Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Облаштовуємо спортивні простори, будуємо магістралі, підтримуємо студентів-переселенців

Зе!Місцеві в боротьбі: Облаштовуємо спортивні простори, будуємо магістралі, підтримуємо студентів-переселенців

Депутати від партії «Слуга Народу» працюють над відкриттям «активних парків», ініціюють будівництво важливих інфраструктурних об’єктів, допомагають студентам з тимчасово окупованих територій.

Вінниччина: Облаштовуємо спортивний простір у Літині

Ще один простір для занять спортом з’явився на Вінниччині – «активний парк» у Літині.

Тут будь-коли кожен зможе займатися спортом.

Однією з особливостей спортивного майданчика є QR-код. Після його сканування у смартфоні з’являються приклади тренувань: які вправи і як їх правильно виконувати на кожному з тренажерів.

Народна депутатка, голова Вінницького обласного осередку «Слуги Народу» Ірина Борзова наголосила, що активні парки – це сучасні майданчики для проведення дозвілля і занять спортом. Вони безкоштовні та доступні для людей будь-якого віку і людей з інвалідністю.

«Використовуйте сучасний інвентар та тренуйтеся. Все, що потрібно зробити – це прийти в один з «активних парків», бажано взяти з собою друзів, відсканувати QR-код за допомогою вашого телефона та вибрати програму тренувань. Тепер Літин має гарний спортивний простір для жителів громади», – прокоментувала вона.

Донеччина: Підтримуємо студентів з тимчасово окупованих територій

Депутат Маріупольської райради від «Слуги Народу» Юрій Девиденко провів онлайн-консультації зі студентами з тимчасово окупованих територій, які вступили до навчальних закладів Маріуполя. Як активний громадський діяч та депутат вже протягом тривалого часу він допомагає студентам брати участь у цільовій програмі забезпечення житлом по пільговому кредитуванню.

«Цього року до нашого міста приїхало майже 40 таких студентів, і я поінформував їх про можливість пільгового кредитування. А також надав консультації щодо того, як стати в чергу на отримання позики. Студенти можуть у будь-який час звернутись до мене за допомогою та роз’ясненнями», – розповів Юрій Девиденко.

Пільгова програма кредитування передбачає придбання житла під 3% річних, що значно заощаджує кошти по виплаті відсотків банку та є доступною для молоді.

Черкащина: Ремонтуємо магістральну вулицю в Смілі

У Смілі розпочався ремонт ділянок дороги Н-01 Київ – Знам’янка, що проходить через усе місто. Вона є головною транспортною артерією з інтенсивним трафіком.

Планується відремонтувати майже 7 км. Очікується, що роботи завершаться у червні 2022 року.

Пропозицію внести цю дорогу до переліку ремонтів в межах програми «Велике будівництво» вніс міський голова Сміли Сергій Ананко. Він звернувся до народного депутата та голови Черкаського обласного осередку партії «Слуга Народу» Олександра Завітневича, який підтримав таку пропозицію.

Цю ініціативу вже затвердила обласна влада.

«Це приклад того, як завдяки співпраці органів влади усіх рівнів – громади, району, області та держави – успішно втілюються в життя суспільно важливі проєкти», – зазначив міський голова Сміли Сергій Ананко.

На сьогодні тривають роботи з відновлення дороги: фрезерування, встановлюють нові бортові камені для розділу пішохідної зони від проїжджої частини.

«На Черкащині за останні два роки відновлено більше доріг, ніж за попереднє десятиліття. Нині програма «Велике будівництво» реалізується у максимально швидкі темпи. Від бездоріжжя – до нових якісних автошляхів. Від напівзруйнованих сільських амбулаторій – до сучасних медичних закладів, від старих приміщень шкіл чи дитсадків – до нових комфортних умов для учнів. Усе це нам вдається досягти завдяки Великому будівництву, — наголосив Олександр Завітневич.

Кривий Ріг: Будуємо важливі інфраструктурні об’єкти

У Кривому Розі майже готовий до здачі в експлуатацію стадіон «Спартак», у Центрально-Міському районі з‘явиться абсолютно новий басейн, а у Довгинцівському районі капітально відремонтують школу №89.

Ці об’єкти, що входять до програми «Велике будівництво», проінспектували голова Криворізької міської організації «Слуга Народу» Юрій Корявченков, а також народні депутати Олена Криворучкіна, Володимир Захарченко та представники команди на місцях.

Новий басейн матиме 5 доріжок по 25 м завдовжки та інклюзивні трибуни.

Як відзначив Юрій Корявченков, стадіон «Спартак» вже на фінішній прямій до здачі у експлуатацію. Наразі завершуються роботи у підтрибунних приміщеннях.

Окрім об‘єктів спортивної інфраструктури, завітали і до Криворізької школи №89. Там вже зовсім скоро розпочнеться капітальний ремонт: відновлять фасад, класи, спортивну залу і стадіон.

Депутати сподіваються, що вже 2022 року дітлахи зможуть прийти до абсолютно нової школи.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy