Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Оснащуємо ліцеї, відкриваємо амбулаторії, впорядковуємо парки

Зе!Місцеві в боротьбі: Оснащуємо ліцеї, відкриваємо амбулаторії, впорядковуємо парки

Депутати від партії «Слуга Народу» допомагають із закупівлею техніки для навчальних закладів, ініціюють ремонти і будівництво нових амбулаторій, долучаються до акцій із впорядкування відпочинкових зон.

Запоріжжя: Оснащуємо спортивний ліцей

Депутати Запорізької облради від «Слуги Народу» Оксана Бугайчук та Дмитро Чувашкін виділили  з депутатського фонду 140 тис. грн на технічне оснащення обласного спортивного ліцею. Кошти пішли на закупівлю принтера, проєктора, ноутбука та інтерактивної дошки для середніх класів, а також комплектів кімоно для майбутніх та дійсних чемпіонів Запорізької області.

Також розпорядженням голови Запорізької обласної ради, депутатки облради від «Слуги Народу» Олени Жук директорку ліцею Ларису Білову нагородили грамотою облради за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

«Школа, яка виховує майбутніх спортсменів, потребує більших можливостей, і наша ціль – докласти всіх зусиль, щоб надати їх. Цьогоріч у Запоріжжі вже вшановували олімпійських переможців. Тішить, що ми допомагаємо їм досягати цих успіхів!» – прокоментувала Оксана Бугайчук.

Житомирщина: Відкриваємо нову амбулаторію

В Оліївській громаді відкрили нову сучасну амбулаторію. Це вже 21 сучасна сільська амбулаторія, збудована в межах «Великого будівництва» на Житомирщині. За сприяння команди партії «Слуга Народу» до кінця року планується завершити ще 3.

Нова амбулаторія в Оліївці – яскравий приклад співпраці держави, області та громади. Загальна вартість склала майже 9 мільйонів гривень, із них понад 10% – внесок громади.

Понад 3 тисячі мешканців Оліївської громади та прилеглих сіл раніше за елементарними аналізами їздили до Житомира та інших населених пунктів. Відтепер якісні медичні послуги – «під рукою». Особливо актуально та надважливо це під час пандемії.

Замість старої будівлі 1960-х років відтепер у розпорядженні лікарів та пацієнтів гарне та сучасне приміщення, обладнане усім необхідним для надання якісної медичної допомоги.

Передбачені й 2 квартири для лікарів. В амбулаторії все збудовано відповідно до існуючих вимог інклюзивності та безбар’єрності.

Також для своєчасного обслуговування пацієнтів придбано новий «Renault Duster» вартістю майже півмільйона гривень.

«Дуже важливо забезпечити доступність мешканців сільських населених пунктів до кваліфікованої медичної допомоги і комфортних умов обслуговування. Разом із тим, бажаю всім міцного здоров’я, а до амбулаторії звертатися лише «для профілактики»: виміряти тиск, зробити кардіограму чи щеплення», – зазначив народний депутат України від «Слуги Народу» Сергій Кузьміних.

Кіровоградщина: Підтримуємо медичні заклади

Депутати Кіровоградської обласної ради підтримали запит депутата від фракції «Слуга Народу» Юрія Дрозда про залучення додаткових 3 мільйонів гривень з обласного бюджету у 2022 році для завершення капітального ремонту Злинської амбулаторії Новоукраїнського району.  У документі також передбачено 2,3 мільйона гривень з обласного бюджету на придбання медичного обладнання для цієї амбулаторії.

Ще в травні 2019 року ремонтні роботи були призупинені через брак коштів. Загальна вартість робіт становить 6 мільйонів 407 тисяч гривень.

«Дякую колегам депутатам за підтримку мого запиту щодо фінансування капітального ремонту будівлі Злинської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини. Видатки на проведення ремонту, на умовах співфінансування від громади, буде враховано при формуванні обласного бюджету на 2022 рік і включено до програми соціального та економічного розвитку Кіровоградської області на наступний рік. Окрім капітального ремонту, сімейні лікарі громади потребують і забезпечення сучасним медичним обладнанням – аналізатором крові, кардіографом, телемедичним устаткуванням. І ці питання ми також плануємо вирішити цього року», – зазначив Юрій Дрозд.

Черкащина: Впорядковуємо відпочинкові зони

З ініціативи Черкаської райради у парку князя Воронцова Мошнівської громади відбулася толока. Участь у ній узяли депутати Черкаської районної ради від «Слуги Народу», а також долучилися представники комунальних підприємств району і Держлісгоспу.

Спільними зусиллями учасники екоакції розчистили та упорядкували місце, де колись стояла бесідка «Ротонда», і територію біля Софіївського стовпа, що є місцевою туристичною принадою.

«Цей парк – одне з улюблених місць туристів. І тут у майбутньому Держлісгосп планує облаштувати рекреаційні зони. Так що дякую всім небайдужим. Разом ми зробили маленьку добру справу – впорядкували чудові пам’ятні місця!» – прокоментував голова Черкаської районної ради від «Слуги Народу» Олександр Василенко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy