Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Осучаснюємо школи, ремонтуємо дороги, відкриваємо нові амбулаторії

Зе!Місцеві в боротьбі: Осучаснюємо школи, ремонтуємо дороги, відкриваємо нові амбулаторії

Депутати від партії «Слуга Народу» дбають про модернізацію навчальних закладів, ініціюють ремонти доріг, відкривають нові медамбулаторії в селах, долучаються до акцій з озеленення.

Тернопільщина: Оновлюємо подвір’я школи

У школі смт Товсте почали укладати тротуарну плитку на подвір’ї школи. Таким чином ця територія стане зручніша й комфортніша.

Оновлення почалося завдяки клопотанню народного депутата, голови обласного осередку «Слуги Народу» Володимира Гевка.

«Цього року 1 млн 800 тис. грн скерував на ремонтні роботи з відновлення подвір’я та благоустрою території школи. Це подвір’я вже давно потребувало ремонту, покладений колись асфальт всюди поріс травою, а подекуди зовсім зник. Нові заїзди, доріжки, дитячі майданчики біля корпусу молодших класів — все це скоро з’явиться для наших дітей», — зазначив Володимир Гевко.

Вінниччина: Ремонтуємо дороги у Барській громаді

У Барській громаді триває відновлення чотирьох доріг.

Зокрема дорогу Любар – Хмільник – Лука-Барська – Нова Ушиця включили до програми «Велике будівництво». З держбюджету вже виділили кошти, і там тривають роботи.

Це сталося після звернення народної депутатки від «Слуги Народу» Ірини Борзової та влади Барської громади на прохання місцевих жителів.

«Це ремонт, якого люди чекали десятиліттями. Міська рада виділила кошти на виготовлення проєктно-кошторисної документації 260 тис. грн, загальна вартість ремонту становить 80 млн грн», – сказала Ірина Борзова.

Також триває ремонт 5,5 км комунальної дороги Бар – Шаргород – Нові Хоменки. Проєкт також є частиною програми «Велике будівництво».

Депутат Барської міськради від «Слуги Народу», заступник голови Жмеринської РДА Євгеній Дубовий розповів, що ця ділянка забезпечує транспортне сполучення між населеними пунктами Барського району.

«Вона спрямована до Войнашівської загальноосвітньої школи І-III ступенів. Вона сполучає державну дорогу Любар – Хмільник – Лука-Барська – Нова Ушиця та місцеву Станція Бар – Чернятин – Жмеринка», – розповів депутат.

Крім того, у Барі завершується капремонт двох місцевих доріг.

Йдеться про вул. Шевченка (від вул. Каштанова до вул. Арсенальна), яка була в суцільних ямах та вибоїнах.

Також проводиться капремонт дороги та тротуару частини площі Пам’яті на ділянці від перехрестя з вул. Святого Миколая до перехрестя з вул. Соборна.

Оновлення обох шляхів – за співфінансування місцевого та державного бюджетів.

Прикарпаття: Відкриваємо нову амбулаторію в Дубівцях

У Дубівецькій громаді відкрили сучасну амбулаторію, яка стане медичним осередком для майже 2 тис. жителів громади.

Будівництво амбулаторії нового типу розпочали у 2020 році. Фінансувався об’єкт з держбюджету (4, 5 млн грн) та місцевого бюджету (380,6 тис. грн).

У новій амбулаторії діють два кабінети лікаря, кабінет щеплення, процедурна, стерилізаційна, сестринська та господарські приміщення.

Також для закладу придбали службовий транспорт.

На відкриття завітав народний депутат від «Слуги Народу» Ігор Фріс. За його словами, пандемія COVID-19 наочно показала всі проблеми української медицини. Утім, криза через пандемію стала одночасно імпульсом для  серйозних змін у галузі. По всій країні масштабно і швидко будуються приймальні відділення лікарень в межах програми «Велике будівництво».

«Лікарні справді стали необхідними об’єктами для захисту життєдіяльності населення. Приємно, що ми відкриваємо їх новітніми, сучасними, які справді рятуватимуть життя», – зазначив нардеп.

Харківщина: Висаджуємо ліси у Зміївській громаді

Зміївська громада долучилася до програми «Зелена країна». На території Задінецького лісництва Зміївського держлісгоспу створили нові площі зелених насаджень.

«На підготовленій ділянці у 0,8 га, де були проведені суцільні санітарні рубки, висадили 4 тис. саджанців сосни звичайної та модрини. Висадка нових лісів – це світовий тренд», – зазначив голова міста Зміїв, представник «Слуги Народу» Павло Голодніков

Усього за час осінньої акції Зміївський держлісгосп висадить майже 35 тис. лісових культур.

У межах програми «Зелена країна» за 3 роки по всій державі планується висадити 1 млрд нових дерев, за 10 років – збільшити площу лісів на 1 млн га.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy