Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Наближаємо медичні послуги до людей, дбаємо про благоустрій, модернізуємо дитячі садки

Зе!Місцеві в боротьбі: Наближаємо медичні послуги до людей, дбаємо про благоустрій, модернізуємо дитячі садки

Депутати від партії «Слуга Народу» працюють над відкриттям гемодіалізного відділення, допомагають школі зі встановленням огорожі, забезпечують медиків обладнанням та ініціюють реконструкцію дитячого садка.

Полтавщина: Працюємо над відкриттям гемодіалізного відділення у Лубнах

Навесні 2022 року у Лубенській лікарні Полтавської області планують добудувати гемодіалізне відділення. На цей проєкт народна депутатка від «Слуги Народу» Анастасія Ляшенко спрямувала майже 10 млн грн субвенції з державного бюджету.

У відділенні гемодіалізу облаштують дві амбулаторні палати на 8 місць з апаратом для діалізу. Відділення спочатку працюватиме на два сеанси, тобто обслуговуватиме 16 пацієнтів вдень, а при необхідності – і в три зміни. Також у відділенні облаштують маніпуляційну, ординаторську, додаткові приміщення для обслуговування медцентру. Наразі завершуються будівельно-монтажні роботи на об’єкті – бетонування підлоги, штукатурка стін, встановлення внутрішніх дверей, облаштування стелі та освітлення.

«Діалізозалежні мешканці Лубен і прилеглих сіл – ті, в кого відмовили власні нирки або хто має їхню хронічну хворобу, змушені долати по 200 кілометрів в один бік 3-4 рази на тиждень для проведення процедури. Витрати лягають на їхні плечі», – прокоментувала Анастасія Ляшенко.

Наголошує на важливості такого відділення і депутатка Лубенської міської ради від «Слуги Народу» Катерина Богинич.

«Маю надію, що будівельні роботи найближчим часом досягнуть фінішу, і заклад матиме відповідних спеціалістів. Лубенська громада немаленька, тому ми маємо подбати, насамперед, про якісне медичне обслуговування, воно є основною складовою здоров’я і добробуту в цілому мешканців регіону», – резюмувала депутатка.

Сумщина: Дбаємо про благоустрій Славгородської школи

Славгородська школа отримала фінансування на встановлення огорожі.

Тривалий час батьки школярів зверталися з проханням визначити територію закладу, аби діти могли спокійно проводити час на подвір’ї.

З ініціативи голови фракції «Слуга Народу» в Краснопільській селищній раді Андрія Петрова та за сприяння народного депутата від «Слуги Народу» Ігоря Васильєва з державного бюджету були виділені кошти.

Краснопільська громада вже отримала 270 тис. грн на придбання огорожі для території Славгородської школи. Наразі проводяться закупівлі.

«Дякуємо всім, хто долучився, аби Славгородська школа нарешті стала безпечним середовищем, – говорять батьки школярів. – Комфорт і затишок в школі – це важливо».

Житомирщина: Забезпечуємо медиків обладнанням

Депутат Житомирської обласної ради, фракція «Слуга Народу», Олександр Ющенко передав дві сумки-укладки для сімейних лікарів Гульської та Романівської амбулаторій Новоград-Волинського району.

Завдяки депутату Олександру Ющенку вже 8️ амбулаторій району забезпечені такими сумками.

Медичне обладнання закуплено за рахунок коштів, передбачених на виконання депутатських повноважень у 2021 році. Вартість – 30 тис. грн.

«Там є фактично все, що необхідно для роботи сімейних лікарів. Дана комплектація сумок-укладок, що отримали лікарі, дозволить якісно проводити первинну діагностику і надавати необхідну допомогу пацієнтам під час виїзду», – зазначив головний лікар ЦПМСД району Олег Приходько.

Вінниччина: Модернізуємо дитячий садок у Барі

У місті Бар модернізують дитсадок «Дружба». Будівлю утеплили та замінили дах. Це перша черга реконструкції дошкільного закладу.

Кошти на це залучила з державного бюджету народна депутатка, голова Вінницької обласної організації партії «Слуга Народу» Ірина Борзова.

«Наступного року буде друга черга реконструкції. Об’єкт увійшов до програми «Велике будівництво». Проведемо комплексний благоустрій із встановленням дитячих майданчиків та створимо сучасний доступний освітній простір в середині будівлі», – коментує Ірина Борзова.

Депутат від партії «Слуга Народу» Барської територіальної громади Євгеній Дубовий розповідає: дитсадок звели 33 роки тому.

В будівлі функціонує два заклади: дошкільний навчальний заклад № 8 «Дружба» та міський центр соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Еверест».

Сукупно заклади обслуговують 279 дітей з міста Бар та сіл району. 252 дітей – у дитсадку. Тут 12 груп загального розвитку та група інклюзивної освіти. 27 дітей відвідують центр «Еверест».

«Дуже важливо створити для дітей сучасний освітній простір. Щоб було тепло і комфортно. Адже до утеплення будівлі під час опалювального сезону в окремих приміщеннях температура повітря була нижча за допустимий санітарний рівень», – сказав Євген Дубовий.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy