Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!місцеві в боротьбі: оновлені лікарні та якісні медпослуги, допомога аграріям та нові інклюзивні центри

Зе!місцеві в боротьбі: оновлені лікарні та якісні медпослуги, допомога аграріям та нові інклюзивні центри

Місцеві депутати від «Слуги Народу» реконструюють лікарні, розширюють спектр медичних послуг, допомагають аграріям і розвивають систему зрошення в південних регіонах, а також допомагають дітям з особливими потребами.

Луганська область: оновили лікарню у Біловодській громаді

У Біловодській громаді реконструйовано приймальне відділення багатопрофільної лікарні.

Як зазначила депутатка Біловодської селищної ради від «Слуги Народу» Олена Літвіщенко, «у лікарні мають бути створені умови для надання невідкладної медичної допомоги, і для цього в одному місці мають бути сконцентровані всі необхідні діагностичні та лікувальні потужності».

Водночас голова фракції «Слуга Народу» та депутат Біловодської селищної ради Роман Чередниченко зізнався, що до цього часу приймальне відділення не мало такої можливості, адже розташовувалося у вузькому коридорі і більше нагадувало «санпропускник».

«Сьогодні ж реконструйовано перший поверх, для швидких облаштували критий заїзд, є реанімаційний блок для надання екстреної медичної допомоги, встановили комп’ютерний томограф в діагностичному підрозділі. Є і нове обладнання – апарат УЗД, апарат ШВЛ тощо», – сказав він.

Рівненська область: збільшуємо кількість медичних послуг

Депутат «Слуги Народу» у Рівненській облраді Роман Шустик ініціює внесення змін до проєкту Статуту Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру імені В. Поліщука, що дозволять підприємству розширити спектр необхідних медичних послуг для населення.

З відповідним проханням він звернувся 3 березня на засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства.

«Ми плануємо надавати рівненським пацієнтам первинну медичну допомогу. Це дозволить зосередити в закладі повний спектр медичних послуг. Адже зараз у нас надаються тільки вторинна (спеціалізована) та третинна (високоспеціалізована) медичні допомоги», – зазначає Роман Шустик.

За його словами, такі зміни дадуть змогу закладу розвиватися і розширювати можливості надання медичних послуг. Після оформлення всіх документів ініціатори планують підписати договір з Національною службою здоров’я України про надання первинної медичної допомоги.

«Дякую колегам-депутатам за підтримку нашої ініціативи та прошу підтримати це питання на черговій сесії обласної ради»,  – наголосив Роман Шустик.

Одеська область: розвиваємо систему зрошення регіону

Голова Одеської обласної ради, представник «Слуги Народу» Григорій Діденко розпочав кампанію розвитку зрошення південних районів, що найбільше постраждали під час минулорічної посухи.

Так, у 2020 році збитки аграріїв становили понад 6,5 мільярда гривень, а планові показники забору води вже збільшилися вдвічі порівняно з попереднім періодом.

Площа сільськогосподарських угідь Одещини становить 2,6 мільйона гектарів. Тож питання створення сучасної системи меліорації є надважливим для регіону.

«Разом із фахівцями галузі працюємо над рішеннями, які необхідно ухвалити на рівні області. І водночас спрямовуємо прохання до центральних органів влади, адже нам не впоратися без допомоги держави», – прокоментував ситуацію Григорій Діденко.

Активно долучилися до роботи і депутати Одеської обласної ради від «Слуги Народу». Так, член робочої групи депутат Олександр Денисенко підготував клопотання  до центральних органів влади щодо надання допомоги аграріям. Йдеться про компенсацію з державного бюджету коштів на електроенергію для перекачування води державними меліоративними трактами, фінансування Одеської області за рахунок Програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення р. Дніпра на період до 2021 року, сприяння реалізації державного інвестиційного проєкту «Забезпечення комплексу заходів протипаводкового захисту від шкідливої дії вод та екологічного оздоровлення басейну української частини нижнього Дунаю в Одеській області».

Ініціатива депутата Одеської обласної ради від «Слуги Народу» знайшла підтримку більшості колег у сесійній залі. 

Дніпропетровська область: допомагаємо дітям з особливими потребами

У штабі партії «Слуга Народу» в Дніпрі облаштували творчий гурток для дітей з особливими потребами. Кожного другого четверга місяця тут проводять веселі та цікаві майстер-класи. На цих заняттях діти розфарбовують та прикрашають фоторамки, крутять свічки з кольорової вощини та оздоблюють їх прикрасами, роблять різнокольорове мило та інші корисні речі.

Тоді як діти займаються та розважаються, їхні мами й татусі мають можливість відпочити і поспілкуватися за горнятком кави з тістечком.

Голова фракції «Слуга Народу» у Дніпровській міській раді, ініціаторка заходу  Аліада Мансурова  вже п’ять років займається проблемами дітей з особливими потребами. І продовжує допомагати їм та лобіювати їхні інтереси вже у якості депутатки міської ради: «На жаль на рівні міста ніхто не займається цими дітьми. Вони та їхні  батьки залишилися сам на сам зі своїми проблемами. Адже у місті просто  немає  жодного спеціалізованого осередку, де ці діти могли б розважатися та розвиватись у комфортних для них умовах. Тому допомогти їм намагаються небайдужі люди з активною громадянською позицією. Це нормально, суспільство має вирішувати проблеми разом».

Донецька область: створюємо інклюзивний центр

«Слуга Народу»  ініціює створення  спортивного інклюзивного центру для дітей з особливими потребами у Краматорську.

«У місті багато дітей, які через стан свого здоров’я не можуть займатися спортом або творчістю.

Більшість центрів дитячої творчості або спорту просто не пристосовані для потреб дітей з інвалідністю. Але ми розуміємо, як змінити ситуацію», – зазначає голова фракції партії «Слуга Народу» в Краматорській міській раді Данило Плахін.

Так, уже розроблено проєкт створення центру для дітей з інвалідністю, де охочі займатимуться футболом, волейболом, тенісом, гімнастикою та іншим олімпійськими видами спорту.

Також діти зможуть спілкуватися з психологом та отримувати «персональні» заняття зі шкільних предметів.

«Міжнародні донори готові надати фінансову допомогу для реалізації такого проєкту. Але місто також має долучитися. Ми плануємо додати створення такого центру до програми соціально-економічного розвитку Краматорська, а також отримати частину грошей на реалізацію проєкту з міського бюджету. Зробити це можна завдяки рішенню депутатів міськради. Окремо хочу зазначити, що великих грошей з міського бюджету витрачати не доведеться. Левову частину, до 90% від вартості проєкту, на себе можуть взяти саме донорські організації. Але міська рада має долучитися до вирішення проблем дітей з інвалідністю та зробити все можливе для створення рівних можливостей розвитку для усіх», – додав Данило Плахін.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy