Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Оновлюємо перинатальний центр, будуємо новий шкільний спорткомплекс, дбаємо про якісну питну воду

Зе!Місцеві в боротьбі: Оновлюємо перинатальний центр, будуємо новий шкільний спорткомплекс, дбаємо про якісну питну воду

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють реконструкцію медичних закладів та будівництво спортивних комплексів у сільських школах, відстоюють фінансування заходів для забезпечення людей якісною питною водою та побудову нових центрів надання адмінпослуг.

Львівщина:  Оновлюємо перинатальний центр

На Львівщині відкрили оновлений обласний перинатальний центр. Тут щороку народжуються тисячі немовлят.

Участь у відкритті центру взяв депутат Львівської обласної ради від «Слуги Народу» Юрій Холод.

 «Я пам’ятаю кожну сесію, де ми відстоювали виділення коштів, кожен візит сюди в різні періоди ремонтів, під час доставки нового найсучаснішого медобладнання. Тішуся, що сьогодні нарешті той день, коли Львівщина отримала один із найсучасніших перинатальних центрів в Україні та Європі. Тішуся, що саме тут недавно з’явилася на світ моя племінниця», – зазначив Юрій Холод.

Цьогоріч відкрили другу чергу центру, вартість робіт становила 170 мільйонів гривень. Загальна ж вартість реконструкції – понад 330 млн грн.

Головне досягнення оновленого перинатального центру – найсучасніші відділення для патології вагітності та ІІ-го етапу виходжування недоношених новонароджених дітей.

Прикарпаття: Будуємо новий шкільний спорткомплекс

У Новиці завдяки програмі Президента «Велике будівництво» з’явиться новий шкільний спорткомплекс.

Наразі у селі триває прибудова сучасного спортивного комплексу до школи. Цей та інші об’єкти «Великого будівництва» відвідали народна депутатка від «Слуги Народу» Олена Вінтоняк та депутатка обласної ради, представниця партії «Слуга Народу» Надія Левконович. У закладі перевірили стан виконання робіт, поспілкувалися із головою місцевої громади та директором школи.

У Калуському районі це буде один із найбільших шкільних спортивних комплексів. Також завдяки «Великому будівництву» в школі з’являться нові навчальні приміщення, збільшиться бібліотека тощо. Це означає, що дітям буде комфортніше навчатися, а в працівників закладу з’явиться більше можливостей для роботи.

У НВК навчається 420 дітей, ще 80 – ходять до садка. Навчальний заклад ще з 2008 року чекав на оновлення. І вже зовсім скоро діти та молодь села зможуть займатися спортом у новому та сучасному шкільному залі.

Олена Вінтоняк зазначила: «На сьогодні також втілюються дві ініціативи першої леді Олени Зеленської: впровадження нового шкільного харчування, для успішної реалізації якого буде оновлений харчоблок, а також програма безбар’єрності, тобто школу обладнають пандусами та у разі необхідності вона буде готова прийняти дітей з опорно-руховими порушеннями».

Запоріжжя: Дбаємо про якісну питну воду

Фінансування будівництва, реконструкції, капітального ремонту водопровідних мереж, очисних споруд, мереж водовідведення – ці та інші заходи передбачає законопроєкт «Про внесення змін до Закону України “Про загальнодержавну цільову програму «Питна вода України» на 2011-2020 роки”», який розроблено за ініціативи народного депутата від партії «Слуга Народу», голови Запорізького обласного партосередку Павла Мельника.

У містах Токмак, Приморськ, смт Якимівка та Михайлівка, а також у більшості населених пунктів Приазов’я люди вимушені користуватися питною водою, яка не відповідає санітарно-гігієнічним нормам.

Павло Мельник наголосив, що відновленням програми «Питна вода України» він почав займатися з початку своєї каденції. І на сьогодні є реальні результати.

«Згiдно з відповідями на мої депутатські запити уряд України доручив розробити проєкт Закону України «Про внесення змін до Закону України “Про загальнодержавну цільову програму «Питна вода України» на 2011-2020 роки”» з метою продовження терміну дії до 2025 року», – каже Павло Мельник.

Законопроєктом на заходи із забезпечення населення питною водою у 2022-2026 роках планується фінансування близько 28,5 млрд гривень. Це, зокрема, фінансування будівництва, реконструкції, капітального ремонту водопровідних мереж, очисних споруд, мереж водовідведення. Законопроєкт дасть громадам додатковий і ефективний інструмент для забезпечення споживачів якісною питною водою.

Павло Мельник звертає увагу, що ця проблема існує давно – в Україні в аварійному стані перебувають 35% водопровідних мереж та 38% мереж водовідведення, відтак якість води викликає питання. Близько 79% запасів підземних вод Запорізької області за фізико-хімічними показниками не відповідають вимогам Державних санітарних норм і правил.

Вінниччина: Робимо державні послуги доступнішими

Ще 8 громад Вінниччини незабаром зможуть отримати якісні адміністративні послуги. За сприяння народної депутатки, голови Вінницької обласної організації партії «Слуга Народу» Ірини Борзової цього року в області буде відкрито нові ЦНАПи.

«На Вінниччині цього року за рахунок коштів державної субвенції реалізується 8 проєктів із розвитку мережі центрів надання адмінпослуг в місцевих громадах. На них держава виділяє 8,5 мільйона гривень», – розповіла Ірина Борзова.

Перша заступниця голови Вінницької облдержадміністрації, депутатка облради партії «Слуга Народу» Наталя Заболотна зазначила, що центри зарекомендували себе як структури з надання комплексних, якісних та швидких послуг. Вони дозволяють людям заощадити час та в зручних умовах отримати необхідні документи різних державних інституцій в одному місці.

За словами Наталі Заболотної, вже цього року у Теплицькій, Томашпільській, Чернівецькій селищних радах, а також у Шаргородській міській коштом держави буде здійснено будівництво, реконструкцію, капремонт будівель та приміщень для розміщення центрів надання адміністративних послуг.

Ще по чотирьох громадах Козятинської, Могилів-Подільської, Немирівської та Хмільницької міськрад передбачено встановлення додаткового обладнання для розширення надання послуг вже існуючими центрами.

«Незабаром жителі цих громад зможуть у себе на місці отримувати паспорти, посвідчення водія та реєструвати транспортні засоби. Центри будуть оснащені технікою, програмним забезпеченням, електронними системами документообігу та інформаційної взаємодії», – додала Наталя Заболотна.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy