Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Освітлюємо двори, споруджуємо спортивні об’єкти, ремонтуємо дороги

Зе!Місцеві в боротьбі: Освітлюємо двори, споруджуємо спортивні об’єкти, ремонтуємо дороги

Депутати від партії «Слуга Народу» працюють над освітленням у дворах, ініціюють будівництво спортивних об’єктів, працюють над ремонтом доріг та забезпечують громади комунальним транспортом.

Сумщина: Дбаємо про освітлення у дворах

З ініціативи депутата Сумської міськради від «Слуги Народу» Максима Зеленського встановили додаткове освітлення в одному з дворів спального мікрорайону обласного центру.

«Жителі тривалий час потерпали від темряви у дворі свого будинку. Найбільше непокоїлися за дітей, які поверталися зі школи надвечір. Звернення до депутатів-попередників результату не дали, – розповідає Максим Зеленський. – Радий, що вдалося допомогти».

50 тисяч гривень використали на встановлення додаткових споруд з LED-світильниками та зробили поточний ремонт електричних мереж вуличного освітлення у дворі по пр. М. Лушпи, 47.

Найближчим часом буде оновлене освітлення вздовж прибудинкової території за адресою: пр. М. Лушпи, 31. Депутат має на меті і в подальшому приділяти увагу вирішенню проблемних питань, що виникли у мешканців округу.

Запоріжжя: Споруджуємо спортивні об’єкти

Сучасний багатофункціональний майданчик звели в Запорізькому академічному ліцеї за сприяння народного депутата від партії «Слуга Народу» Сергія Штепи.

Місто підготувало за власний рахунок проєктно-кошторисну документацію на об’єкт. А через механізм державної субвенції на соціально-економічний розвиток регіонів на ремонтні роботи було виділено суму 2 млн 258 тис. грн.

В Академічному ліцеї є багато спортивних традицій. Наразі у закладі навчається понад 450 дітей, серед яких є чимало учасників та переможців спортивних змагань різних рівнів. Також у вільний час тут зможуть займатися і мешканці навколишніх будинків.

«Ставлю перед собою амбітне завдання – до кінця каденції певною мірою допомогти абсолютно всім школам 77 округу, а це ще декілька шкіл в Олександрівському районі та понад 10 в Шевченківському районі. Десь потрібні аналогічні спортивні майданчики, десь не вистачає комп’ютерних класів, десь необхідний ремонт харчоблоку чи актової зали. Роботи вистачить ще на багато років, але коли бачиш щирі посмішки дітей, то розумієш, що все не дарма», – коментує народний депутат від «Слуги Народу» Сергій Штепа.

Харківщина: Відновлюємо дорогу, що об’єднує 7 населених пунктів

У межах «Великого будівництва» на Харківщині відновили дорогу, яку називають під’їздом до селища Елітне. Цей автошлях місцевого значення  об’єднує 7 населених пунктів Вільхівської громади, де проживають загалом 10 тисяч мешканців.

Окрім того, дорога зв’язує громаду з обласним центром.

«Ця дорога поєднує Харків з центром нашої громади, із селом Вільхівка. Далі вона йде до села Сороківка, далі Сороківка-2, потім до Малої Рогані. По цій дорозі до Сороківки ходить шкільний автобус, автобус до Вільхівки, до Верхньої Роганки, до Сороківки-2. Фактично весь транспорт ходить по цій дорозі», – розповідає Вільхівський сільський голова від партії «Слуга Народу» Олександр Шмиголь.

Капітально дорогу не ремонтували з моменту її будівництва – майже 40 років. При цьому тут постійно їздить важковаговий транспорт, що возить пісок з кар’єру в Сороківці. Тож дорога була практично зруйнована.

У межах «Великого будівництва» тут відновили 13,5 км дорожнього покриття.

Замінили основу, уклали 2 шари асфальтобетону, укріпили обочини, замінили дорожні знаки, нанесли дорожню розмітку. У населених пунктах уздовж дороги зробили освітлення.

Ділянка дороги у селищі Вільхівка обладнана інтерактивним радаром для вимірювання швидкості, який робить дорогу безпечнішою.

Якість робіт на цій дорозі та на всіх інших об’єктах ремонту перевіряють і на етапі виконання, і після завершення. Гарантійний термін на основу покриття складає 10 років, на верхній шар покриття – 5 років.

Загалом цього року в межах програми «Велике будівництво» на Харківщині відновили 19 доріг місцевого значення.

«Завдяки програмі “Велике будівництво” ми нарешті відмовляємося від неефективного “латання” доріг. Уперше за роки незалежності автошляхи ремонтують повноцінно: суцільними ділянками, відновлюючи покриття з основою. Фактично – будуючи нову дорогу.

Такий підхід сьогодні до ремонту як доріг державного значення, так і місцевих, до яких раніше взагалі не доходили руки. А це – шкільні маршрути, під’їзди до лікарень та інших важливих об’єктів. Наша стратегія – повністю відновити дорожнє покриття всієї області», – підкреслює заступник голови фракції у Верховній Раді, очільник Харківської обласної організації партії «Слуга Народу» Павло Сушко.

Вінниччина: Забезпечуємо громади комунальним транспортом

Липовецька, Калинівська та Оратівська громади Вінницької області отримали сучасні сміттєвози.

Голова ОДА Сергій Борзов зазначив: «Це черговий крок для екологічного благополуччя Вінниччини. Адже ще рік тому послуга з вивезення твердих побутових відходів надавалась лише у 296 населених пунктах області – орієнтовно 20 %. Поступово, але вчимося прибирати за собою сміття».

Сучасну техніку придбали спільними зусиллями громад та обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Голова Вінницької РДА, депутат Вінницької облради від партії «Слуга Народу» Віталій Урдзік розповів, що у Липовецькій громаді збір відходів буде здійснювати місцеве комунальне підприємство у 38 населених пунктах громади, там мешкає понад 21 тис. жителів.

У Калинівський громаді збір побутових відходів від 46 тисяч осіб буде здійснено у 49 населених пунктах. У Калинівській громаді облаштовано 98 контейнерних майданчиків, на яких розміщено понад 270 контейнерів для роздільного збору відходів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy