Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Оновлюємо мости, розвиваємо позашкільну освіту, забезпечуємо лікарні обладнанням

Зе!Місцеві в боротьбі: Оновлюємо мости, розвиваємо позашкільну освіту, забезпечуємо лікарні обладнанням

Депутати від партії «Слуга Народу» покращують інфраструктуру на місцях, будують нові амбулаторії та створюють центри позашкільної освіти.

Житомирщина: Ремонтуємо міст

Капітальний ремонт мосту через річку Норин у місті Овруч на шляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський завершується. Роботи на об’єкті, протяжність якого – понад 46 метрів, проводяться в межах програми «Велике будівництво».

На мосту вже влаштували два шари дорожнього покриття, що дало змогу відновити рух. Роботи з капітального ремонту ще повністю не завершені: триває облаштування конусів, розбирається тимчасовий міст та тривають підготовчі роботи до нанесення дорожньої розмітки.
Овруцький міський голова, представник «Слуги Народу» Іван Коруд розповів, що всі роботи будуть завершені до Дня Незалежності.

«Місто отримало важливий інфраструктурний об’єкт як для транзитного транспорту, так і для пішоходів. Мова йде не тільки про міст, який сполучує з містом населення двох сіл – Заріччя та Острова. Це ще повністю відремонтована дорога від пункту пропуску Виступовичі до с. Заріччя», – розповів Іван Коруд.

Хмельниччина: Створюємо центр позашкільної освіти

У селі Солобківці в межах програми «Велике будівництво» будується центр позашкільної освіти. Однією із проблем у Солобковецькій громаді є те, що наявна освітня мережа не має можливості в повному обсязі забезпечити потребу людей в отриманні позашкільних освітніх послуг та надати можливість молоді проводити дозвілля з максимальною користю, відкривати та розвивати творчий та спортивний потенціал.

Сучасний центр позашкільної освіти дозволить не лише надавати освітні послуги, а й організовувати у своїх стінах різні заходи задля культурного дозвілля молоді.

«Сучасний центр освіти – це місце для розвитку дітей, де вони зможуть не лише навчатися, а й з користю проводити час. Чудова ініціатива, яку радо прийняли місцеві жителі», – зазначила депутатка Хмельницької обласної ради від «Слуги Народу» Оксана Натальська.
Завершення будівництва планується до кінця року.

Тернопільщина: Ремонтуємо лікарню

У Кременці проводиться реконструкція приймального відділення опорної лікарні. Роботи, що тривають в межах програми «EMERGENCY 2020», передбачають облаштування приймальних відділень опорних лікарень у єдиному стандарті. Планується, що відділення будуть забезпечені усім необхідним для роботи медиків.

«Зокрема, йдеться про нове обладнання, а це УЗД-апарат, ендоскопічне обладнання, кардіомонітори, дефібрилятор, апарат ШВЛ. Також у лікарні буде лабораторне обладнання, відповідно до наданого переліку. Реконструкція здійснюється в тому числі за рахунок коштів субвенції на соцекономрозвиток, виділених за пропозиціями народного депутата від “Слуги Народу” Ігоря Василіва», – розповів депутат Тернопільської обласної ради від партії «Слуга Народу» Денис Милий.

Додамо, що на Тернопільщині у процесі реконструкції знаходяться шість приймальних відділень – три у Тернополі, по одному у Чорткові, Кременці та Бережанах.

Черкащина: Добудовуємо амбулаторію в Кочержинцях

Новозбудована амбулаторія загальної практики сімейної медицини в селі Кочержинці на Уманщині на 99% готова до здачі в експлуатацію. Про це повідомив голова Уманської райдержадміністрації та очільник фракції «Слуга Народу» Монастирищенської міськради Ігор Миклащук. Він узяв участь в огляді об’єктів «Великого будівництва» на території Уманського району.

Попри те, що Кочержинська амбулаторія почала будуватися чи не найпізніше, нині вона в очікуванні відкриття. Будівля умебльована і вже майже готова приймати своїх перших відвідувачів. Залишилося підключити її до електроенергії та облаштувати навколишню територію.

«Це питання вирішуватиметься за фінансової участі Паланської сільської ради, – говорить Ігор Миклащук. – Підрядник виконав роботи якісно, це відчувається в кожній деталі приміщення. Насправді, це має бути нормою для всіх, тим паче, що об’єкти «Великого будівництва» мають державне фінансування. Відкриття такого медичного закладу в Кочержинцях – це значний крок в підвищенні якості охорони здоров’я місцевих жителів».

Харківщина: Забезпечуємо обладнанням дитячі лікарні

Народна депутатка від «Слуги Народу» Марія Мезенцева опікується лікарняними закладами Харківщини. Зокрема, вона ініціювала спрямування 1,8 млн грн на придбання медичного обладнання, яке підтримав Кабінет міністрів. За ці кошти у дитячу обласну лікарню придбали вентрикулоскоп та бронхофіброскоп.

«Завдяки програмі “Велике будівництво” в кожному регіоні України відбуваються зміни, на які чекали десятиліттями. Ми як народні депутати допомагаємо з обладнанням, проте понад 20 тисяч дітей, які щороку приймає ця лікарня, мають отримати не тільки належне лікування, а й зручність для себе та своїх батьків. Переконана – завдяки цій програмі вже невдовзі більшість лікарень в країні зможуть відремонтувати та надати кожному комфортні умови для роботи та лікування», – пояснює Марія Мезенцева.

Окрім того, у межах програми «Велике будівництво» на Харківщині тривають ремонтні роботи на важливих інфраструктурних об’єктах. Зараз в одному з корпусів Харківської обласної дитячої лікарні №1 вже облаштували 2250 кв. м вентильованого фасаду.

Загалом передбачено проведення робіт на загальній площі 8000 кв. м. Це два корпуси лікувального закладу – головний та неонатальний, перехід між корпусами та облаштування покрівлі.

Вже наступного тижня будівельники розпочинають роботу з облаштування покрівлі неонатального та материнського корпусів. Це буде високотехнологічна мембранна покрівля з технологією утеплення.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1843450632495697&id=1100895523417882

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy