Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Оснащуємо медзаклади, відкриваємо перинатальні центри, ремонтуємо дороги

Зе!Місцеві в боротьбі: Оснащуємо медзаклади, відкриваємо перинатальні центри, ремонтуємо дороги

Депутати від партії «Слуга Народу» допомагають забезпечувати медичні заклади сучасним обладнанням, долучаються до відкриття перинатальних центрів, ініціюють спорудження нових спортивних локацій та ремонт доріг.

Запоріжжя: Оснащуємо медичні заклади

Завдяки активній роботі депутата від «Слуги Народу» Запорізької обласної ради Віктора Дудки у 2021 році медична галузь Михайлівської громади отримала в цілому майже 4 млн грн на придбання обладнання, засобів індивідуального захисту, виготовлення проєктно-кошторисної документації, проведення ремонтних робіт амбулаторій сімейної медицини та інше.

Нещодавно Михайлівська багатопрофільна лікарня отримала багатофункціональні ліжка – близько 500 тис. грн на їхню закупівлю виділили з обласного бюджету за сприяння Віктора Дудки. 

У ліжок можна регулювати висоту від підлоги та окремі секції, змінюючи положення пацієнта. Вони оснащенні колесами, боковими огородженнями з обох боків та витримують навантаження до 260 кг. Десять ліжок придбали для терапевтичного відділення та 8 – для відділення інтенсивної терапії.

Колектив Михайлівської багатопрофільної лікарні дякує депутатові за небайдужість до медицини громади: «Маленькими кроками наша лікарня оновлюється та збагачується новим обладнанням для якіснішого і комфортнішого лікування пацієнтів!».

Полтавщина: Відкриваємо перинатальний центр 

У Полтаві на базі Міського клінічного пологового будинку після оновлення відкрили відділення постнатальної реабілітації та ІІ етапу виходжування новонароджених. У відділенні лікарі забезпечуватимуть повний цикл надання медичної допомоги при пологах та у складних неонатальних випадках (при тяжкій патології чи екстремально низькій вазі дитини).

Реорганізаційні зміни в медзакладі провели на вимогу Національної служби здоров’я України. Протягом 2020 – 2021 рр. коштом Полтавської ТГ провели капітальний ремонт відділення на загальну суму 16,4 млн грн. Додатково пологовому будинку виділили кошти з місцевого бюджету у сумі 2,6 млн грн для закупівлі обладнання: інкубаторів для новонароджених, дитячих ліжок із підігрівом, дорослих функціональних ліжок, медичних меблів, моніторів пацієнтів та іншого медичного обладнання. 

«Це великий крок вперед у розвитку акушерства і меддопомоги у складних неонатальних випадках. Якщо раніше новонароджених було складно і небезпечно транспортувати, бо порушувався температурний режим, інші показники, то наразі така функція технічно можлива і, що найважливіше, – безпечна», – зазначив під час відкриття відділення  перший заступник голови Полтавської облради, депутат від «Слуги Народу» Олександр Лемешко.

Загалом у 2019 – 2021 роках для оснащення пологового будинку медобладнанням за сприяння Полтавської міської ради та депутатського корпусу було виділено та освоєно 31,2 млн грн. 

Донеччина: Створюємо спортивні локації у Маріуполі

У Центральному районі Маріуполя з’явився ще один «активний парк». Сучасну та зручну у користуванні спортивну локацію збудували в межах програми «Здорова Україна». 

Участь у відкритті «активного парку» взяв голова фракції «Слуга Народу» у Маріупольській міській раді Олександр Халявінський.

Як розповів депутат, парк оснащений сучасними тренажерами та QR-кодами, за допомогою яких будь-який відвідувач зможе обрати собі персонального зіркового тренера та провести тренування будь-якого рівня складності.

«Активні парки» вже стали великою частиною спортивної інфраструктури Маріуполя. Лише у центральному районі міста є понад 10 таких майданчиків, а загалом у Маріуполі їх 33. Обирайте спорт, друзі! А ми будемо й надалі працювати для розвитку нашого міста!» – додав Олександр Халявінський.

Закарпаття: Облаштовуємо автошляхи 

На ділянці Т-07-12 Перечин – Свалява влаштували бар’єрне огородження. Роботи на автодорозі Т-07-12 тривають у межах програми «Велике будівництво».

За словами голови Закарпатської обласної організації партії «Слуга Народу» Миколи Тищенка, бар’єрні огородження – важливий елемент, що допомагає зберегти життя людей під час дорожньо-транспортних пригод. 

«Разом з нашою командою у Закарпатській області ми сприяємо не тільки будівництву якісних європейських доріг, а й безпеці громадян на автошляхах. Бар’єрні огородження, що встановлюють на різних ділянках дороги, запобігають виїзду автомобіля за межі дорожнього полотна, а також гасять енергію удару при зіткненні автівки. Також вони служать розподільниками трас на смуги, і тим самим запобігають лобовому зіткненню авто, що рухаються назустріч. Для Закарпаття такі конструкції є вкрай необхідними, адже область розташована в гірській місцевості, і тут багато серпантинів та небезпечних ділянок автошляхів», – зауважив Микола Тищенко.

Зазначимо, що протягом 2021 р. на маршруті Т-07-12 Перечин – Свалява повністю відновили 5 мостів (від с. Свалявка до с. Яківське). На автошляху є ще кілька мостів, роботи на яких триватимуть і цього року.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy