 70 млн грн.

Львівщина: Ремонтуємо місцеві дороги

Між селами Віднів і Сулимів на Жовківщині відремонтували дорогу.

Як зазначив депутат Львівської облради від «Слуги Народу» Юрій Холод, асфальтобетонне покриття проклали на ділянці дороги Жовква-Мокротин-Сулимів. Його протяжність – 1,6 км, а ремонтували за гроші Державного дорожнього фонду та за сприяння голови Львівської ОДА Максима Козицького.

Трохи раніше, за словами депутата, вже завершили ремонт на 2,4 км дороги між селами Гребінці та Віднів. Разом це – 4 км доброї дороги.

«Для мене Жовківщина – частина мого округу. Ремонт цієї дороги я обіцяв людям на відкритті амбулаторії торік, обіцянку виконав. Тому ми вдячні всім, хто долучився до ухвалення рішень і ремонту. Тепер важливо забезпечити гарний догляд за автошляхом», – зазначив Юрій Холод.

Житомирщина: Вирішуємо проблему із питною водою

Побудувати водогін для забезпечення мешканців сіл Заріччя та Острів Овруцької громади – таку мету поставив перед собою народний депутат від «Слуги Народу» Арсеній Пушкаренко. Реалізувати проєкт нардеп планує в межах державної програми «Питна вода».

Більше 1800 мешканців двох сіл щодня відчувають проблеми з водопостачанням. Через зміни клімату колодязі пересихають, а в інших вона – незадовільна.

«В умовах глобального потепління це дуже важлива проблема. Поряд проживає майже 1800 громадян в селі Заріччя. На жаль, там централізованого постачання немає. Це практично 36 вулиць та 4 провулки, а ще приєднається село Острів, де теж населення потерпає без якісного водопостачання», – розповів міський голова Овруча Іван Коруд.

Народний депутат Арсеній Пушкаренко під час візиту до Овруцької ОТГ зустрівся з громадою сіл та пообіцяв – жителі матимуть воду.

В межах програми «Питна вода» збудують водогін, який повністю задовольнить потреби мешканців сіл у водопостачанні. Вартість проєкту складає майже 20 млн грн. Спорудження планується розпочати з 2022 року.

«Забезпечення водою – це критичне питання. Я обіцяю, що водогін ми побудуємо і люди отримають якісну воду», – підкреслив Арсеній Пушкаренко.

Рівненщина: Забезпечуємо медзаклади новим обладнанням

Нове сучасне обладнання отримають медзаклади Рівного завдяки ініціативі народного депутата від «Слуги Народу» Олександра Ковальчука та рівненської команди партії.

Рівненська міська територіальна громада отримає з держбюджету 1,5 млн грн на придбання стаціонарної кольорової цифрової ультразвукової діагностичної системи для Рівненської обласної клінічної лікарні.

Рівненський обласний центр служби крові профінансують на 958 тис. грн. За ці кошти придбають центрифугу.

Також 2,3 млн грн виділять для придбання спектрального оптико-когерентного томографа в Центральну міську лікарню та апарата штучної вентиляції легень в Міську дитячу лікарню Рівного.

А за 256 тис. грн придбають апарат для гістологічної обробки тканин для обласного бюро судмедекспертизи.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy