Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Оснащуємо медичні заклади, відновлюємо дороги, реставруємо історичні пам’ятки

Зе!Місцеві в боротьбі: Оснащуємо медичні заклади, відновлюємо дороги, реставруємо історичні пам’ятки

Депутати від партії «Слуга Народу» працюють над забезпеченням медзакладів обладнанням, ініціюють відновлення автодоріг, докладають зусиль для реставрації історичних пам’яток та дбають про безпеку в громадах.

Запоріжжя: Оснащуємо лікарню в Приморську

За сприяння депутатки Запорізької облради від «Слуги Народу» Світлани Македонської на підтримку охорони здоров’я Приморської громади минулого року було залучено 1,22 млн грн.

Зокрема 380 тис. грн направляли у Приморську районну лікарню на придбання медобладнання для клінічної лабораторії, а 840 тис. грн – на придбання ендоскопічного та лапароскопічного обладнання.

Це дозволить виконувати повний спектр надсучасних ендоскопічних втручань, відкриє нові можливості лапароскопічної хірургії та зробить можливим хірургічне втручання за допомогою спеціалізованого інструментарію.

 «Малоінвазивні втручання давно вже не «міф», а повсякденні процедури. Не менш важливо, що розширені можливості діагностичної лапароскопії, коли клінічна картина захворювання не зрозуміла, а правильний діагноз не може бути встановлений іншими методами», – зазначила Світлана Македонська.

Полтавщина: Відновлюємо автошлях від Лохвиці до Миргорода

Депутати від фракції «Слуга Народу» у Лохвицькій міськраді, зокрема голова фракції Григорій Шамрицький разом із колегами Юрієм Усом, Оксаною Костюк та Олександром Петренком, наполягають на включенні у план будівництва на 2022 рік проблемної дороги з Лохвиці до Миргорода.

«Дорога вже 10 років у жахливому стані, ями сягають місцями до пів метра. Місцеві з Лохвиці раніше рідко користувалися дорогою, проте потреба у ній зросла після приєднання Лохвицької та Сенчанської громад до Миргородського району з центром у Миргороді. Наразі, щоб доїхати до райцентру, люди змушені добиратися об’їздом через Чорнухи, Лубни і далі до Миргорода. Відстань часом досягає 130-140 км», – розповів Григорій Шамрицький.

Нагадаємо, що у жовтні 2021 року біля сіл Сенча та Вирішальне місцеві перекривали дорогу у двох місцях на в’їзді, щоб привернути увагу до стану дороги.

«За можливості плануємо залучити фінансування із бюджетів всіх рівнів, зокрема двох громад, обласного і державного», – резюмують депутати Лохвицької ради.

Черкащина: Працюємо над реставрацією історичної пам’ятки 

Триває підготовка до реставрації одного із туристичних магнітів Черкащини – замку Шувалова.

Проєкт включений до Програми соціально-економічного розвитку Черкаської області. Його орієнтовний кошторис складає 100 млн грн.

На сьогодні у розробці проєкт фундаменту, тераси, цоколя, балконів. По тому відбудуться проєктні роботи щодо екстер’єру та інтер’єру споруди.

Нагадаємо, у лютому 2021-го року зусиллями депутата Черкаської обласної ради від «Слуги Народу» Ігоря Новицького палац Шувалова був включений до стратегії розвитку Черкащини на майбутні 3 роки. А вже у липні депутат презентував обранцям Тальнівської міської ради ескізний проєкт парку, кошторис реставраційних робіт замку та прилеглої до нього території. Паралельно тривала робота щодо виготовлення документації.

Восени за роботу узялися відомі реставратори з Одеси Анатолій Ізотов та Дмитро Андрєєв. Відтоді замок Шувалова ще на кілька кроків наблизився до відновлення.

«Як почали, земля була неоформлена, документів не було, замок в аварійному стані, низка заборон, треба було багато часу і документів, щоб погодити проєктування і подальші роботи. Ми ще все не доробили, але впевнено рухаємось, так швидко, як можемо. Не минає і тижня, щоб я не працював над цим проєктом», – зазначив Ігор Новицький.

Волинь: Дбаємо про безпеку в громадах

У селі Хотешів Камінь-Каширського району формують військову частину територіальної оборони. У приміщенні вже облаштували всі необхідні комунікації: опалення, світло, водопостачання, засоби зв’язку. З роботами ознайомилась керівниця фракції «Слуга Народу» у Камінь-Каширській районній раді, голова РДА Ольга Ващук. З командиром військової частини А7060 Романом Остапчуком обговорила виконання запланованих заходів і розв’язання проблемних питань.

«Система територіальної оборони сьогодні перейшла на якісно новий рівень управління з чітко визначеними структурою, фінансуванням, цілями та завданнями. Тому наша спільна мета – забезпечити потужний резерв сил тероборони. Кістяк уже сформований: визначене оптимальне місце дислокації батальйону, призначене його професійне командування, триває кадровий процес», – розповіла Ольга Ващук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy