Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Оновлюємо приймальні відділення, ремонтуємо харчоблоки в школах, відкриваємо комп’ютерні класи

Зе!Місцеві в боротьбі: Оновлюємо приймальні відділення, ремонтуємо харчоблоки в школах, відкриваємо комп’ютерні класи

Депутати від партії «Слуга Народу» працюють над модернізацією відділень екстреної медичної допомоги, ініціюють ремонти в школах та відкриття комп’ютерних класів у невеликих містах.

Луганщина: Оновлюємо приймальні відділення опорних лікарень

У межах програми «Велике будівництво» в Луганській області завершили ремонтно-будівельні роботи у приймальних відділеннях п’ятьох опорних лікарень: Старобільської, Біловодської, Сватівської, Лисичанської та Рубіжанської. Загальний обсяг фінансування з держбюджету склав 40 млн грн.

Придбали 5 комп’ютерних томографічних систем, 2 рентгенографічні апарати, 3 апарати УЗД. Очікується централізоване постачання через МОЗ України стаціонарної рентгенівської ангіографічної системи для Лисичанської лікарні та систем ендоскопічних досліджень.

«У лікарнях створили умови для надання невідкладної медичної допомоги з перших хвилин надходження пацієнта. В одному місці сконцентровано всі необхідні сучасні, діагностичні та лікувальні потужності», — зазначила лікарка Старобільської багатопрофільної лікарні та депутатка Біловодської селищної ради від партії «Слуга Народу» Олена Літвіщенко.

Роман Чередниченко, голова фракції «Слуга Народу» Біловодської селищної ради та директор Старобільської багатопрофільної лікарні розповів, що до початку ремонтно-будівельних робіт у приймальних відділеннях не було такого обладнання та можливостей, як зараз.

«Здійснили повну реконструкцію перших поверхів головних корпусів лікарень. Відтепер там є оснащені сучасним обладнанням кімнати для прийому пацієнтів та проведення діагностики, палати інтенсивної терапії, маніпуляційні кабінети. Також облаштовані службові приміщення для персоналу і пацієнтів, у тому числі для людей з інвалідністю», — розповідає голова фракції «Слуга Народу» Сватівської райради від політичної партії «Слуга Народу», яка є керівником Сватівської багатопрофільної лікарні.

Як додає голова фракції «Слуга Народу» Сєвєродонецької районної ради та гендиректор Сєвєродонецької міської лікарні Роман Водяник, відтепер людям для проходження томографії не потрібно їхати в інші області, тому що якісна діагностика буде проводитися у місцевих лікарнях. А це вкрай необхідно для виявлення хвороб на ранній стадії. 

Житомирщина: Відкриваємо комп’ютерний клас у Бердичеві

У Центрі позашкільної освіти ім. О. Разумкова у Бердичеві відкрито клас комп’ютерного програмування. Це відбулось за сприяння народного депутата України від партії «Слуга Народу» Богдана Кицака.

Оновлений кабінет інформатики та програмування – це інноваційне освітнє середовище, сучасна техніка та обладнання, просторе і комфортне приміщення, можливість для всебічного розвитку молоді.

«Пишаюсь тим, що у нас ще один реалізований проєкт – сучасний клас для комп’ютерного програмування! Впевнений, наші діти заслуговують на найкращі умови для розвитку та навчання», – зазначив секретар Бердичівської міської ради від «Слуги Народу» Богдан Коляда.

Полтавщина: Ініціюємо ремонти у школах

Забезпечити ремонт у школах Полтави, зокрема привести до ладу вбиральні, – з такою вимогою до міського голови звернулася фракція «Слуга Народу» у Полтавській міській раді.

Зокрема, депутатка міськради від фракції Катерина Бабіч ініціювала перевірку, в ході якої стало відомо, що в 11-ти школах Полтави вбиральні потребують капітального ремонту, а у 12-ти в туалетах немає навіть дверей.

«Ця тема актуальна і для дітей, і для батьків. Справа в тому, що у міській раді запевнили, що з туалетами все гаразд, але насправді стан деяких жахливий і відверто ганьбить галузь освіти і депутатський корпус, який відзвітував про виконану роботу», — розповіла Катерина Бабіч.

Тож фракція звернулася з відповідною вимогою до міського голови, адже з бюджету були виділені кошти на ремонт полтавських шкіл.

Вінниччина: Ремонтуємо їдальню в Літинському ліцеї

В опорній школі-ліцеї №2 у Літині до кінця грудня 2021 року відремонтують шкільну їдальню та встановлять нове обладнання для харчоблоку. На реконструкцію з державного бюджету залучено понад 4 млн гривень за програмою «Спроможна школа для кращих результатів».

Працівники їдальні і зараз готують для дітей деякі страви за рецептами Євгена Клопотенка, але обладнання в їдальні застаріле і вони не можуть урізноманітнити страви.

«Ми на ремонт їдальні чекали років чотири, а то й п’ять. І дуже раді, що за підтримки влади отримали можливість змінити нашу їдальню. Бо це надзвичайно проблемне питання. Ми розуміємо, що від харчування залежить здоров’я дітей, тому раді, що потрапили в цей проєкт. Зараз в ліцеї навчається 632 дитини, а ще в нас є дві філії: в Селищі і селі Бірків», — говорить директорка ліцею Тетяна Катріна.

Голова Літинської громади Анатолій Бичок каже, що гроші від держави вже надійшли на рахунки бюджету громади. Ремонт почнуть найближчим часом.

«Я хотів би від всіх нас подякувати голові облдержадміністрації Сергію Борзову і народній депутатці Ірині Борзовій, бо без їхньої підтримки ми не мали б цих коштів. Школа розвивається, набуває нового статусу, діти очікують нового і хочуть навчатись в нових умовах», — говорить голова літинської громади Анатолій Бичок.

Реформа системи харчування у школах започаткована за ініціативи дружини Президента Олени Зеленської. 1 вересня Уряд схвалив розподіл 1 мільярду гривень субвенції місцевим бюджетам на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів». Для Вінницької області сума субвенції склала майже 40 млн гривень і 37 закладів загальної середньої освіти отримають кошти на реалізацію проєків.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy