Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Оновлюємо центри реабілітації, гімназії та будуємо спортивні майданчики

Зе!Місцеві в боротьбі: Оновлюємо центри реабілітації, гімназії та  будуємо спортивні майданчики

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють ремонти у спеціалізованих закладах для дітей, працюють над реконструкцією шкіл та ремонтом доріг, відкривають нові спортивні майданчики у громадах.

Черкащина: Оновлюємо центр реабілітації

У Тальному за ініціативи депутата Черкаської обласної ради від фракції «Слуга Народу» Ігоря Новицького розпочали ремонт Центру реабілітації дітей та осіб з інвалідністю.

Керівництво закладу звернулось до депутата із проханням про ремонт проблемної покрівлі відділення центру. У результаті було ухвалено рішення про виділення коштів з міського бюджету для виправлення ситуації.

«До мене звернулася керівниця закладу з листом допомогти вирішити цю проблему. Побачене вражало: мокрі стіни взялися пліснявою, дах протікав. Тому ми профінансували проєкт, а тепер і виділили кошти з бюджету ОТГ на ремонт. Я став ініціатором проєкту, розповів про проблему на сесії, до мене дослухались інші фракції і одноголосно проголосували за підтримку рішення», – розповів Ігор Новицький.

Майже одразу вдалося знайти необхідне обладнання, матеріали та робітників, які вже зараз проводять реконструкцію 420-ти квадратних метрів покрівлі.

Як зазначив Ігор Новицький, необхідність існування цього закладу очевидна, адже тут допомагають вихованцям долати труднощі розвитку, набувати побутових та соціальних навичок, повністю або частково інтегруватись у соціальне життя.

Вінниччина: Облаштовуємо мультифункціональний майданчик

Народна депутатка України, голова Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Ірина Борзова залучила кошти для створення спортивного майданчика на території Чернятинської школи Северинівської громади.

«1,5 млн гривень я залучила як народна депутатка з державного бюджету за програмою соціально-економічного розвитку, щоб допомогти громаді створити умови для занять спортом і проведення якісного дозвілля дітей.

Діти повинні мати комфортні умови незалежно від того, живуть вони у місті чи в селі», – сказала вона.

Голова Северинівської громади, представник «Слуги Народу» Василь Малярчук розповів, що Чернятин – це велике село з населенням понад 3 тисячі мешканців.

«У Чернятині немає сучасного, з якісним покриттям спортивного поля, де б діти могли займатись різними видами спорту. Дякую Ірині Наумівні, яка підтримала нашу громаду. Тепер за її сприяння у мешканців села з’явиться дуже потрібний мультифункціональний майданчик», – сказав Василь Малярчук.

Він додав, що школа, де буде створено мультифункціональний майданчик, визначена як опорна, й там навчається близько 200 дітей. Поряд зі школою ще знаходиться коледж.

Полтавщина: Ремонтуємо дороги

У мікрорайоні Огнівка міста Полтави почали оновлювати дорожнє покриття по вулиці Станіславського.

Депутат Полтавської міської ради від «Слуги Народу» Сергій Марюхненко  звернувся під час сесії до міської влади з питанням капітального ремонту доріг у мікрорайоні Огнівка. Наразі ситуація зрушила з місця – відбувся офіційний тендер, у серпні після підписання договору з підрядником стартували ремонтні роботи.

«Капітальний ремонт вулиці Станіславського включає нове асфальтне покриття, влаштування бордюрів та системи зливової каналізації, облаштування пішохідної зони на перехресті вулиць Станіславського та Колективної. Крім цього, оновлюють покриття й біля школи-інтернату по вул. Станіславського», – розповів Сергій Марюхненко.

На вулиці Симона Петлюри у місті триває заміна аварійного колектора, після чого розв‘язку перехрестя буде завершено. На наступний рік депутат ініціюватиме ремонт вулиці Колективної та асфальтування бульвару Щепотьєва.

Житомирщина: Реконструюємо 100-річну гімназію

У межах програми «Велике будівництво» в Олевській громаді за півтора року вдалось добудувати гімназію, що останні 30 років знаходилась у стані «реконструкції» і вже стала довгобудом.

«На момент приходу нашого уряду, в 2019 році, у Державному фонді регіонального розвитку було майже 900 недобудов – гімназії, школи, дитсадочки, спортивні об’єкти, лікарні. Це свідчить про те, який безлад відбувався в Україні ці 30 років, як кралися гроші, як робилися «реконструкції» – тільки з року в рік оновлювалися проєкти та збільшувалися кошторисні документації, виділялися кошти, але нічого не добудовувалося. І цього року ми завершуємо і вводимо в експлуатацію всі ці об’єкти, які отримали в спадок», – прокоментував народний депутат від «Слуги Народу» Арсеній Пушкаренко.

Нова гімназія буде зі світлими аудиторіями, з сучасним обладнанням, новими спортзалами, вбиральнями, з сучасним харчоблоком.

«Понад 20 років я працюю в цій гімназії, останні 10 – директором. Багато поколінь дітей і батьків майже 30 років чекали на закінчення будівництва. І лише завдяки команді «Слуга Народу» ми маємо оновлений заклад. І те, що це сталося саме на 100-річчя, вважаю знаковою подією», – висловив слова вдячності директор Олевської гімназії Євгеній Рябой.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy