Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Очищуємо річки, розвиваємо освітню інфраструктуру, ремонтуємо дороги

Зе!Місцеві в боротьбі: Очищуємо річки, розвиваємо освітню інфраструктуру, ремонтуємо дороги

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють відновлення місцевих річок, розвивають освітню інфраструктуру, працюють над ремонтом доріг у громадах та започатковують «книжкові» проєкти.

Черкащина: Очищуємо місцеві річки

На Тальнівщині стартували роботи з очищення місцевої річки Тальянки. Роботи обійдуться у майже 1 млн 500 тис. грн.

На початку листопада розпочалася реалізація проєкту, покликаного покращити санітарний стан водойми та надалі підтримувати сприятливий гідрологічний режим у адміністративних межах Тального. Йдеться про 1,76 км русла від греблі цукрозаводського ставка до місця впадання в річку Гірський Тікич.

Проєкт  ініціював депутат Черкаської обласної ради від «Слуги Народу» Ігор Новицький, а на початку червня цього року депутатський корпус на сесії облради підтримав ідею. Втілюватимуть його на умовах співфінансування з обласного та міського бюджетів – 80% на 20%.

За словами Ігоря Новицького, роботи затримались, оскільки процедура з оформленням усіх документів забрала багато часу. Але до кінця поточного року робоча бригада планує впоратися.

 «Вже розпочались комплексні заходи: культуротехнічні роботи, очищення від намулу, відходів тощо. Був розроблений план дій, і крок за кроком ми йдемо до поставленої мети, – говорить Новицький. – Вдячний депутатам від фракції «Слуга Народу» за підтримку. Спільними зусиллями нам вдасться реалізувати ще не один екологічний проєкт на Черкащині».

Житомирщина: Розвиваємо освітню інфраструктуру

Олевська громада отримала новий шкільний автобус. Це один із 15 шкільних автобусів, що цього року держава у співфінансуванні з місцевими бюджетами передає в громади.

«Наразі ми закриваємо третину потреб у шкільних автобусах по області. Працюємо над тим, щоб у наступному році задовольнити вже половину потреб», – зазначив народний депутат України від «Слуги Народу» Арсеній Пушкаренко.

Держава не просто купує та передає автобуси в громади. Триває комплексний розвиток освітньої інфраструктури. Адже важливо, щоб ці автобуси їхали по новій реконструйованій дорозі і везли дітей у відремонтовані, добудовані навчальні заклади.

Наприклад, цього року Олевська громада отримала майже 15 км нових доріг. Також у межах програми «Велике будівництво» після 30 років довгобуду була добудована Олевська гімназія.

Міський голова Сергій Лисицький розповів, що на наступний рік запланована реконструкція 5 дитячих садочків Олевська. Крім того, в планах здійснення поточних ремонтів у всіх дошкільних закладах громади.

Наймасштабнішою буде реконструкція дитячого садочка №2 «Сонечко» в Олевську. А поки готується проєктна документація, позитивні зміни вже розпочато – проведено благоустрій території закладу. На ці цілі з фонду депутатів обласної ради було виділено 500 тисяч гривень.

«У планах – зробити утеплення приміщення, капітальний ремонт всередині, нові майданчики. Наш заклад працює з 1985 року і жодного разу кошти на майданчики не виділялися. Все це в межах програми «Велике будівництво». Хочеться, щоб наші дітки були в кращих умовах», – ділиться планами завідувачка дитсадочка Ірина Гайченя.

Проведення такої реконструкції дозволить збільшити кількість дітей, які відвідують садочок, зі 182 до майже 300. Це 13 груп замість 8, що працюють зараз.

«Синергія місцевого самоврядування, громад, області й центральної влади в межах програми «Велике будівництво» створює сьогодні можливість розбудовувати нову сучасну інфраструктуру в кожній громаді – медичну, спортивну, освітню, дорожню. Вона дозволяє кожній громаді ставати самодостатньою і отримувати ту інфраструктуру, на яку кожен із нас за 30 років заслужив», – підкреслив Арсеній Пушкаренко

Рівненщина: Ініціюємо поповнення бібліотечних фондів

Зе!Молодіжка Рівненщини ініціювала корисний проєкт, в межах якого активісти через соцмережі закликатимуть молодь подарувати Рівненській обласній бібліотеці книгу.

За словами ініціаторів, основна мета проєкту – допомогти бібліотеці наповнити бібліотечний фонд книгами.

Щоб узяти участь в акції, треба знайти у домашній бібліотеці цікаву книжку в гарному стані, зробити з нею фото для посту в соцмережах, де  розповісти про акцію та закликати своїх друзів долучитися (обов’язково використати хештег #подаруйкнигу) і занести книжку у бібліотеку.

Акція триватиме до 20 грудня.

Полтавщина: Ремонтуємо дороги

У Диканській територіальній громаді Полтавського району відновили дорожнє покриття між селами Велика Рудка і Байрак. Про необхідність ремонту дороги під час особистого прийому місцеві жителі розповіли заступникові голови Полтавської облради, депутату від «Слуги Народу» Олександру Лемешку.

Він допоміг селянам вирішити проблему. Ремонтні роботи виконані завдяки коштам Фонду розвитку територій Полтавської області в розмірі 1 млн гривень, які спрямував депутат.

«Люди просили провести там вкрай необхідні ремонтні роботи, тому вирішив частину коштів виділити саме на цю ділянку. Тепер дорога має сучасний вигляд, і місцеві мешканці вже її тестують», – сказав Лемешко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy