Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Оновлюємо школи, започатковуємо медичні проєкти, ремонтуємо харчоблоки

Зе!Місцеві в боротьбі: Оновлюємо школи, започатковуємо медичні проєкти, ремонтуємо харчоблоки

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють оновлення опорних шкіл у громадах, започатковують проєкти з медичних обстежень у селах, працюють над ремонтами систем освітлення та модернізацією харчоблоків у соціальних закладах

Прикарпаття: Оновлюємо опорну школу на Верховинщині

У Білоберізькій громаді відкрили оновлену опорну школу. Проєкт реалізовано в межах державної програми «Спроможна школа для кращих результатів».

Нині школа має доступ до сучасних інформаційних технологій, тут капітально відремонтовано усі учнівські класи, спортивний зал, коридори та харчоблок. Всім необхідним навчальним приладдям забезпечили кабінети хімії, біології, математики, фізики та географії.

Для оновлення навчального закладу було виділено 5,6 мільйонів гривень державного фінансування.

Також за поданням народного депутата України від «Слуги Народу» Володимира Тимофійчука вдалося залучити 412 тис. грн з фонду соціально-економічного розвитку на придбання котла та комплектуючих для опалення Гринявського ліцею (з дошкільним відділенням) Білоберізької сільської ради.

«Завдяки злагодженій, наполегливій роботі дирекції та педагогічного колективу, технічного персоналу ліцею в тісній співпраці з керівництвом Білоберізької сільської ради, з районною та обласною державними адміністраціями, депутатами Верховної Ради України, – досягнули поставленої мети. На цьому ми не збираємось зупинятись, адже діти – це майбутнє нашої держави», – зазначив народний депутат України від «Слуги Народу» Володимир Тимофійчук.

Житомирщина: Започатковуємо проєкт медичних обстежень у селах

Пройти безкоштовне якісне медобстеження безпосередньо за місцем проживання можуть мешканці навіть найвіддаленіших населених пунктів Коростенського району. А все завдяки проєкту «Доступна медицина у село».

Це ініціатива голови Коростенської районної ради від партії «Слуга Народу» Юлії Гаєвської. Підтримує цей проєкт КНП «Обласний міжрайонний діагностичний центр».

«У нашому районі є чимало населених пунктів, розташованих на значній відстані від лікарні. Одне з наших завдань – забезпечити кожного мешканця якісною медичною допомогою. У межах проєкту до однієї з громад виїжджає бригада із 12 спеціалістів. За направленням сімейного лікаря є можливість отримати безкоштовні консультації таких фахівців як кардіолог, офтальмолог, гастроентеролог, невролог, ендокринолог», – розповіла Юлія Гаєвська.

Також можна пройти ендоскопічне обстеження, ультразвукову діагностику внутрішніх органів, зробити електрокардіограму й усі лабораторні аналізи, в тому числі ПЛР-тестування. Віднедавна у жінок з’явилася можливість пройти обстеження молочних залоз на спеціальному обладнанні.

Лише за один виїзд медиків проводиться близько 300 медобстежень.

Проєкт триватиме й надалі. Від початку року лікарі вже побували у трьох громадах району: Олевській, Малинській та Ушомирській.

Донеччина: Дбаємо про освітлення у дворах

Депутатка Краматорської міської ради від політичної партії «Слуга Народу» Аліна Коваленко ініціювала ремонт систем внутрішньоквартального освітлення на своєму виборчому окрузі.

«До мене звернулись місцеві жителі з проханням допомогти у проведені ремонту освітлення у подвір’ях багатоквартирних будинків. За результатами розгляду колективного звернення мешканців округу, комунальним підприємством «Міськсвітло» за кошти міського бюджету виконано поточний ремонт внутрішньоквартального освітлення біля буд. 50 по вул. Ювілейна. Тепер район музичної школи, дитячого садочка №72 та ліцею №35 зі сторони вул. Ювілейна – освітлені», – розповіла депутатка.

Минулого року завдяки зусиллям Аліни Коваленко було виконано ремонт дорожнього покриття у подвір’ях виборчого округу.

Сумщина: Ремонтуємо харчоблок в обласному центрі реабілітації

У Сумському обласному центрі комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю відтепер працює свій харчоблок.

Здійснити давню мрію закладу допомогла народна депутатка України від «Слуги Народу» Тетяна Скрипка. Раніше, аби нагодувати 80 дітей, центр возив їжу із заміської бази, що за 25 кілометрів від Сум. Так тривало понад двадцять років.

За сприяння нардепки від «Слуги Народу» Тетяни Скрипки на реконструкцію виділено майже 3 млн грн із коштів на соціально-економічний розвиток територій. Приміщення їдальні має сучасний дизайн, його облаштовано зручними меблями для комфортного перебування дітей та їхніх законних представників.

«Програма першої леді Олени Зеленської, яку я втілюю в життя на Сумщині, спрямована на покращення якості харчування дітей. Це модернізовані за системою НАССР харчоблоки, смачне й корисне дитяче меню. Тут важлива системна робота: спочатку будівництво, реконструкція, ремонт харчоблоків, потім – оснащення їх сучасною технікою та обладнанням. В Україні не має лишитися жодного центру реабілітації, школи, садочка, де відсутній сучасний харчоблок, а заклади, де навчаються або лікуються діти з інвалідністю, – поза чергою», – наголосила Тетяна Скрипка.

Центр надає послуги дітям із ДЦП, затримкою та порушенням психічного розвитку, аутичним спектром, синдромом Дауна, спинно-м’язовою атрофією та порушенням фізичного розвитку.
Щороку послугами центру користуються понад 700 дітей із вадами здоров’я.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy