Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Оновлюємо мости, ремонтуємо шкільні їдальні, споруджуємо футбольні майданчики

Зе!Місцеві в боротьбі: Оновлюємо мости, ремонтуємо шкільні їдальні, споруджуємо футбольні майданчики

Депутати від партії «Слуга Народу» працюють над відновленням аварійних мостів, модернізують шкільні їдальні, висаджують дерева та ініціюють спорудження нових спортивних майданчиків.

Харківщина: Відкриваємо оновлений міст

У Чугуєві відкрили пішохідний міст з оглядовим майданчиком.

Реконструкція мосту через трасу Київ – Харків – Довжанський відбулася у межах програми «Велике будівництво». Довжина відновленого пішохідного мосту – 65 метрів, а ширина – 2,8 метра.

Ремонтувати міст почали у квітні – повністю демонтували стару конструкцію і з нуля зробили новий міст.

Його оздобили освітленням для прохідної частини і додали декоративне освітлення на ванти і канати. При цьому використали сучасні ліхтарі, для маломобільних груп населення тут передбачили підйомник.

«Реконструкція цього мосту має дуже важливе значення для Чугуєва. Він сполучає центральну частину міста з таким районом як Зачугівка, де мешкають близько 5000 жителів. Також жителі мікрорайону Клугино-Башкирівка користуються цим пішохідним мостом. Більше того, на новому мосту облаштували оглядовий майданчик. З нього відкривається гарний вид, тож він може стати ще й гарним місцем для фотосесій», – розповідає голова фракції  «Слуга Народу» в Чугуївській районній раді Сергій Лободенко.

Старий пішохідний міст був підвісним. Новий – вантовий. Це також тип підвісного мосту, але він складається з пілонів, що сполучені з дорожнім полотном за допомогою прямолінійних сталевих канатів – вантів. На відміну від підвісних мостів, де дорожнє полотно підтримується канатами, прикріпленими до натягнутих уздовж усього мосту тросів, у вантових мостів дорожнє полотно з’єднується безпосередньо з пілоном.

«Завдяки програмі «Велике будівництво» сьогодні ми комплексно підходимо до ремонту доріг, відновлюючи також мости та шляхопроводи. Раніше до мостових споруд взагалі ні в кого не доходили руки, вони не ремонтувалися по 30-50 років. Як наслідок – багато мостів в аварійному стані. Велике будівництво кардинально змінює ситуацію. У цьому році відновлюємо в Харківській області рекордну кількість мостових споруд і на місцевій, і на державній мережі доріг, у роботі понад 20 об’єктів. І на наступний рік вже також маємо план робіт з відновлення дорожньої інфраструктури області», – говорить заступник голови фракції у Верховній Раді, очільник Харківської обласної організації партії «Слуга Народу» Павло Сушко. 

Вінниччина: Ремонтуємо їдальню в козятинській школі

У козятинській школі-ліцеї триває ремонт їдальні. Для ремонту та придбання обладнання в харчоблок з держбюджету виділено майже 1,5 млн грн за програмою «Спроможна школа для кращих результатів».

«Школярі повинні мати якісне і безпечне харчування. Як народний депутат працюватиму, щоб допомагати громадам створювати належні умови для дітей та молоді», – говорить народна депутатка України, голова Вінницької обласної організації партії «Слуга Народу» Ірина Борзова.

Голова фракції «Слуга Народу» у Козятинській міськраді, заступник голови Хмільницької РДА Олександр Пузир зазначає, що школа визначена як опорна й тут діє 33 класи, в яких навчається 850 учнів.

Зараз проводяться ремонтні роботи, будуть зроблені витяжки й передбачено придбання пароконвектомату, електросковорідки, електроплити, посудомийної машини, овочерізки.

Загалом у Вінницькій області за програмою «Спроможна школа» фінансування з державного бюджету отримали 39 навчальних закладів.

Полтавщина: Висаджуємо дерева

30 тисяч дерев висадили упродовж дня поблизу села Терентіївка під Полтавою у межах масштабної програми «Зелена країна». Заліснено територію площею 5 га. Під час акції лісівники разом із громадою і депутатами Полтавської обласної та міської рад висадили дерева порід сосна звичайна і дуб.

Голова фракції партії «Слуга Народу» в Полтавській міськраді Юрій Бражник вперше долучився до цієї ініціативи і висадив приблизно 100 дерев. Він переконаний, що такі акції вчать бережливо ставитися до зелених насаджень і цінувати ліси. Також це добра нагода збільшити площі насаджень в регіоні і зробити крок до порятунку лісів.

Всього у межах програми «Зелена країна» на Полтавщині цієї осені висадили понад 1,6 млн дерев.

Сумщина: Будуємо футбольний майданчик

За ініціативи депутатів від фракції «Слуга Народу» Кириківської селищної ради та за сприяння народного депутата від «Слуги Народу» Миколи Задорожного в центрі громади розпочали будівництво мініфутбольного майданчика зі штучним покриттям.

Роботи йдуть повним ходом. Загальна вартість проєкту – близько 2 мільйонів гривень.

«Приємно, що громада активно та ефективно використовує надане їй державне фінансування на цей об’єкт», – говорить нардеп.

Майданчик, облаштований за сучасними стандартами, можна буде експлуатувати 24/7 у будь-яку пору року.

Тут проводитимуть уроки фізкультури, тренування, місцеві змагання. Майданчик буде відкритим і для всіх місцевих.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy