Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Оснащуємо місцеві лікарні, відновлюємо критичну інфраструктуру, відкриваємо нові туристичні маршрути

Зе!Місцеві в боротьбі: Оснащуємо місцеві лікарні, відновлюємо критичну інфраструктуру, відкриваємо нові туристичні маршрути

Депутати від «Слуги Народу» працюють над тим, аби в лікарнях міст і сіл з’явилося сучасне обладнання, ініціюють виділення коштів на важливі інфраструктурні об’єкти та відкривають нові туристичні маршрути.

Одещина: Оснащуємо місцеві лікарні

Новий сучасний апарат ШВЛ з’явився в КНП «Овідіопольська лікарня». Обладнання передали до медичного закладу депутати від «Слуги Народу». Лікарня мала декілька ШВЛів, але новий – найсучасніший серед усіх.

Апарати старого покоління з часом можуть шкодити легеням, а новий – повністю адаптується під пацієнта будь-якого віку та дає можливість вентилювати легені два-три тижні без ушкоджень. Його ціна – приблизно мільйон гривень.

«Цим апаратом ми умовно закриваємо низку закупівель, що здійснювалися за кошти соціально-економічного розвитку 2020 року, які я залучив в округ. Нагадаю, що КНП «Овідіопольська лікарня» вже отримала УЗД, портативний рентген, шість моніторів пацієнта, п’ять портативних медичних аспіраторів, чотири шприцевих насоси нового покоління», – розповів народний депутат України Сергій Колебошин.

За його словами, у роботі – закупівля сучасного рентгену. Це досить дороге придбання, але, окрім самого апарату, потрібно відповідним чином обладнати кабінет. З цим допоможе депутат обласної ради Валерій Ославський.

Полтавщина: Відкриваємо нові туристичні маршрути

Із Полтави до Опішні – на Полтавщині з’явився перший в Україні маркований туристичний маршрут Greenways за напрямом «м. Полтава – смт Опішня».

11 травня відбулася офіційна презентація туристичного маршруту в рамках всеукраїнського проєкту Greenways, котрий з’явився завдяки ініціативі народного депутата від Полтавщини, голови підкомітету з питань туризму та курортів Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики Дмитра Нальотова.

За словами політика, робота над маршрутом тривала понад пів року. Загальна довжина складає 85 км. Із них 56 км – це основна лінія маршруту в три радіальні з’їзди у Великих Будищах, Диканьці, Чернечому Яру на вихід до траси.

«Радію, що ми нарешті презентували проєкт. Він справді унікальний для Полтавщини. Цей маршрут став одним із елементів туристичної інфраструктури області. Він не тільки про туризм, з його допомогою можна покращити інфраструктуру, зацікавити інвесторів та збільшити надходження до місцевих бюджетів», – зазначив Дмитро Нальотов.

Хмельниччина: Відновлюємо критичну інфраструктуру

Завершення будівництва у Віньківцях на Хмельниччині очисних споруд відбудеться за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Модернізація застарілих і будівництво нових каналізаційно-очисних споруд, які часто-густо забруднюють неочищеними господарськими та зливовими стоками навколишнє середовище, є однією з найактуальніших інфраструктурних і екологічних проблем області. Особливо гостро це відчувають у селищі Віньківці, де будівництво нових очисних споруд триває вже кілька років.

«Якщо далі зволікати, то виникне екологічна катастрофа регіонального значення, наслідки якої будуть незворотними для навколишнього середовища Хмельниччини. Адже роками жителі навколишніх сіл зверталися з приводу забруднення річки Калюс та прилеглих до неї територій до представників влади всіх рівнів. Нарешті восени 2020 року ми звернулись до Сергія Мандзія, голови обласного осередку партії «Слуга Народу», народного депутата України з проханням посприяти місцевій громаді щодо включення цього об’єкту до програм фінансування з державного бюджету», – розповів голова Віньковецької ОТГ Володимир Лужняк.

І вже на початку цього року Мінрегіон передбачив для Хмельниччини фінансування з Державного фонду регіонального розвитку в сумі трохи більше 180 мільйонів гривень. З цієї суми 22,3 млн гривень виділено на завершення будівництва у Віньківцях очисних споруд каналізації потужністю 500 м. куб./добу.

Житомирщина: Робимо послуги доступнішими

Новий центр надання адміністративних послуг запрацював у Ружинській громаді на Житомирщині. У відкритті взяв участь народний депутат від партії «Слуга Народу» Богдан Кицак.

«Кожен, хто дотичний до реалізації проєкту, робив усе можливе для того, щоб мешканці Ружинської громади могли отримати будь-яку державну послугу швидко та зручно», – сказав нардеп.

У новому ЦНАПі кожен житель може скористатися будь-якою зі 153 адміністративних послуг.

 «Чудовий приклад того, що децентралізація є найуспішнішою реформою за часи незалежної України. Вітаю голову громади Людмилу Біляк з відкриттям нового та зручного простору. Завдяки співпраці представників місцевої та державної влади вдається відкривати такі центри, які спрямовані на те, щоб наблизити державу до людини», – підсумував Богдан Кицак.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy