Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Оновлюємо медзаклади, модернізуємо обладнання комунальних підприємств, дбаємо про безпеку в дитячих садках

Зе!Місцеві в боротьбі: Оновлюємо медзаклади, модернізуємо обладнання комунальних підприємств, дбаємо про безпеку в дитячих садках

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють проведення реконструкції відділень у лікарнях, виділяють кошти на заміну застарілого обладнання комунальних підприємств, започатковують медичні проєкти та дбають про створення безпечних умов для вихованців закладів дошкільної освіти.

Житомирщина: Відкриваємо оновлене відділення в дитячій лікарні

У Житомирській обласній дитячій лікарні відкрили оновлене відділення гострої травми. Це єдине відділення в області, що надає допомогу виключно дітям віком до 18 років із важкими травмами. Щороку тут отримують допомогу від 10 до 12 тисяч пацієнтів.

Нещодавно тут завершили капітальний ремонт і закупили необхідне сучасне обладнання. Відтепер лікарі зможуть надавати допомогу маленьким пацієнтам у належних умовах.

Вартість проєкту – понад 13 мільйонів гривень.

Також центр оснащений спеціальним боксом, що дозволяє приймати пацієнтів з автомобілів швидкої допомоги у будь-яку погоду. Відділення працюватиме цілодобово.

«Зараз обласна дитяча лікарня готова до неприємних несподіванок, які можуть статися з маленькими пацієнтами. Але все ж таки краще, щоб до оновленого центру надходило якнайменше травмованих», – підкреслив голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко.

Оновлення відділення гострої травми – тільки початок. У планах – велика реконструкція Житомирської обласної дитячої лікарні та обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського.

«У межах програми “Велике будівництво” у найближчі два роки планується повна, стовідсоткова реконструкція цих двох обласних лікарень. Будуть оновлені всі корпуси, всі відділення, створені вертолітні майданчики. Ці заклади перетворяться на сучасні лікувальні центри європейського зразка», – зазначив народний депутат України, голова Житомирської обласної організації партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Хмельниччина: Модернізуємо водоканал у Шепетівці

Народний депутат України від «Слуги Народу» Олексій Жмеренецький залучив 2,4 мільйона гривень субвенції соціально-економічного розвитку територій на закупівлю нового обладнання для Шепетівського водоканалу. Попереднє обладнання вже вичерпало свій ресурс, оскільки було встановлено ще у 2003 році.

Наприкінці минулого року за результатами державних закупівель водоканал придбав усе обладнання, і вже сьогодні на території комунального підприємства замінено першу помпу на водонапірній станції-2, робота якої забезпечує водопостачання та відповідний тиск по всій території міста Шепетівки.

«Модернізація водопостачального обладнання у громаді є стратегічно важливим заходом, оскільки вода – це основа для усіх сфер життя. Всі заходи, які ми запланували, покращать якість послуг, дозволять стримувати підвищення тарифів та прогнозовано дадуть економію до 1 мільйона гривень на рік за рахунок автоматизації багатьох процесів. І ми залучили на це державні гроші», – зазначив Олексій Жмеренецький.

Старе обладнання, на якому підприємство змушене було працювати через брак коштів у міському бюджеті, призводило до високих витрат, розповідає директор Шепетівського водоканалу, голова фракції «Слуга Народу» у Шепетівській міській раді Віталій Биков.

«Проте зміни таки стали можливими, адже ми отримали суттєву підтримку народного депутата Олексія Жмеренецького для посилення потужностей нашого підприємства, а з ним і поліпшення забезпечення водою всієї громади», – зазначає Віталій Биков.

«Шепетівкаводоканал» власними силами встановить та запустить необхідне обладнання, тож за кошти субвенції вдалося закупити максимально необхідну кількість устаткування без витрат на послуги виконання робіт.

Одещина: Створюємо умови для якісної діагностики хвороб

Голова Одеської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Григорій Діденко та народний депутат від «Слуги Народу» Сергій Колебошин ініціювали проєкт «Онкологічний check-up» для всіх жителів Одещини.

Основна його мета – створення можливостей для мешканців найвіддаленіших населених пунктів Одещини пройти безкоштовне обстеження на сучасній техніці, отримати консультації спеціалістів обласного онкологічного диспансеру у своєму населеному пункті.

Для цього завдяки клопотанню депутатів від «Слуги Народу» за домовленістю з керівництвом облонкодиспансеру в райони Одещини виїжджають сучасні мобільні мамографи, інша техніка і профільні спеціалісти.

«Новоутворення – все ще одна з основних причин смертності українців. Врятувати може рання діагностика, – каже Григорій Діденко. – Зараз проєкт працює у Ізмаїлі, куди  привезли сучасний мобільний мамограф».

Проєкт має охопити всі райони Одещини.

Полтавщина: Дбаємо про безпеку в дошкільних навчальних закладах

На територіях 47 дошкільних закладів Полтавської територіальної громади у 2022 році запланований аварійний спил дерев. Для таких потреб у проєкті бюджету закладуть майже 221 тис. гривень, інформує депутатка Полтавської міськради від «Слуги Народу» Євгенія Янко.

«Це питання особисто порушувала восени. Актуальності і нагальності проблемі додав трагічний випадок у Кременчуці, коли 4-річна дівчинка померла внаслідок падіння дерева. Разом із батьками й працівниками дитсадків Полтави формували список закладів громади, які мають потребу в знесенні аварійних дерев», – прокоментувала депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy